Bebek odas yada yatak odas iin avize yapm (resimli)

valla bende yaptım hemde yeşil tüy ve pullarla süsledim. sağolsunlar drydenis ve karazeytin arkadaşlar yardım ettiler. valla çokta şık oldu pembesinide yatak odasına yapmayı düşünüyorum. yatak odasınıda yaptıktan sonra foto koyacam.

opuyorumnanaktan
çabuk foto bekliyoz ya merak ettik ama:mymeka:

tmm zeytincik bu arada kızın nasıl? resimde süper gözüküyo ama biraz ciddiyiz galiba

alisim ya hiç sorma gaz sorunu yaşıyoruz o yüzden tadını çıkaramıyoz bu günlerin
kıyafet giydirmek pek bir sorun olu o yüzden de o fotoyu zar zor çekebildik
yaygarayı koparıyor anca bu pozu yakalayabilmişiz
sende varmı cnm çoluk çoçuk

çok heveslendim.hemen yapmayı düşünüyorum odam için.ipi normal örgü ipi mi yoksa sakallı ip mi?bilgi verir misiniz?

hepsi çok güzel olmuş:nazar: emeklerinize sağlık. güle güle kullanın. çok güzel bir paylaşım olmuşa.s.

sağol canım..malzemeleri böyle buldum ancak.kırmızıyı yaparken altını kesmeyecem...

hanımlar bende yaptım ama bir hafta sonra söndü gitti. mutfağa takmıştım acaba ışığın ısısındanmı söndü anlamadım . sizinkilerde böyle oldumu yda olmaması için ne yapmak lazım

hanımlar bende yaptım ama bir hafta sonra söndü gitti. mutfağa takmıştım acaba ışığın ısısındanmı söndü anlamadım . sizinkilerde böyle oldumu yda olmaması için ne yapmak lazım

şimdiye kadar yaptıklarımda hiç sönen olmadı canım..
belki tutkalını çok az koymuşsundur.. o yüzden bırakmıştırkendini..:smiley-cool:

cok guzel bende yapmak ıstıyorum ancak benım avızem dortlu uclarında mor var avıze onları sokturup dogacak ogluma mavını alıcaktık oda tek lamba ıle aydınlanmaz dıye
bırazx da kucugunu yapsam dört tane yanma falan olurmu acaba ampulden bırde ıp normal ıp degıl kalın geldı bana markası ne

23r64is.jpg

bu avizeye olurmu yaw çok abartılı durmasın acık kısımlrı dışa bakıcak tüy takmam bende ama ne takarım

X