Estetik olanlar bana bir bakın :(

ze-ta

EmEkli Editör :P
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
699
14
merhaba kızlar bende estetık dusunuyorum ama merak ettıklerım var ve hala bı dr.a karar veremedım..
sorum su nerden kesı yaptırdınız meme ucumu gogus altımı yoksa koltuk altımı?
hangısının acısı hafıf yada avantajları-dezavantajları neler?
hıs kaybı vs.bı sıkayetınız oldumu ?
ve hangı doktora hangı hastanede ne kadara yaptırdınız?

ben ıstanbulda olucam amelıyatımı oyuuzden ıstanbuldan ıyı bı dokttor ıstıyorum.
yardımcı olursanız cok sevınırım :)

:eek: cok sordum bılıyorum ama pls yardım:uhm:

ben birşey sorucam benim göğüs ucum çok az bazen içeri kaçıyo şöyle bi 2 dokununca tekrar çıkıyor uçları ama genelde içte duruyo silikon taktırmayı düşünüyorum silikondan sonra tamamen çıkarmı??

verdıgın bılgıler ıcın cok tesekkur ederım senıhacım..a.s.

eee hanımlar baska tecrubelı yok mu?
:asigim:

ben birşey sorucam benim göğüs ucum çok az bazen içeri kaçıyo şöyle bi 2 dokununca tekrar çıkıyor uçları ama genelde içte duruyo silikon taktırmayı düşünüyorum silikondan sonra tamamen çıkarmı??

Silikon takılırken doktor onu ayarlayabiliyor. Meme ucu çıkıyor merak etmeyin.Benim tanıdığımda kolayca halledilmişti o sorun:hooray:

merhaba kızlar bende estetık dusunuyorum ama merak ettıklerım var ve hala bı dr.a karar veremedım..
sorum su nerden kesı yaptırdınız meme ucumu gogus altımı yoksa koltuk altımı?
hangısının acısı hafıf yada avantajları-dezavantajları neler?
hıs kaybı vs.bı sıkayetınız oldumu ?
ve hangı doktora hangı hastanede ne kadara yaptırdınız?

ben ıstanbulda olucam amelıyatımı oyuuzden ıstanbuldan ıyı bı dokttor ıstıyorum.
yardımcı olursanız cok sevınırım :)

:eek: cok sordum bılıyorum ama pls yardım:uhm:

zetacım benim bildiğim koltuk altını zaten pek yapan yok çünkü serumla şişen silikon konuyor o da zamanla sızıntı yapabiliyormuş, meme ucu kesisi aslında en az iz bırakan teknik ama o da meme başın çok küçükse silikonu sokmak zor oluyormuş o yüzden pek herkese yapılamıyormuş, meme altı kesisi ise gerçekten bir kaç kişi gördüm iz bırakabiliyor, senin memene göre bence dr seçim yapacak ben bu aralar kök hücreyle meme büyütmeyi araştırıyorum gayrettepe florence nightingale de dr la konuştum o da bir seçenek ama o da 1-2 beden büyütebiliyor. Senin dra muayene olarak seçmen lazım bence:uhm:

zetacım benim bildiğim koltuk altını zaten pek yapan yok çünkü serumla şişen silikon konuyor o da zamanla sızıntı yapabiliyormuş, meme ucu kesisi aslında en az iz bırakan teknik ama o da meme başın çok küçükse silikonu sokmak zor oluyormuş o yüzden pek herkese yapılamıyormuş, meme altı kesisi ise gerçekten bir kaç kişi gördüm iz bırakabiliyor, senin memene göre bence dr seçim yapacak ben bu aralar kök hücreyle meme büyütmeyi araştırıyorum gayrettepe florence nightingale de dr la konuştum o da bir seçenek ama o da 1-2 beden büyütebiliyor. Senin dra muayene olarak seçmen lazım bence:uhm:

canım bıraz arastırdım onu karından alınan yagları enjekte edıyorlarmıs :KK43:
bende hıc yag yokkı 47 kıloyum bende olmaz o sanırım yada 2. cocugu beklıcem belkı yaglanırsam ordan alınıp olcak..:nazar:

sanırım bana en uygunu sılıkon..

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,
Silikonun yarısını kas altına yarısınıda kas üstüne koyularak yapılan göğüs estetiği ile ilgili tecrübesi olan var mı aranızda..bu konuda acil yardıma ihtiyacım var..Bursada olucam doktora karar veremedim henüz.. ne zormuş bu işler yaa:bbo: bu arada zetacım genellikle göğüs altı kesisini öneriyor doktorlar en az risklisiymiş.ee belli belirsiz bi iz kalıyor tabi.ama meme ucu kesisinde süt bezlerine zarar verme riski biraz daha yüksekmiş.ıstanbul için Tuğrul Turan ı önerebilirim.Ben Bursa dışına çıkamıyorum.O yüzden burda bi doktor bulmam lazım.

Valla Ze-ta'cığım;
Yağ enjeksiyonuyla olmuyomuş o iş ben de sormuştum. Yağların büyük kısmı eriyomuş ve nereden eriyeceği belli olmadığı için meme daha sonra yamrı yumru olabiliyomuş. Hem ameliyat olacaksın, hem para vereceksin, yamrı yumru memelerin olacak. Kabul edilebilir bişey değil bence.

evet o kadar rıskten sonra kotu goruntuyu kımse ıstemez..
ben gogleden oylesıne bı baktım onu gordum..
pekı senın dedıgın nasıl oluyor canım?
neyı enjekte edıyorlar oraya?

Arkadaşlar merhaba,
Silikonun yarısını kas altına yarısınıda kas üstüne koyularak yapılan göğüs estetiği ile ilgili tecrübesi olan var mı aranızda..bu konuda acil yardıma ihtiyacım var..Bursada olucam doktora karar veremedim henüz.. ne zormuş bu işler yaa:bbo: bu arada zetacım genellikle göğüs altı kesisini öneriyor doktorlar en az risklisiymiş.ee belli belirsiz bi iz kalıyor tabi.ama meme ucu kesisinde süt bezlerine zarar verme riski biraz daha yüksekmiş.İstanbul için Tuğrul Turan ı önerebilirim.Ben Bursa dışına çıkamıyorum.O yüzden burda bi doktor bulmam lazım.

canım bu sorunun cevabını gecen gun bu konuların bırınde okudum..
arkadasın bırı oyle yaptırmıs tecrubesını anlatıyordu bı bak ıstersen konulara ben baktım ama goremedım...

kızlar her doktorun tercih ettiği,daha başarılı olduğu bir yöntem var, ben de ameliyat öncesi böyle çok kafamı yormuştum ordan mı yaptısam burdan mı, yuvarlak mı olsa damla mı,,,,bütün bunların yanıtı doktorunuzda,,,ben memeucundan oldum, süt kanallarına zarar vermesi gibi birşey sözkonusu değil, bu konuyu özellikle araştırdım çünkü tersi söylentileri biliyordum,,, bu işin eğitimini almış insanlar o kadar da tecrübeleri var, sadece istediğiniz büyüklük konusunda kararınızı koruyun, sonra küçük oldu diye pişman olmayaın benim gibi......:KK66::KK66:

canım bu sorunun cevabını gecen gun bu konuların bırınde okudum..
arkadasın bırı oyle yaptırmıs tecrubesını anlatıyordu bı bak ıstersen konulara ben baktım ama goremedım...

baktım ama bende göremedim.Aslında kafamı karıştıran kas liflerinden 1 kaçının kesilicek olması ve sonrasında spor yaparken vs.sıkıntı olur mu ?biraz daha araştırayım benkafamçokkarıştısağol canım

baktım ama bende göremedim.Aslında kafamı karıştıran kas liflerinden 1 kaçının kesilicek olması ve sonrasında spor yaparken vs.sıkıntı olur mu ?biraz daha araştırayım benkafamçokkarıştısağol canım

canım ne kadar arastırsanda bunu dr.la gorusmen kadar faydalı olmayacaktır.
bence bı dr.la gorusup aklındakı soruları ona sor senın ıcın daha ıyı ayddınlatır..yerimseniben

evet en garantısı o kaydirigubbakcemile5

ınsallah aksılıksız sorunsuz bı estetık oluruz kurtuluruz yarı erkek yarı kadın olmaktan kaydirigubbakcemile3

boğaziçi tıp merkezındekı dr.derya özçelik'i duyan veya yaptıgı ısı goren var mı?
esım erkek dr. ıstemıyor o yuzden bayan arastırıyorum ama fıyatıda cok ucuk olmıcak (3000 gecmıcek)bılen varsa yazarsa cok sevınırım..

sonunda karar verdım ..

uz.dr.Ayaz ASLAN'a amelyat olucam ıns.
kuzenımde ona yaptırmıstı ve bı kac kısı daha cok memnun hepsı ustelık odul almıs bı plastık cerrah :)
gıttım konustum ıcıme sındı acıkcası sımdı gun belırlemeye calısıyorum bu haftamı yoksa mayıs ortasımı olsun dıye..
hem amelyat korkusu hemde memıs heyecanı sardı benı :p
ıns sonuclarıda yazdıgım gunu gorurum :)

Son düzenleme:
Selam Zeta..umarim sorunsuz bir operasyon gecirirsin ve sonuc tam istedigin gibi olur :) ameliyati nerede ve kaca olacaksin acaba.. ben de arastiriyorum ama cok zor is, hem fiyati uygun olacak hem dr.a guveneceksin hem o degisikligi goze alacaksin :s yillardir dusunuyorum da daha cesaret edemedim...deneyimlerini bizimle de paylasirsan cok sevinirim :)

X