2018 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    286
e bebekten kraft in bir modelini aldim ben de, kampanya vardı onları takip edin bence. buarada ne kadar durmasa da uzak mesafe yakın mesafe bakmadan lütfen baglayın koltuğa, sonra pişman olmayın, Allah korusun
Memnun musunuz aldığınızdan evet haklısınız hiç bir sorun olmuyor canı acımıyor yani sıkıldığıniçin ağlıyor ve aldıkça da sanırım huy edindi ilk doğduğunda da ağlıyordu gerçi ama artık almamak lazım dün almadım ama direndim ağladı gene iki kişi giderken sorun olmuyo da gene ben tek giderken çok ağladığıçin o çok zor oluyor sürekli durup sakinleştirip geri bağlamak yolu üç kat artırıyor

Memnun musunuz aldığınızdan evet haklısınız hiç bir sorun olmuyor canı acımıyor yani sıkıldığıniçin ağlıyor ve aldıkça da sanırım huy edindi ilk doğduğunda da ağlıyordu gerçi ama artık almamak lazım dün almadım ama direndim ağladı gene iki kişi giderken sorun olmuyo da gene ben tek giderken çok ağladığıçin o çok zor oluyor sürekli durup sakinleştirip geri bağlamak yolu üç kat artırıyor
daha kullanmaya başlamadık, bizimki ayın 1inde 8 aylık olacak, kullanmaya baslayinca yazarim. baktım şimdi hala indirimde, Techno Fix Plus 979 tl.
alışkanlık edinmiş gibi, zor olacak ama ağlamalarına dayanmaniz lazim yada oyalayacak biseyler bulmaya çalışın sevdiği bir oyuncak vs.
sağlıkla büyütün inşallah

Kızlar daha önce de sorulmuştur ams eski sayfalara bakacak zamanım yok malesef oto koltuğu bakıyoruz krafyım bir modeli var fiyat 700civarı isofix li yatmıyor bu yatma meselesi önemli mi ailelerimiz şehir içinde yarım saat uzaklıkta oturuyorlar ve kızım pusette durmuyor zaten arabayı da sevmiyor ille kucakta gidecek oturuyor ama ayakta durcak illa yani oto koltuğu alsam bile ya oturmazsa çok pahalı alamam ama yatma mevzu önemli mi dediğim gibi gidersek yılda bir kez tatile gideriz en uzak mesafe o olur yani

Ben nuna pepp rebl modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Oğlumda seviyor. Sadece şehir dışı değil şehir içinde 1 km biyere gidilecek dahi olsa oturup kemerini bağlamak zorundayız. Kısa mesafe dememek lazım. Ben 500 metre bile olmayan bir yerden diğerine giderken kaza yaptım. Ve o sırada kucakta bi bebek yada çocuk olsaydı arabada ordan oraya çarpar belki beyin hasarı olurdu.
O yüzden yolculuk 3 saniyede sürse, kendinide paralasa kemer bağlı gidecek. Taviz yok.
Sevdiği oyuncakları alabilirsin, müzikli ışıklı şeyler olabilir. Yanınıza atıştırmalık alıp oyalayabilirsin. Ama koltukta olsun.

daha kullanmaya başlamadık, bizimki ayın 1inde 8 aylık olacak, kullanmaya baslayinca yazarim. baktım şimdi hala indirimde, Techno Fix Plus 979 tl.
alışkanlık edinmiş gibi, zor olacak ama ağlamalarına dayanmaniz lazim yada oyalayacak biseyler bulmaya çalışın sevdiği bir oyuncak vs.
sağlıkla büyütün inşallah
S sarihperi nasılsın herşey yolunda mı.
koltuğu kullanmaya başladık çok rahat olmalı ki hemen uyuyakaldi içinde, etrafı rahat rahat izleyebilmesi de hoşuna gitti

S sarihperi nasılsın herşey yolunda mı.
koltuğu kullanmaya başladık çok rahat olmalı ki hemen uyuyakaldi içinde, etrafı rahat rahat izleyebilmesi de hoşuna gitti
Çok sevindim senin adına canım bizde aldık kurduk ilk defa yarın yolculuk yapcaz ağlamasın da sevsin inşallah sizinki gibi bizimki de sever:)

Merhabalar, ben de 2018 subat, kiz annesiyim. Araniza katilabilir miyim?

Kizim 26 subat dogumlu. Benim su siralar en cok zorlandigim kisim bebegimle egitici oyun oynama kismi. Tikandim kaldim aklima hicbir sey gelmiyor. Su an icin al-ver oynuyoruz, üstünkörü kapak kapatma yapabiliyor. Kule yapilabilen oyuncaklari ic ice koyabiliyor yine az cok. Onun haricinde surekli hareket halinde. Kendi kendine ayakta durmaya basladi. Ha bugun yuruyecek ha yarin yuruyecek diye bekliyoruz.:KK48:

Siz neler oynuyorsunuz bebeklerinizle?

Merhabalar, ben de 2018 subat, kiz annesiyim. Araniza katilabilir miyim?

Kizim 26 subat dogumlu. Benim su siralar en cok zorlandigim kisim bebegimle egitici oyun oynama kismi. Tikandim kaldim aklima hicbir sey gelmiyor. Su an icin al-ver oynuyoruz, üstünkörü kapak kapatma yapabiliyor. Kule yapilabilen oyuncaklari ic ice koyabiliyor yine az cok. Onun haricinde surekli hareket halinde. Kendi kendine ayakta durmaya basladi. Ha bugun yuruyecek ha yarin yuruyecek diye bekliyoruz.:KK48:

Siz neler oynuyorsunuz bebeklerinizle?
maşallah
adım adım setlerine baktınız mı
ben aldim çok memnunum

maşallah
adım adım setlerine baktınız mı
ben aldim çok memnunum

bir de özge selçuk bozkurt un çocuğumla evdeyim kitapları var hem 0 12 hem 12 24 aylik dönem için, ben ilkini aldim fena degil
Hemen inceliyorum cok tesekkur ederim. Zeka kartlari aldik sevgili bebekten. Ama o da en fazla 10 dakika yapilan bi etkinlik. Haliyle gunun kalaninda ne yapacagimi sasiriyorum:KK48:

Hemen inceliyorum cok tesekkur ederim. Zeka kartlari aldik sevgili bebekten. Ama o da en fazla 10 dakika yapilan bi etkinlik. Haliyle gunun kalaninda ne yapacagimi sasiriyorum:KK48:
onları ben de aldım dediginiz gibi kısa sürüyor. adım adım setleri dolu dolu, onlarda da hediye zeka kartları geliyor.
ben de araştırıyorum yine, bir süre sonra onlar da yetmeyecek

küçük toplar alabilirsiniz onları çok seviyorlar. onun haricinde yumuşak bir topu var karşılıklı birbirimize atıyoruz çok hoşuna gidiyor. bir de bu dönem ses çıkaran arabalar faydalıymış ben fisher price tan aldim o da ilgisini çekti. bir de davul faydalı okuduklarıma göre, onu da seviyor.
tüm bunların haricinde onunla bol bol konusun, 30 milyon kelime diye bir kitap okudum orda 0-3 yaş dönemi zeka gelişimi için seviyesi ne olursa olsun , bebekce konuşma da dahil, hep konusun diyor. bir de mesela zorlamayın zeka kartları için, ilgisini çekmediği noktada bırakın. siz bir oyuncak önerdiniz oynamadi başka bir oyuncağı aldı o oyuncakla ilgili konusun mesela. kitabi da okumanızı tavsiye ederim bilimsel içerikli ama sıkmayan bir kitap

Arkadaslar iyi akşamlar benim bebegim 33haftalik doğdu.20ocak doğumlu.10aylik olduk.Yere koydugumda sürekli döne döne gidiyor fakat emekleme yok,hatta ayakta durma bile yok.Dişimiz bile yok.Canim çok sıkılıyor. Doktor gelişimi gayet iyi dedi ama ne bileyim annelik işte.Bide bingildagi az bir şey daha kaldı sizin hep kapandimi

Arkadaslar iyi akşamlar benim bebegim 33haftalik doğdu.20ocak doğumlu.10aylik olduk.Yere koydugumda sürekli döne döne gidiyor fakat emekleme yok,hatta ayakta durma bile yok.Dişimiz bile yok.Canim çok sıkılıyor. Doktor gelişimi gayet iyi dedi ama ne bileyim annelik işte.Bide bingildagi az bir şey daha kaldı sizin hep kapandimi
Canim benim bebegimde 36 haftslik dogdu 19 ocak dogumlu canini hiç sıkma doktor normal diyorsa normaldir
Senin kuzu cok erken gelmis vakti gelfiginde hepsini yapar endiselenme

Canim benim bebegimde 36 haftslik dogdu 19 ocak dogumlu canini hiç sıkma doktor normal diyorsa normaldir
Senin kuzu cok erken gelmis vakti gelfiginde hepsini yapar endiselenme
Sağolasın,çok teşekkür ederim ne bileyim bütün anneler yürümeye başladı deyince istemsiz canım sıkıldi.Peki sizin bingildagi iz tamamen kapandimi acaba?

X