riskli gebelik doktoru tavsiye edermisiniz? (Acil)

badenur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.372
73
Arkadaşlar merhaba, şu an hamile olan bir arkadaşım için riskli gebelik doktoruna ihtiyaç var. Tavsiyelerinize çok acil ihtiyaç duyuyoruz. Üç aylık hamile ama normal doğum doktoruna gidiyordu. Doktoru bir riskli gebelikler uzmanına gitmen gerek deyip kızı ortada bırakmış, lütfen yardım edelim....

arkadaşın istanbul daysa iki tane var benim bildiğim
1.prof.doktor rıza madazlı
2.alkan yıldırım

ikiside profösör ve riskli gebelikler uzmanı

rıza madazlı cerrahpaşa da özel yeride var

alkan yıldırımda çapada

cnm geçmiş olsun öncelikle sağlıkla alsın bebeğini kucağına.Sema hastanesi Prof.Dr.Ahmet Göçmen'i şiddetle tavsiye ediyorum.ılk muayenemi orda oldum ben.Çoğul olduğu için risk grubuna giriyorum bende.muayenesi 135 ytl.ssklıysan 120 ytl.15 gün sonra kontrolde para vermiyorsun.Maltepe dragos sahilde hastanenin yeri.

prof rıza madazlı ya gitti arkadşım amniosentez sonucuyla özel yönlendirdiler. çok iyiymiş. randevu zor alınıyormuş

Merhaba, arkadaşınız eğer ıstanbul'da ise Dr. Erşan Demirağ'a gidebilir.
Muayenehanesi Kadıköy Bahariye'de, telefon numarası 0216 418 63 31.
Kendisi Zeynep Kamil Hastanesi'nin doktorlarındandır.

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, allah en kısa sürede bebeklerinize kavuştursun sizi... gönlünüze göre sağlıklı nur topu gibi bebekler versin... sizler ne güzel yürekli insanlarsınız... hepsini arkadaşıma önerdim... kendisini hiç bilmeyen insanlardan gelen yardım mesajları için gözleri doldu... a.s.

ikiside profösör ve riskli gebelikler uzmanı

rıza madazlı cerrahpaşa da özel yeride var

alkan yıldırımda çapada

canım arkadaşım özel mesajını gördüm, acemilikten bir daha aynı yeri bulamadım. Teli varsa sevinirim a.s.

rıza madazlı internetten bakınca muayenehane çıkıyor. sanırım nişantaşındaydı

Arkadaşlar merhaba, şu an hamile olan bir arkadaşım için riskli gebelik doktoruna ihtiyaç var. Tavsiyelerinize çok acil ihtiyaç duyuyoruz. Üç aylık hamile ama normal doğum doktoruna gidiyordu. Doktoru bir riskli gebelikler uzmanına gitmen gerek deyip kızı ortada bırakmış, lütfen yardım edelim....

geçmi oldu bilmiyorum ama prof.dr.atıl yuksel sadece riskli gebeliklere bakıyor turkiyeede bir numara.nişantaşında muayenehanesi.tlf:02122612250

ben gidiyorum rıza madazlıya , cerrahpaşa da perinatoloji bölümünde ,benimde riskli gebelik yüksek tansiyon nedeniyle , çok güveniyorum mükemmel bir hoca .

Merhabalar
Ben aranıza yeni katıldım amniosentez yaptıracağım.
Op. Dr. Mehmet Uludoğan ı biliyormusunuz?
zeynep kamilin perinatoloji kllinik şefiymiş.

Arkadaşlar şiddetle tavsiye edeceğim biri varsa DR.AYDIN ARICI riskli gebelikler ve tüp bebek bölüm başkanı zaten DR:ATIL YÜKSEL ile de arkadaşlar diye biliyorum..ıkiside süper doktorlar.Aydın Arıcı Suadiye ASM de çalışıyor...Ve Ayda bir kere 1 hafta kadar yurtdışında doktorluk yapıyor..O olmadıgı zamanlar kendi gibi deneyimli asistanına bırakıyor hastalarını ama sürekli irtibat halindeler..Müthiş br doktor..Bize bir mucize verdi ......

alman hastanesinde bora hoca var.. insanın içini ısıtıyor tavırları sanki kadıjn doğumcu değil de psikiyatrist gibi yaklaşıyor.. çok anlayışlı çok bilgili ve tek uğraştığı alan riskli gebelik takibi.. yaşı da diğer prof hocalar kadar yaşlı olmadığından insan kendini rahat hissediyor yanında.. bir de öyle çok sık ilaca yönelten biri değil.. benim yakınımın miyomları vardı, ikiz bebeklere hamiliydi o gitti, çok memnun.. muayene ücretini de ayda bir ödüyordu kontrollerde ücret almıyorlardı.. ama tabi almanda tahliller pahalı o yüzden tahlilleri devlet hastanesi ya da uygun özel kliniklerde yaptırırdı
canım Allah yakınınızın bebeğini korusun, hamile arkadaşın sağlıcakla anne olmasını nasip etsin

Arkadaşlar şiddetle tavsiye edeceğim biri varsa DR.AYDIN ARICI riskli gebelikler ve tüp bebek bölüm başkanı zaten DR:ATIL YÜKSEL ile de arkadaşlar diye biliyorum..İkiside süper doktorlar.Aydın Arıcı Suadiye ASM de çalışıyor...Ve Ayda bir kere 1 hafta kadar yurtdışında doktorluk yapıyor..O olmadıgı zamanlar kendi gibi deneyimli asistanına bırakıyor hastalarını ama sürekli irtibat halindeler..Müthiş br doktor..Bize bir mucize verdi ......

Neden mucize dedin ? zATEN BÜTÜN BEBKLER MUCİZE DE ÖZEL Bİ NEDENİN Mİ VARDI arkadaşım

Canım ben Recep Has a gittim internetten numarasını bulursun konusunda uzman çok insancıl . Zaten 3 doktor var bu konuda isim yazdıra Atıl Yüksel, Recep Has ve Rıza Madazlı. Allah yardımcısı olsun

X