iek Unu ile zayflama tecrbelerimiz...

ben geçen gün aktardan aldım .rengi yeşil .daha önce böyle bir karışımı şişede almıştım sanırım onun aynısı.kullanmaya başlamadım

slm
ben dün akşam çiçek ununu ilk defa denedim.bi tatlı kaşığını suyla yuttum:) sabah tuvalete çıktım.günlerdir kabızlık çekiyodum rahatladım doğrusu..ben yediklerime çok dikkat ederm ve 5 kg nvermek istiyorum doğrusu.163 boyum kilomsa 56.5 kg. ben 52-51 olmak istiyorum..nette bu konuda çok bilgi yok..kulanan varmı ve etkisini nasıl görüyo bunu paylaşırmısınız..ben gelişmeleri burda yazacağım..ne hızda kilo verdiğimi biliyorum.çiçek ununun etkisini farkederm gibi geliyo:)
bide nasıl kullanıldığını ne kadar kulanıldığınıda söylermisinz?

kızlar ben başladım bi tatlı kaşığıyla.ama fazla geldi.önerm yarım ttalı kaşığıyla başlayın bünyenize göre değişimi ayarlayın.ben azalttım birazını.ama tuvalete çıkarıyo..bakalım üç gün oldu daha..kilo verme hızımı bilirim bakalım etkisi olacakmı?

Merhaba, bana da bir akrabamız göndermişti bunu ve ben sadece yogun kabızlık cektigim dönemlerde kullanıyordum. Hipotiroidim var ve kilo vermek için doktorumun verdiği ilaç bana kabızlık yaptı. Mecburen kullanmaya başladım bende ama gerçekten faydası var. Öncelikle kabızlık çeken kişilerin dışkıları bağırsakta çok uzun süre kaldığından sürekli emilim oluyor ve gereğinden fazla yağ depolanıyor. Ayrıca gaz, şişkinlik sebebiyle de sürekli kocaman bir karınla dolaşılıyor. Şu anda dümdüz bir karnım var :) hem kullandığım ilaç, hem düzelen hormonlarım, hem yaptığım diet ve de bağırsak problemlerimi çözen çiçek unu sayesinde kilo veriyorum. Ama bunun dozajını iyi ayarlamak lazım. Yoksa "kimse beni tutmasın" diye koşa koşa tuvalete gider uzun süre çıkamazsınız :) Benim bünyem akşamları su, yoğurt, meyve suyu vs. içine koyduğum yarım tatlı kaşığına uyum sağladı. Tavsiye ederim herkese.buyrunnnnnnnnn

merhaba ben kullandım iki hafta kadar . sadece bagırsaklarınızdakini sürüyor . buda yediklerinizi direk yok etmek anlamına geliyorki içindeki vitamin mineral vs ne varsa onuda alıp götürüyor . ayrıcaca uzunsüreli kullanımdada bagırsak tembelligi yapıyor ...... dikkat ...
yediklerinizi direk çıkarttıgı için kilo verdirebilir ama dedigim gibi . önermem ayrıca ben kiloda verememiştim .

aaaaa süpermişşş
ben kilo vermek istiyorum ama senelerdir çözemediğim kabızlık sorunuma ii gelecek ya kilo vermesemde olurrr ya da bi taşla iki kuş mu vururum acaba............

Kızlar ben dÜn akŞam 1 tatlı kaŞıĞını suyla yuttum baŞladım yanı...
SonuÇları sıze yazarım bu arada yapabılırsem (ramazan gerÇı ama) bı dıyetlede takvıye yapıcam bakalım neler olacak ama
deıĞınız gıbı ne kabızlık kaldı ne ıÇımde bıŞıı wc den Çıkamıyorum :))
ama bu hayatımda ılk defa oluyo (zorlanmadan yapmak)
ve mÜkemmel bıŞımıŞŞ wc de delıler gıbı gÜlÜyorum kendı kendıme :))))))))))

kızlarrrrrrrr bu accayip bişiiii
ne yediysemm çıkıyo ne yediysemm çıkıyoooo
düşünün pastaaa yiyosunuz o hazzı o güzel anı yaşıyosunuz yarım saat sora midenizde paşta yok...
belki kilo verilmez ama alınmazda eminim..gerçi herşey çıkınca kio da verilir sanırım bilmiorum 2 gündür iftardan hemen sora 1 tatlı kaşığı içiyorum suyla beraber sonuçları bildiririmmm....

Ara ara kullanıyorum, düzenli yapamıyorum akannehir, bir bardak suyla bir tatlı kaşığı içiyorum ama benim bağırsaklar çok yavaş çalışıyor galiba herkese 12-13 saatte etki ediyor ben 18-20 saat sonra ancak tuvalete çıkıyorum. Birde bende biraz karın ağrısı yapıyor tuvalete gitmeden önce, içim burkuluyor. Neyse sonra rahatlıyorum :jeyyar:, uzun sürmüyor. Kilo verme konusuna gelince illa ki kilo verdirir yinede şimdilik net bir rakam veremicem. Fiyatıda (100 gr.) küçük bir paketin içinde 5 tl ye falan geliyor o da uzun bir süre gidiyor.

Ara ara kullanıyorum, düzenli yapamıyorum akannehir, bir bardak suyla bir tatlı kaşığı içiyorum ama benim bağırsaklar çok yavaş çalışıyor galiba herkese 12-13 saatte etki ediyor ben 18-20 saat sonra ancak tuvalete çıkıyorum. Birde bende biraz karın ağrısı yapıyor tuvalete gitmeden önce, içim burkuluyor. Neyse sonra rahatlıyorum :jeyyar:, uzun sürmüyor. Kilo verme konusuna gelince illa ki kilo verdirir yinede şimdilik net bir rakam veremicem. Fiyatıda (100 gr.) küçük bir paketin içinde 5 tl ye falan geliyor o da uzun bir süre gidiyor.

evet canım kg su 20 tl ben 3 gün önce aldım...ama ben 100 gr aldım 2 tl ye ve baya var içerisinde...
benimde 2 gündür kullanıyorum 10-11 saat sonra tutamıyorum resmen koşturuyorum wc ye hatta uçuyorummm :eek:
kilo verme konusunda mutlaka bilgi vericem canişkolarımm daha bgn de kullanırsam 3.günüm olacak... a.s.

canımcım karaköy de karakol yanındaki aktardan aldım
100 gr ı 2 tl baya da var içinde sende manisadan mısın?

X