Bebek odas yada yatak odas iin avize yapm (resimli)

kızlar bu avizeyi örgü ipiyle değilde başka bir iple yapmışlar o da güzel olmuş aşağıda resimini verdim sizde denemek isterseniz fikir olsun.

meyrik bu resim hangi siteden yani ben bi orayı ziyaret etsem de şu yuvarlak boşlukların nasıl yapıldığına bi baksam. :Saruboceq:
bide burda balon teğil plastik top kullanılmış gözlerim yanlış görmüyorsa CADIARZU

çok hoş görünüyorr denemek isterim teşekkürler emeğinize sağlıkk

süper bişey bu yaa
ipin ne oldugu önemli deyil sanırım
zevkimize göre kullanbiliriz dimi
çok güzelle yaa
hemen terasıma yapmam lazım

CANIM ELLERİNE FİKRİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ BENDE DENİCEM zemuszemus

çok hoş olmuş oldukçada kolay bayıldım bi gün çocuğum olursa yaparım odasınaboshayallersmile

11 yıldır son derece aktif olarak çalışan biri olarak çok uzun süredir yani böyle incik boncuğa dalacak kadar süredir evdeyimm ve ta taaaa bendee yaptım kuzama bir taneee. Amma velakinn göründüğü kadar kolay değilmiş, en azından eşimin yardımı olmadan sanırımm ipi balona dolama aşamasındaaa vazgeçip atabilirdimmm, ama sağolsunnn yaptık beraberce kzımıızn cicisinii. Hoş ilk düşüncemm sade bırakmaktı ama dedimya vakit çokk iş yokk taktım takıştırdımmm, en çok da bu aşamasından keyif aldım doğrusu. Tabiki sonrasında duyun yerleştirilmesi ve asılması yine eşimin ellerinden öptüüü. Kendisine bi yardımcı bulan ve vakti olan herkese tavsiyee ederimmm keyifli bir uğraşş, tarifi veren arkadaşlara çok teşekkürlerrrr

Eklentiler

• $059.jpg
    $059.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 74
harika kesin yapıyorum kızzzzzzzzzzzzz :KK70: htta ablamın bohçasına yapıp saklıorum.mutfak için yapıp üzerine kçk kçk sebze meyve süsleri ile donatıyorum :KK70: :KK70: tam mutfaga uygunnn :KK70:

bu arada bişey sorcam bugün bi arkadaş tutkalın zamanla sıcaktan eridiğinden abajurunun söndüğünden bahsetmişti...zamanla bu durumdan muzdarip olan başkaları da varmı?? yoksa uzun süre kullanılabiliyor mu?? tecrübelerinizle bilgilendirirseniz sevinirim

bayıldım valla harika görünüyor hepsi en kısa sürede alıp bende yapıcam fikir verenlerin ellirine sağlık:KK9:

X