Ne yapsam bilmiyorum. :(

BolSekerli

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
4.015
1.088
Merhaba arkadaşlar,

Bilenler bilir bir süredir, babamın gidişi ve onunla birlikte çıkan maddi sıkıntılardan, işimdeki huzursuzluğumdan dolayı kötü günler geçiriyorum...
Çok şükür maddi sıkıntılarımızı yavaş yavaş atlatıyoruz, ama Cuma günü sevgilimle kötü bir olay yaşadım ve şu anda ne olduğunu bilemediğim bir durum içerisindeyiz..
Babam vefat edeli yaklaşık 3 ay oluyor ve biz o zamandan beri sadece akşamları iş çıkışı beni almaya geldiğinde görüşebiliyoruz, onun dışında izin günlerimi genellikle annemle geçirmek istediğimden hiç buluşmuyoruz... O da bu konudan şikayetçi değil, ne kadar zor günler geçirdiğimi bilmesine rağmen, bugün seni şuraya götürmek istiyorum ya da biraz dışarı çıkalım demedi hiç...
Kendisinin de krizden dolayı işleri çok kötü, 2 aydır işe gitmiyor bütün gün evde... Anneanesi ameliyat oldu geçen hafta kalbinden.. Cuma akşamı beni almaya geldi, durağa gittik bana otobüs boş olursa sen git ben gelmeyeyim dedi... Neden? dedim... Anneanemi görmeye gideceğim dedi... Çok sinirlendim, çünkü sabah, öğlen bütün gün evde bir beni almaya geldiği vakite mi denk geliyor hastane ziyareti...Ben iğrenç iş yerimde bütün gün akşam olsunda aşkıma kavuşayım diye sabırsızlanıyorum oysa ki... Neyse hiç sesimi çıkarmadım o sırada otobüs geldi kalabalıktı... Ben "Hadi hoşçakal" dedim... O da dur bende geleyim dedi... "Hayır, sen gelirsen asla binmem o otobüse" dedim... "İyi, o zaman" dedi...
Ama ben otobüste ağlamaya başladım, ardından dayanamadım mesaj gönderdim, şöyle yazdım: "Nasıl da aptalım, akşam olsun sana kavuşayım diye sabırsızlanıyorum sen bomboş geçirdiğin koca gün içerisinde bana ayırdığın yarım saati çok görüyorsun, eğer bundan sonra beni almaya gelirsen dünyanın en ş..yim" yazdım. :KK43::KK43:
O da "Saçmala, bu belkide anneanemin son saatleri, hastaneye gidiyorum, diskoya değil" yazmış... Ardından bende "Şimdi kıskandığımı düşüneceksin değil mi? Ben annene gitmene değil, bu ziyareti bana ayırdığın zamana denk getirmene kızıyorum" dedim... Neyse eve geldim gece aradı beni... Hiç bir şey olmamış gibi normal konuştu bende nasıl bu kadar rahat olabiliyorsun daha akşam noldu dedim... Hiç bir şey olmadı canım sen olayları büyütüyorsun dedi.. Bende hayır sen beni artık inanılmaz ihmal ediyorsun senin beni yok saymandan bıktım artık, sevgili olduğumuzun bile farkında değilim, bugün beni son görüşündü sen bitirdin her şeyi dedim kapadım telefonu... :KK43:
Ertesi gün bn gn boyunca hiç görüşmedik, iş çıkışı gelmemişti... Tranvaya doğru yürüdüm tam tranvaya bindim bi baktım, yolun karşısında beni izliyor...
İçim gitti, çok kötü oldum... Ama iç bir şey yapmadım... Gece mesaj gönderdim anneanesini sordum, o da iyiye gidiyor diye cevap yazmış... 3 gündür hiç görüşmüyoruz...
Az önce arkadaşı msne geldi bende "Biz ayrıldık" yazdım. O da biliyorum, bu yaptıkların yeter burcu, sen kaşınmışsın iyi olmuş. dedi...
Bu çocuk sevgilimin en yakın arkadaşıdır... Biz 4 senedir birlikteyiz, kavgalarımız epey oldu ama hiç bir zaman sevgilim kimseye bahsetmezdi.. Şimdi eğer ona anlattıysa böyle o da bitirdi demek kafasında... Ben sersem gibiyim, 1 gün onu görmeden yaşayamıyorum... Ne olacak bilmiyorum, akşam da bekleyeyim gelmezse arayayım diyorum... Yoksa aramamalı mıyım? Ne yapacağımı bilemiyorum, fikirlerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
bitaneeeemmmmm...hemen damladım konuna:jeyyar:
ilk yorum benden gelsin...bu olayları anlatmıştın bana biliyorum ama
şimdi burda okuyunca aslında çokta abartılcak birşey yok gibime geldi..
bence siz birbirinizi çok seviyorsunuz.
ama senin ve onunla ilgili son olanlar ikinizide çok sıkmış,bunaltmış..
bence bu akşam ara...anlat herşeyi
arkadaşın bana böyle böyle dedi de..
bakalım ne diyecek...konuşmanın sonunda uzlaşamasanız bile en azından
senin için rahat eder...herşey yoluna girecek akıllım sen hiç merak etme..
herşey yoluna girecek..Şeniz

Canım sana ayırması gereken zamanda bunu yapmış olması biraz sıkıcı. ama olur böyle şeyler bu kadarda üzülmene büyütmene deymez bence..
az zaman değil 4 yıl diyorsun. 4 yılı böyle küçük birşeyde bitirmen mantıksız. Bence siz olanlardan biraz yıpranmışsınız. senin babanın vefatı, onun anneannesini hastalığı. zor bir dönem. onun için bence birbirinize sıkı sıkı sarılın. Hatta bence onnla konuşmak istediğini söyle akşam gelsin. Oturup konuşun. kendini kötü hissettiğini ilgiye ihtiyacın olduğunu söyle izinli olduğun günün hepsini annene değilde bir miktarda ona ayır.
hem işten çıktı diyosun, anneannesi hasta diyosun, senle görüşemiyor, bence birbirinize biraz daha anlayışlı olabilirsiniz a.s.

canım bencede bende özlempau 'ya katılıyorum böle düşünme herşey yoluna giricek çünkü ikiniz birbiriniz için yaratılmışsınız resmen ben bunu görüyordum ya aşkınızı sevginizi saygınızı 4 yıllık bir ilişki bir çırpıda silinip atılamazki olmaz böle bişey bırak biraz bırak düşünsün iyice bence aklı başına gelicek ama arama o seni aricak ne yaptığının farkınba varıcak.. oda canım üzülme sakın sıkma canını ...

Burcu çok hassas bir dönemdesin yaşadıkların hiç ama hiç kolay değil az çok anlayabiliyorum sanırım bu hassas dönemde de istmeden kırmışsınız birbirinizi
Ahh be burcum bu fındık kabuğunu doldurmuyacak birşey aslında birbirinizi hala seviyorsanız böyle küçük şeyler için üzmeyin birbirinizi sen mesaj çek bu sefer nasılsın de akşam görüşelim de ömür kısa be burcu :1hug:

Bu huyumdan nefret ediyorum zaten bir anda sinirleniyorum ve kırıyorum galiba sanırım onu da en çok bu yordu, keşke bu akşam kendiliğinden gelse de tüm sorun çözülse...

ınş. gelir böcüğüm... :KK43:

Kızlar iyi ki varsınız sizlerden fikir almak beni bir nebze rahatlatıyor.

bitanem benim böceğiiim seni çok iyi anlıyorum en huzur dolu olduğun saatler belkide sevdiceğinle geçirdiğin buluşmalar ama o da bu krizde işten çıkarılmış o da zor bi durumda
sanırım zaman zaman ikinizde sağlıklı düşünemiyorsunuz
evet seninle akşamdan akşama görüşüyor, anneannesini gündüzde görebilirdi ama belli ki evden çıkmak aklına gelmemiş
koskoca dört yıldır bi birliktliğiniz varsa bunu kasıtlı yapmış olamaz
eğer o aramazsa sen ara tatlım "sana bu şekilde tepki vermek istemezdim ama seni çok seviyorum ve seninle buluşacağımı düşünüp akşamı iple çekiyorum, senin yanında huzur buluyorum, biliyorsun iş yerimde de sorunlar yaşıyorum, anneannene gündüz gitmeni beklerdim kırıldım sana ve aşırı tepki verdim özür dilerim de" fazla uzatma bence
çünkü sen ona hala aşıksınn :asigim:

kıyamam ben sana yaaa
neden bu işkenceyi yapıyosun kendine meleğiim
ara konuş bi hata ettim de yada özledim de
bi ses ver
anlamam valla aşkta gururu
hiç gerek yokk
tadını çıkarın aşkınızın sevin birbirinizi

Dayanamadım işte gönderdim mesaj ama hala cevap yok, bakalım belki de cevap yazmaz akşama gelir... Belki de hiç gelmez. :KK43:

canım ya sanki biras fasla abartmışın bende senin gibi çok yaptım yaptım aldım ağzımın payını canım ya ara bi konuş istersen ah ben bana ne yapaymki işte sen anlatıyon nolcak byndsn diom ama benzerini bana yapsa hayatı dar etmiştim ona

Önce başınız sağ olsun.Hiç kolay bir durum değil.Erkek arkadaşınızın bu dönemde size karşı daha da hassas olması lazım.Gerçi o da kendi çapında haklı ,anneannesi rahatsızmış.
Bu durum gelip geçici,o çocuğun sözlerine fazla takılmayın derim.
Birkaç güne kalmaz barışırsınız.
Şuraya yazıyorum.
Ba rı Şa cak sı nız...kaydirigubbakcemile5

ış çok yoğundu bir türlü yazamadım buraya... Dün akşam mesaj gönderdi bana "Seni çok özledim ama hastanedeyim akşama konuşalım telefonda" yazmış... Gece ben aradım açmadı ardından tam uyuyordum aradı kendisi... Normal bir şekilde konuştu önce, sonra konu tartışmamıza geldi bana " Belki de tepkilerinde haklısın ama senin her tartışmanın ortasında, her şeyi yakmandan yıkmandan ağır konuşmandan sinirlenmenden yoruldum, neden biraz daha sakin olamıyorsun, sadece senin sorunların yok bak benimde sorunlarım var, bir düşünsene o durumda bende senin yaptığını yapsam geri dönüşü olmayan yola gireriz ama yine ben susuyorum" dedi... Belki de o durumda sessizce beni protesto etsen beni daha çok mahcup edersin, ama sen o kızgınlığında benim bütün haksızlığımı öldürüyorsun dedi...
Sonra da yine de seni çok seviyorum ve asla senden vazgeçmeyeceğim ama çok sinirli ve kızgınım sana dedi.. Ben ağlamaya başladım... Hadi şimdi uzatmayalım, yarın işe gideceksin uyu hemen kocaman öpüyorum seni dedi ve kapadık.

Onu çok kırmışım bende fark ettim, bundan sonra elimden geldiğince sakin olmaya çalışacağım... Çünkü onsuz yapamıyorum kızlari delirecek gibi oluyorum. Onu çokkkk seviyorummmm.

İş çok yoğundu bir türlü yazamadım buraya... Dün akşam mesaj gönderdi bana "Seni çok özledim ama hastanedeyim akşama konuşalım telefonda" yazmış... Gece ben aradım açmadı ardından tam uyuyordum aradı kendisi... Normal bir şekilde konuştu önce, sonra konu tartışmamıza geldi bana " Belki de tepkilerinde haklısın ama senin her tartışmanın ortasında, her şeyi yakmandan yıkmandan ağır konuşmandan sinirlenmenden yoruldum, neden biraz daha sakin olamıyorsun, sadece senin sorunların yok bak benimde sorunlarım var, bir düşünsene o durumda bende senin yaptığını yapsam geri dönüşü olmayan yola gireriz ama yine ben susuyorum" dedi... Belki de o durumda sessizce beni protesto etsen beni daha çok mahcup edersin, ama sen o kızgınlığında benim bütün haksızlığımı öldürüyorsun dedi...
Sonra da yine de seni çok seviyorum ve asla senden vazgeçmeyeceğim ama çok sinirli ve kızgınım sana dedi.. Ben ağlamaya başladım... Hadi şimdi uzatmayalım, yarın işe gideceksin uyu hemen kocaman öpüyorum seni dedi ve kapadık.

Onu çok kırmışım bende fark ettim, bundan sonra elimden geldiğince sakin olmaya çalışacağım... Çünkü onsuz yapamıyorum kızlari delirecek gibi oluyorum. Onu çokkkk seviyorummmm.

Vaybe işte şimdi gözüme girdi delikanlı kızımızı verirken gözümüz arkada kalmayacak şaka bir yana taktir ettim gerçekten çok olgunca davranmış burcum kıymetini bil sen delikanlının el üstünde tut valla artık bundan sonra daha sakin ol tamam mı birbirinizin kıymetini bilin .
Güzel rabbim bir daha sizi ayırmasın sakın çok sevindim herşeyin tatlıya bağlanmasına:nazar::nazar:

Eylül gözlerim dolu mesajını okurken çok teşekkür ederim. :1hug:

Dediğin gibi inşALLAH Rabbim bizi ayırmaz bir daha. :)

Canım çok sevindim herşeyin yoluna girmesine..
İnşallah çok daha mutlu olursunuz. Sakın kırmayın birbirinizia.s.

X