Saç Uzatma Yöntemleri MecitEfendi Saç Bakım Yağının Saç Uzatmaktaki Etkisi

Angelic20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
17
0
Merhaba arkadaşlar.
Bende bir çoğunuzun başına geldiği gibi kuaförün saçlarının uçları çok kırık biraz keselim diyipde 5-6cm kestiği talihsizlerdenim: )Bu zamana kadar aklınıza gelebilecek her türlü saç bakım uygulamalarını denedim.Halende çalışmalarım devam etmekte:)
Mecitefendi sac bakım ürünlerini duymayanınız yoktur sanırım.Bilmiyorum tabi ne kadar sürede denediniz ne gibi sonuçlar aldınız ama benim uygulamalarımda sonuçları hep olumlu.Ben bu ürünü çok uzun zamandır kullanıyorum.Ama bu zamana kadar zaman bulabildikçe uyguluyordum.Bundan 8gün önce saçımın rengini değiştirdim daha önceden de röfleli olduğundan üzerine boyada geldiğinden yıprandı saçlarım.bende şu 8 gündür bu bakım yağını uyguladım 3-4 defa.glissin sampuanını ve bakım kremını de uyguladım üzerine ardından da wellanın onarıcı bakım ürününü üzerine sürdüm.Bu 8 gün boyunca hep aynı şekilde devam ettim.Bugün aynaya baktığımda diplerin agırdan görünmeye başlamış olduğunu görünce cok mutlu oldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Bilmiyorum mecitefendi yağının etkisinden mi yoksa bir çok ürünü kullanıyor olmamdan mı kaynaklandı bu durum ama ben cok mutlu oldum.Saçlarım kısa değil ama gördüğü işlemler yüzünden yıpranık.Sağlıklı olması içinde her türlü bakımı uyguluyorum.Yasadıgım bu güzel olayı sızlerle paylasmak ıstedım..

paylasım ıcın cook tesekkur ederız canm,macıtefendı ve barcelıno ıcerıgı hemen hemen aynı sanırım ben barcelıno kullanıorum dedıgın gıbı bende de dıplar bellı ama ne kadar sure kulandım hatrlamırm ne zaman basladgımı :KK43:
ama bu etkı sanırım macıtefendıden cunku dıgerlerı kımyasal oldgu ıcın(sampuan felan)
uzamaya etkısı yoktur dıe dusunuorum,sampuanın da etkısı olabılecegını dusunen basına gelen varsa paylassın lutfen bızde kullanalımmm :CüvCüv:

Evet canım bende aynı düşüncedeyim seninle ne kadar iyi olursa olsun şampuan ve saç kremlerinin içeriği kimyasal,bakım yağlarının doğal oluşu saçta olumlu etki olarak geri dönmekte bizlere..

canım saçları böyle yağmış kremmiş gibi şeylerin bombardımanına da tutmak çok yanlış
saçanıza iyi geldiğini düşündüğünüz şeyi istikrarlı bi şekilde kullanırsanız daha bi faydasını görürsünüz
yani 8 gün içersinde çok fazla şey yapmışsın
ayrıca bi doktor söyledi bana saçı haftada 2den fazla şampuanlarsan minerallerini ona lazım olan yağıda suyla birlikte akıp gider saç zayıflar bende mecbur yıkıyorum ama okadar çok şampuanlamıyorum bazen sadece saç kremimi sürüp çıkıyorum

evet doktorlar saçların çok sık yıkanmasını önermiyorlar çünkü saçın kendi yağı saçı besliyomuş

bu yagla tanısma hıkayem: kk'de sac uzatmada etkılı olan 4 yag karısımıbı okudum,, etkılerını gorenler vardı.. aktara gıttıgımde bana bunu onerdı ve ıcınde de o 4 yag vardı.. uzun sure kullanmadım ama sac dokulmem hemen azaldı.. hemde buyuk oranda.. galıba uzamasıda arttı..zemuszemus yakında tekrar baslıycam kullanmayayerimseniben

bende mecitefendinin saç bakım yağını kullanıyorum, bi de içine yılan yağı koyuyorum. işe yaradığını düşünüyorum ama bi de saçımda 3 saat beklettiğim için sağda soldan akıp duruyo :kızgın: elimde pamukla geziom yaf :dilcikar:

bende mecitefendinin saç bakım yağını kullanıyorum, bi de içine yılan yağı koyuyorum. işe yaradığını düşünüyorum ama bi de saçımda 3 saat beklettiğim için sağda soldan akıp duruyo :kızgın: elimde pamukla geziom yaf :dilcikar:

bende senin gibi yaptırdım.mecitefendi saç bakım yağını alıp içine yılan yagı koydurdum bakalım.görücez nasıl birşey olucak?uzatmak istiyorum bende ilerde düğünüm var ve yıprandıgından dolayı enseye kadar kestirmek zorunda kaldımsenağlama moralim desenizz sıfır..bunun dısında baska bakım yapmalımıyım bilmiyorum..uzaması için

Bende kullanıyorum 27 gündür 5 kere yaptım, şu an için uzaması söz konusu değil.
Parlattığı ve yumuşacık yaptığı kesin ama.. yerimseniben

1 haftadan beri 3. kullanışım saç diplerim göründü bile:) saçımı yumuşattığını düşünmüorum bir faydası yokmuş gibi geldi ama saçlarımın uzamasında etkisi olmuş olabilir.:KK66:

mecitefendiyi ben saçlarımın uçlarına sürüyorum. yumuşacık yapıyor. benim de saçlarımla ilgili en büyük sıkıntım hep hızlı uzaması olmuştur. boyatırım dibi gelir kestiririm modeli bozulur. biz kadınların da ne istediği belli değil yahu.

mecitefendiyi ben saçlarımın uçlarına sürüyorum. yumuşacık yapıyor. benim de saçlarımla ilgili en büyük sıkıntım hep hızlı uzaması olmuştur. boyatırım dibi gelir kestiririm modeli bozulur. biz kadınların da ne istediği belli değil yahu.
Benimde çabuk uzar ama ince telli yağı uçlarda ne kadar bekletiyorsun

aktara jojobo yağı almaya gittim zorla bu yagı alel acele verdi bana ama parlak göründü saçlarım içine sinemaki suyu ve bemikste kattım sürüyorum her banyo öncesi saçlarım havalı duruyor :KK37:

benim saçlarım çok zor uzuyor:KK43:(

canım üzülme halledeceğiz şimdi öncelikle ilik lazım, kasaplardan rica et canım çıkarıveriyorlar sağolsunlar, benmari usülü cezvede erit donmaması için bakım yağı dök ben mecitefendininkini döküyorm bir fincan kadar ikisini karıştırıp kevgirde süz ılıkken uygula harika bir bakım yağı oluyor protein ve vitaminli ohh mis hem uzatıyor hem gürleştiriyor konu açıp paylaşacağım bunu sanada diyeyim :KK52::KK16:

X