Sihirli Küre

E

EU3

Ziyaretçi
http://img20.imageshack.us/img20/5718/psychic2tl.swf

Karşınıza sihirli küre çıkacak.
Bu küreye bakarak, iki basamaklı bir
sayı düşünün.
Örneğin; 33.
Onlar ve birler basamaklarındaki sayıları toplayın ve bu düşündüğünüz
sayıdan çıkarın.
3+3=6, 33-6 = 27
Şimdi bu sayının yanındaki sembole bakın ve bu sembolü aklınızda tutun..

Sonra sihirli küreye tıklayın.

Evet! Sembolünüz
karşınızda.
İnanılacak gibi değil. Di mi?

:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

2 defa yaptım.
İkisinde de doğru yaptı.
Nasıl oldu bu yaa.:1shok:
Süper.delikafadulden

:1shok: :1shok: :1shok: RESMEN BÖYLE OLDUM. Kaç defa tuttuysam bildi, inanamıyorum.

eee herkeste doğru çıkmış ben 3 kez yaptım üçüde yanlış çıktı bilemedi sığır küre mal işte mal nolcek nan:mymeka:

eee herkeste doğru çıkmış ben 3 kez yaptım üçüde yanlış çıktı bilemedi sığır küre mal işte mal nolcek nan:mymeka:

:roflol::roflol:Zeynom delümm Kız kürede yanlışlıkk yok senin matamatikk hesabında yanlış olucakk.Bu küre yanılmazsırnaşık şeysırnaşık şey

hadi ordan çatlak kafa bi kerem bende zeka fışkırıyor:dilcikar: senin küre sığır işte bi halttan anladığı yok defalarca yaptık top işte top ne beklersin ki fazla :dilcikar::roflol:

:1shok::1shok:hakıkaten nasıl oldu bu yahu?????????????bır rakam gırmemızı ısteseydı pc ye anlayacagım ama.....acaba bız o sembole bakınca bakısımızdan mı etkılenıp dogru cıkıyor?????????:roflol::roflol:
emeğine sağlık canıma.s.a.s.

hadi ordan çatlak kafa bi kerem bende zeka fışkırıyor:dilcikar: senin küre sığır işte bi halttan anladığı yok defalarca yaptık top işte top ne beklersin ki fazla :dilcikar::roflol:
:roflol:Sen öyle sann ehuehu :asigim:şaka şakaŞeniz
:1shok::1shok:hakıkaten nasıl oldu bu yahu?????????????bır rakam gırmemızı ısteseydı pc ye anlayacagım ama.....acaba bız o sembole bakınca bakısımızdan mı etkılenıp dogru cıkıyor?????????:roflol::roflol:
emeğine sağlık canıma.s.a.s.

Sağolasın canım :asigim:Vall abende çözemedımm nasıl oldugnu

bak canım misalen 81 dedim tamam
8+1=9 tamam 81-9= 72
ama bakıyorum çıkan sembol hiç birine uymuyor ben mi yanlış yaptım yoksa sence bu hesaptamı bi yanlışlık var nan balkafa bide sen tut bunları galiba senin küre benden ürküyor :nazar:

bak canım misalen 81 dedim tamam
8+1=9 tamam 81-9= 72
ama bakıyorum çıkan sembol hiç birine uymuyor ben mi yanlış yaptım yoksa sence bu hesaptamı bi yanlışlık var nan balkafa bide sen tut bunları galiba senin küre benden ürküyor :nazar:

:mymeka:Ulann yaptımm iştee kare kutu çıkıyo sihirki kürenin içinde ...valla:roflol:

o zaman garanti senin küre benim gözlere etki etmiyor matematik hesabı doğru olduğuna göre:roflol:neyse balkafam başka bi küreyle yine deneriz bu yemedi anlayacağın:roflol:

tama tamam ben çözdüm olayı balkafa mousu baktığın sayının yanındaki senbole götürmeden bi dene sadece gözlerinle arayarak ama mousu kesinlikle elleme bakalım ne olacak o zamanda çıkacakmı balkafa:roflol:

:1ninca::1ninca::1shok::1shok:Ya kızlar cidden bu hangı sayıyı hesapladıgımı nerden bılıyo .Çokk ilginçç ya bu olayı çözmem lazım .Ama nasıll.ne bir rakam belirtiyorum ne bir şeyy ee nasıl oluyo:1ninca::1ninca::uhm:

:1ninca::1ninca::1shok::1shok:Ya kızlar cidden bu hangı sayıyı hesapladıgımı nerden bılıyo .Çokk ilginçç ya bu olayı çözmem lazım .Ama nasıll.ne bir rakam belirtiyorum ne bir şeyy ee nasıl oluyo:1ninca::1ninca::uhm:
çok fazla bakma nan bişey mişey olur Allah korusun bu küre senin evinide gözetler maazallah:roflol:

ben hatayı şuarada yapmışım balım ben ilk sayıyı tuutktan sonra linke basıp sonra hesaplamaya geçiyordum meğer küreye bakarak bütün hesabı yapıp sembole bakıp sonra küreye bakmak icap edermiş:nazar:

tama tamam ben çözdüm olayı balkafa mousu baktığın sayının yanındaki senbole götürmeden bi dene sadece gözlerinle arayarak ama mousu kesinlikle elleme bakalım ne olacak o zamanda çıkacakmı balkafa:roflol:

:1ninca:Mausu hiç kımıldatmadımmm zeynoo ama yine aynı semboll.Düşünce gücümüzümü okuyorr bu küree anaa:roflol:

kısss balkafam anca senden çıkar böyle fikirler nerden buldun bunu

X