sezeryan sonrası contractubex kullanan var mı?

esther

let the game begin...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.778
37
doktor bana bu kremı yazmıştı dikiş yerine sür diye. ama ben kullanmadım. sizce hata mı ettim? şimdi biraz dikiş yerim acıyo. sizce bu ilacı kullanmadığım için mi?

canım bu krem iz kalmaması için cildi soyan ve yapılandıran bir krem... estetik amaçlı kullanılması önerilir.dikiş yerinin acıması buna bağlı olamaz.

doktorum bana da vermişti o kremi ben kullanıyorum ama sezaryen dikişinde hiçbi değişiklik yok sadece benim cildim çok kuru olduğu için ymuşattı dikiş yerini sezaryen dikişinim hala pembe iziz var

ben kullanıyorum aklıma geldikçe ama izin o kadar çabuk geçeceğini sanmam hatta belki tamamen geçmez bile:KK43:benim de hala dikişlerim acıyo arada sızlıyo.ne de olsa kaç kat kestiler dokularımızı.

evet ya. bi de bebeği kaldırıp indiriyorum. iş güç yapıyorum ondan mı sızlıyo ki

tuh ya,benim sevgili dr hiç bahsetmedi öyle bi kremden.
cnm ağrı hiç olmadı bende.
bi kontole git istersen.

Evet o krem ameliyat izleri ve yüzdeki izler için kullanılıyor, yeni ameliyat izlerinin görüntüsünü hafifletiyor, eski bir izse geçirmiyor...

doktorum bana da verdi; düzenli kullanmaktayım, henüz bebeğim 3 aylık izler hakkında bir yorum yapmak için erken.Umarım işe yarar :1rolleyes:

benim yaralarım çok geç iyileşiyor oğlum 14 aylık neredeyse sezeryan dikişi hala ilk günki gibi bende kullanıyorum bu kremi..sadece izi yok etmek için bu ağrıya yararı olmaz..

benim eşim genel cerrahi uzmanı bende sezeryanla dogum yaptım ve dogum olur olmaz eve herşeyden önce o krem geldi:) ilk 6 ay günde 3 kez sürereseniz iz çok azalıyomş ben daha dogum yapalı 2 ay oldu ama ben kremden memnunum bu arada beyaz tenli hanımların daha ii sonuç alıyolarmış:) bence kullanın

sağolsun benim dokturumda hiç bahsetmedi böyle bişeyden:KK43:2 ay oldu doğum yapalı hiç bi sıkıntım yok dikişlerimden şükür..

eski bir konu ama belki yorum yapan olur,bu ilaçta emzirirken kullanılmamalı yazıyor ama doktor banada verdi.siz emzirirkenmi kullandınız,sordunuzmu sakıncalımı diye??

bana da doktorum vermedi, hatta krem filan kullanmalı mıyım dediğimde yok bence kullanma dedi. ben de araştırmadım bile. ağrım hiç olmadı iz de nasıl olur ilerleyen zamanlarda bilmem, ama beni rahatsız etmiyor...

X