Makyaj Ürünleri Amway / ARTISTRY ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Funndişş; senin bu abuk sabuk merakın yüzünden, ebene dönecek yüzün yakında... -tatlicadiarzu-
Demedi deme... :nazar:

fundiş, Amway kullanmış biri olarak bakım ürünü için bende URIAGE önereceğim . . .

bi müddet nete çok sık giremeyeceğim belki bu nedenle bire bir ürün hakkında sorun olursa yanıtlayamayabilirim fakat cildin hassas ise kesinlikle URİAGE dene . . .

eczanelerden temin edilebilinir . . .​

sağol tatlım araştırıcam şimdi hihoyyyt hihoyyyt

Funndişş; senin bu abuk sabuk merakın yüzünden, ebene dönecek yüzün yakında... -tatlicadiarzu-
Demedi deme... :nazar:

allah sonumu hayreylesin ferzamm benneyaptımki benneyaptımki
yakında huysus vircin sıfatıyla düşmezsem ortalığa iyidir -tatlicadiarzu-

walla kapatıcısını kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem iyiki sipariş vermişim....değiştirmem herhalde bir ömür...

ben zaten temizlik takıntılıydım oğlum doğduktan sonra had safhaya ulaştı..herşeyi ikişer kere filan yıkar oldum kanserojen madde kalmasın üstünde diye..
şimdi bulaşık çamaşır yer filan bütün ürünlerinden sipariş verdim..
inşallah memnun kalırım..

nemlendiricisini denedim ama mercimek kadar krem bebek gibi yaptı tenimi..

arkadaşımdan amwayın cilt bakım ürünlerini aldım kullanıyorum şimdilik memnunum.Diş macununu ,l.o.c temizlik ürününü, rimelini,birde pudrasını kesinlikle tavsiye ediyorum hem bitmiyo hemde doğal olduğu için bi zararı olmadığını düşünüyorumyerimseniben

ben amway artistry ürünlerinden
yüz temizleme jeli ve peeling olanını kullanıorum gayet güzel pırıl pırıl yapıo
tek kötülüğü fiyatlarının dolara endeksli olması yani dolar yükselirse o ay fiyatlarıda
yükselior düşersede tam aksi bence güzel yanii yerimseniben

kısçeçiklerim , uzun süre avon ürünleri kullanıp bırakan , ardından cildinde oluşan hasarları düzeltmek için tedavi gören biçare bi kadersiz olaraktan ben senağlama , tecrübe edilmiş kaliteli düzgün ve bağımlılık yapmayan bakım ürünü arayışı içindeyim..
avondaki kötü tecrübem sebebiyle soğuk bakmama ragmen bugün amway toplantısına katıldım bir arkadaşım vasıtasıyla..:nazar:
cilt analizi yaptılar , ardından cilt bakımı vs..
ürün filan önerdi bana..
orda bulunan herkez bu ürünlerden çok memnun açıkcası ilk kullanımda benide etkiledi..
sonrası için sizlerin yorumlarına ihtiyacım var..
memnunuiyetiniz ? kullanım süresi ?
kullanan arkadaşlar paylaşırsa düşüncelerini sevinirim..a.s.

sen bence amway kullan çnkü amway kesınlıkle bağımlılık yapmıyor ben uzun suredır kullanıyorum zaman geldi baska urun kullanmak zorunda kaldım vs hiçbişey olmadı neyi denediysem hep amwaye döndum super urunleri var ve dier urunler gibide deil biraz tuzlu ama çok gidiyor ürünleri uzun surede bitiyor zemuszemus

temızlık urunlerı harıcınde anway'ın dıs fırcasını dıs macununu kullanıyorum dıs fırcası ınanılmaz guzel.roll onunu kullanıyorum hıc terletmıyor.body serıes serısınden vucut sampuanını kremını el sabununu kullanıyorum cok memnunum.bırde ozellıkle rımelı cok guzel suda cıkmıyor.goz ve dudak temızleyıcı bır urunu war oda ck guzel kırpıklerı beslıyor.fıyatı pahalı dıyorlar aslında hıc degıl uzun sure kullanıyorsun bunları en basıtı ındırımlı aldım ben 12 mılyna mı ne roll onunu bır sene kullanabılıyosun

hepsinden iyisi bence bepanten krem...bütün markaları denedim onun yerini tutmuyor.göz altı kırışıklıklarım bile azaldı,ten rengini açıyor bide...

Amwayın beautycycle.eu ürünlerinden kullanan varmı, özellikle hava serisi

Beautycycle hava serisi Normal – kuru cilt ve yaşlanmakta olan cilt için önerilmektedir.Amway Artistry ürün grubunun kalite standardından vazgeçmeden sadece maliyetleri düşürerek örneğin ambalaj şıklığı v.b. gibi bu ürün grubunu daha uygun fiyatlarla piyasaya sürdü.Kalitesinden ve alacağınız sonuçtan hiç şüpheniz olmasın.

Beautycycle hava serisi Normal – kuru cilt ve yaşlanmakta olan cilt için önerilmektedir.Amway Artistry ürün grubunun kalite standardından vazgeçmeden sadece maliyetleri düşürerek örneğin ambalaj şıklığı v.b. gibi bu ürün grubunu daha uygun fiyatlarla piyasaya sürdü.Kalitesinden ve alacağınız sonuçtan hiç şüpheniz olmasın.

peki siz kullandınızmı nasıl bir ürün...

Geçen sene amwayden pudra aldım 40 tl flandı,gelince bi de ne göreyim,kutusu yok plastik saydam bisiyin içinde ne sunger ne bişi,tester gibi bi pudra,neymiş pudranın aynalı kutusunu 35 tl ye ayrı olarak satıyormuş gerizekalılar,daha da bişi almadım almam da,koymuşlar kataloga kutulu flan gayet şık bi pudra,belirtmiyorlar bile kutusuz gönderileceğini,çok şerefsiz bunlar yaa resmen geçiriyorlar

Loc-temizlik ürünü yağ sökücü bulaşık kremi-Bulaşık makinası tableti muhteşem çok uzun kullanımlık
leke çıkarıcı mendil-göz altı kapatıcısı-katikul eriticisi(kullandığım süre içinde yaklaşık 1 yıl manikur ihtiyacı duymadım)-Glister diş macunu ve fırçasıda çok memnun olduklarım arasında.
şimdi kozmetiklerini denemeye başlıycammmm....Tek kelime ile başarılı ürünler

Geçen sene amwayden pudra aldım 40 tl flandı,gelince bi de ne göreyim,kutusu yok plastik saydam bisiyin içinde ne sunger ne bişi,tester gibi bi pudra,neymiş pudranın aynalı kutusunu 35 tl ye ayrı olarak satıyormuş gerizekalılar,daha da bişi almadım almam da,koymuşlar kataloga kutulu flan gayet şık bi pudra,belirtmiyorlar bile kutusuz gönderileceğini,çok şerefsiz bunlar yaa resmen geçiriyorlar

O kadar katı olmayın isterseniz hepimize karşı, tabi yaşadığınız olay hoş değil fakat bu tamamen size ürünü sunan kişinin yetersiz bilgisinden kaynaklanmış.Her işte olduğu gibi bizdede işini hakkıyla yapan arkadaşlarım var birde yapamayanlarımız var.

peki siz kullandınızmı nasıl bir ürün...

Bende su serisi var ve çok memnunum hangi ildesiniz bilmiyorum ama eğer bursadaysanız sizi bir ürün tanıtım toplantımıza davet edebilrim hem cilt bakımınızı yapıp size uygun,cildinizin ihtiyacı olan ürünü tesbit edebiliriz

arkadaslar ben amwayin temizlik malzemelerini,dis macunu,dis fircasi ve cilt bakimini kullaniyorum hepsinden cokk memnunum.hepinize tavsiye ediyorum.firin ilaci filan mucize gbii cok güzel.cilt bakimida yüzümde degisiklikler oldu gercekten.1.numarali ürün.ben daha önce de nivea nin cilt bakim ürününü,gazellinin cilt bakim ürürnünü kullandim hiccc memnun kalmadim.ama artitry den cok memnunum.ürünleri cok begendim icin kendimde satis yapmaya basladim ve cok kisiye sattim.sattigim kislerde cok memnun ürünlerden.tavsiye ediyorum arkadaslar..

ben amwayin göz ve dudak temizleyicisini aldım ama hiç memnun kalmadım sürdüğüm anda on tane kirpiğim dökülmüştü bile, bu ürünlerin özelliği az kullanılması yani çok özel ve konsantre olması diye biliyordum ama malesef hiç işe yaramıyor. Temizlik ürünleri daha iyi bence.

Ben Amvay Artıstry'nin pudrasını kullanıyorum.ıkinci kutum bitmek üzere:

Genelde yağlı olan cildimi matlaştıracak,özellikle yazın çantamda taşıyıp sürekli kullanabileceğim bir ürün araştırmıştım ve bu ürünü aldım.Bana satıcı pudranın pirinç tozundan yapıldığını söylemişti.Ben çok memnun kaldım.Oldukça hafif ve benim aradığım matlaştırma ve kapatıcılık özelliğini fazlasıyla yerine getirdi diyebilirim.

Pudra bana tam bir sene gidiyor,şu anki fiyatını bilmiyorum ama geçen sene ya 44 ya da 47TL gibi bir fiyata almıştım.Kullanım süresi dikkate alınırsa çok pahalı değil bence....
sana 30 tl den verebilirim

X