Kaçan Kovalanır ..

AyLeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
235
0
31
Aslında seviyorsunuz ve o da size karşı boş değil.. Ne yazikki erkeklerin geneli hazır sunulan kadını çekici bulmaz.. Zor olan hayır diyen ama bunu dozunda yapanı bulur.. Ve aşık olur..

Bu nasıl yapılır ve olur peki ? Bir yemek teklifine hayır deyip bir kaç gün sonra çıkmak istemek mi.. Buda dengesizlik olur elbet..
Hem isteyin hem kaçın hemde dengeli olun..
Ama nasıl ? :)

walla erkekler genelde kendılerını çok zeki sanıyorlar ve bu basıt fikirlerle kadının zormu basıtmı olduğunu anlamaya çalışıyorlar..sevgım varsa nıye bunu yasamamak için sacma sapan neden lerle gerı çekeyım kı kendımı..
ama bu karsılıklı bı iletişimde geçerli..
aman kaşı güzel gülüşü tatlı dıyerek kımseye yaklaşmadım..
kolay kadın öyle olur dıye düşünuyorum..
ama yasanan beraberlıkte hersey mubahtır..

Erkeklere fazla akıl sır ermez.Bakarsın gelirler koşa koşa,
Bazende ardına bakmadan kaçarlar...................................

yaşanan daim olan ilişkide kaçan kovalanıra inanmıyorum kendi adıma sevdiğim yemeğe gidelim diyosa

yemeğe gitmek istiyodur hayır demenin anlamı yok diye düşünüyorum...

tanışma aşamasından bahsediyosak her denilene evet dememek olabilir yani denge sanırım..

Önemli olan neye hayır neye evet denilmesi gerektiğini bilmek bence...

evt erkekler zor olanı severler..
sonunda elde ettiklerinde de çok sevinirler bu kadar zor bi kızla çımayı başardıkları için :içelim:

seiyorsak karşılığı da varsa böyle dalaverelere girmeye hiç gerek yok bence. seven erkeğin karşısındakini teklifi kabul etti diye hazır sunulan kadın olarak göreceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
aşk öyle kaçarak kovalanarak ya da öyle katakullilerle elde edilecek bişey değil ki..
sadece çok üstüne düşmez mesafeli davranır herşeyi hemen teslim etmezsen ilişkinde değer görür saygı uyandırırsın. yani çok yüzgöz olmadığın için daha çok değer görürsün..

Aslında seviyorsunuz ve o da size karşı boş değil.. Ne yazikki erkeklerin geneli hazır sunulan kadını çekici bulmaz.. Zor olan hayır diyen ama bunu dozunda yapanı bulur.. Ve aşık olur..

Bu nasıl yapılır ve olur peki ? Bir yemek teklifine hayır deyip bir kaç gün sonra çıkmak istemek mi.. Buda dengesizlik olur elbet..
ya,ben bu cümleye takıldım.
hazır sunulan kadın.
nedir bu yemek mi sunuyoruz.

seviyorsam seviliyorsam öyle taktiklerle işim olmaz
karşımdaki de bunlara pabuç bırakacak bir erkek değil zaten
kaçsam kovalamazdı eminim
ben de kaçmadım he deyiverdim hemecik:)

walla sen kendine güven ne isedigini bil gerisi sorun olmaz..
ben karşımdaki adamı net isterim aynı şekilde bende net olurum..
kaçıp kovalamak cocuk oyunu gibi nedir yani. benim aklım almıyor....
hımm şöyle diyebiliriz belki biraz nazlı olmak..
nazlı olmak bazı erkeklere çekici gelebilir...
oda kaçıp kovalamakla ne kadar ilişkildir bilemicem..bide taraflar istemedikce ilişki ortaya cıkmaz o nedenle kimse kimseye sunulmaz. iradeler konuşur...yerimseniben

Son düzenleme:

bu sözden kastınız nedir?
naz yapmayan kadın kendini hazırda sunmuş mu oluyor?
bir de bu hazırdaki kadını kim sunuyor?
ısarlı alıcı nazlı satıcı mı var işin içinde? yasakkelime

Gitmek istiyorsam giderim , istemiyorsam gitmem.. Sırf o beni kovalasın diye de kaçamam...

Ben kaçmadığım için kovalamayacaksa da onunla olmam... Beni ekşınlara mahal vermeden sevecek insanla işim olur sadece.. Gelemem öyle kaçmalara , kovalamalara...

Ne bu canım , çocuk muyuz biz...Seveceksek adam gibi ,yoksa güle güle:kahve:

bu sözden kastınız nedir?
naz yapmayan kadın kendini hazırda sunmuş mu oluyor?
bir de bu hazırdaki kadını kim sunuyor?
ısarlı alıcı nazlı satıcı mı var işin içinde? yasakkelime
hakkaten hazır sunulan ne demek ki?
ben hazır servis edilen miyim acaba?cokacimcoook
zira hiç kaçmadım da:eek:
dedim ya uğraşamam ben öyle işlerle
ayrıca kimi kovalar kimi kovalamaz, ısrarla kovalayanla da kaçanla da işim olmaz

Her kadin bir olmadigi gibi her erkekde bir degil...:nazar:

Bazi erkekler net olan kadinlardan hoslanir bazilarida naz yapan zor olan kadinlardan..

Bu kacan kovalanir hesabi daha cok evlendikten sonra veya iliskinin sonralarinda ise yariyor kanimca....eslerimizi veya sevgililerimizi hayatimizin dönen noktasi yapmak en büyük hata.....Kendi arzu ve isteklerimizi, Arkadas cevremizi hatta ailemizi bile ikinci veya ücünü plana atip sadece beraber oldugmuz kisiye endekslenerek cekiciligmizi sihirimizi yine biz bozuyoruz....:kahve:

her yapılana evet dersen gozlerınde kolay dıye nıtelendırdıklerı bayanlar grubuna koyuyorlar akıllarınca... burunlarını surtmek onları delı dıvaneye cevırecekse ıstemem ben boyle sevdayı..

Bu gibi şeyler bana çok çocukça geliyor.
Hani 17-18 li yaşlardaki flörtler gibi.
Bak ben yaklaşmıyorum ama sen biraz daha gelsen;
arkadaş olabilirm vs... Ayakları yere basan biri bunlarla
uğraşmaz, net olur, ne yaptığından kendisi emin olduğu
gibi karşı tarafada belli eder bence.
Hiç gerek yok öyle, kaçmaya kovalamaya...
Hazır sunulan kadından kastınızı bende çözemedim.
Kolay evet demek anlamında düşündüyseniz ( ki ifade ediş şekliniz hiç hoş değil)
evet bende eşime karşı çok nettim ve KOLAY evet dedim. Ancak 13 yıldır bana
kendimi dünyanın en önemli insanı hissettirecek kadar değer verdi eşim.
Sanırım kolay olmasına rağmen yeteri kadar çekici olabilmişim o'nun gözünde.

Valla ben kaçarım...:eek: armut piş ağzıma düş olmaz öyleyasakkelime
İlk etapta öyle.. benimsedikten sonra iş değişir....
:jeyyar:

çok saçma bir konu olmuş bence çocukça şeyler bunlar
gerek yok böyle taktiklere...içinden geldiği gibi davranmak, rahat olmak, kendin gibi olmaktan daha çekici birşey düşünemiyorum :1closedeyes:

X