Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için östrojen hormonunu doğal yollarla arttırma

İyi yapmışsın:eek:klava:Zaten insan çekinir anlayacaklar diye.Bir de böyle saçma saçma sorunca iyice can sıkar

ayy adamda bı cene var hıc susmuyo bısey sordunya mesela sorduguna soracagına bın pısman edıyo bı daha oraya gıtmeyecem en yakın aktar dıye gıttım ama uzaga gıderım daha ıyı valla:asigim:

kızlar kızılderelı otunu gecen dısarı cıktıgımda sordum ve akrtar cıns cıns bakıp ne ıcın kullanacagımı sordu bende bozuldum tabı ne yapacaksınız der gıbı baktım adama o da yok hanı dedı onu bulmanız zorda o bakıma onun yerıne cok daha etkılı aynı gorevı gorecek bı sey onerecekdım dedı bende neyse kalsın dedım cıktım:kızgın: sınır oldum adama yaa nasıl deyım goguslerım buyusun dıye zaten ada cayını falan alınca anladı kadın hastalıkları ıcın aldıgımıda daha da altını desıyo gıcık oldum:mymeka:

nezcim kızıldereli otu nedir? hiç duymamıştım, bu kızıl yonca mı yoksa benim bahsettiğim

nezcim kızıldereli otu nedir? hiç duymamıştım, bu kızıl yonca mı yoksa benim bahsettiğim

yok canım bu kızıl derelı otu ostorojen ıcın yazıyodu sordum ben senın dedıgını de bu sanmıstım kaydirigubbakcemile3 senınkı yoncamıydı ne bılıyım nette okudum senın bahsettgın de buydu dıye dusundum sonra sordum oda bulunması zormus zaten:1closedeyes:

X