Kızlar, fotoğraflarıma bakın(Önden, yandan)Burnumu yaptırmalımıyım?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar resimlerim albümde sizce burnumu yaptırmalımıyım cevaplarınızı bekliyorum kemerli ve gülünce ucu öne geliyofisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:
Şekerim resimler çıkmamış:nazar:

ama canım ben baktım açılıyo benimkine tıkla albümlerde ilk 2 resm benim yorumunu bekliyorum

canım cevap yazdım gelmedi sanırım sen irfan erdemle görüştünmü

cnm iyi gibi burnun, resimlerde burnun net değil tam anlaşılmıyo

canım uzun bi msj yazdım ama almadın galiba canım evet görüştüm ibrahim orak benim en korktuğum isim hem çok genç hemde tecrübesiz yani bence bi daha düşün irfan erdemse diyarbakırda ilk estetik yapan adam 10 yıldır yapıyo ibrahim orak bi arkadaşın burnunu dümdüz etti sağolsun ona göre dikkat et bana sora bilirsin canım sen nerde oturuyosun

sulugöz sağol ama sence burun kanatları biraz geniş değil mi etrafımdakiler yapma diyo ama ben kafama çok takıyorum

ameliyat tecrübesinin fazla olduğunu söylemişlerdi bana ama

canım onun bunun söylemesiyle girersen işin yaş kulaktan dolma laflara inanma derim ama yinede sen bilirsin mesajlarımı alıyomusun sen ne zaman olacan sendeki sorun nedir resimlerimi gördünmü sence benim olmaya ihtiyacım varmı

bence gerek yok hiç yaptırma bende nefes alma problemi var geçirdiğim birkaza sonucu daha kötü oldu aslında ben artık rahat nefes almak istiyorum kemik alınınca estetik şart oluyomuş kanatlar cok geniş bende

ya canım öle deme bende de kemer var. ya o kadar odaklanmış durumdayımki bu konuya ,olmazsam ölecem gibi okadar düşün artık

yüzüne çok yakışıyo nefes problemin yoksa bence hiç yapma derim

sen kafana koymuşsun zaten,bence yaptırmalısın.insan bi yerini bi kere kafaya taktı mı artık ordan hayır gelmio :KK70: biz güzel de desek gerek yok da desek anlamsız..kemer var bide kanatlar şiş duruyo sanırım azcık..ii bi doktor bulabilirsen yaptır derim,dr cok önemli..

senağlamaevet canın kanatlarda geniş sağolunda bende yaptırmalısın gbi mesajlar bekliyodum aslında ya ailemde dahil herkes karşı zaten acaba gerçekten benmi kafaya takıyorum of ya ama fotoğraflarda çok büyük çıkıyo benim buynum nefes problemim hiiiç yok hatamı yapıyorum acaba ama istiyorum işte :nazar:

cnm burnunda cok cirkin bisey yok , hatta sana yakisiyor yani yuzunede nasil derler aklima gelmedi hani euhm yuzune baktiginda ay burna bak filan olmuyosnkii, normal bir burun.
sana has kemerli kucuk buyuk de degil :)
ama illa olucam diosanda bence kemeri giderse azcik ucu kalkarsa guzel ama yine diyorum hic bi sikinti verecek burna benzemiyor

evet zaten ben çok şikayetçi değilim burda olmuş insanları gördüm hakkaten olmadan önceki hallerini hatırlayıp üzülüyorlar ama benim öle bi sıkıntım yok aynen dediğin gibi düşünüyorum kemeri gider ucuda çok hafif kalkar ama biliyosun milimetrelik değişiklik insanı bambaşka yapıyo o yüzden olmak istiyorum maniac sende durum nedir sende oldunmu canım

yok cnm ama dusnuyorum benmkindeseninki gibiaz biislemlede olacak bisey de degil:KK70:

slm,ben ameliyat olalı 8 gün oldu,dün ateller çıkartıldı fakat burnumun üst kısmında küçük bir şişlik var ve dümdüz duruyor kavisli değil,sizce o şişlik inip kavisli ir şekil alır mı???

Uf mesaj sayimin yetersizliginden hiçbir şey göremiyorum ki.. :)

cnm bazı durumlarda sorun burunda olmasa da kendını daha ii hıssetrcekse ol derım ama suankı burnundan ole cok bı sıkayetın yoksa gorunus adına hıc gırme derım cunku okadr da kolay bı surec deıl ve amelıyattan sonra ıstedıın buruna kavusacaının bı garantısı yok..

X