Doğuma Hazırlık bebek eşyaları için hangi marka deterjan kullanıyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
hacı şakir lavanta canım....
migrosta bulabiirsin her yerde olmuyor....yumuşatıcısı da dalin :)

arkadaşlar.dünyaya yeni getirdiğiniz canlarınız için hoşgeldin bebek kurabiyeleri yapıyorummo mutlu gününüzde misafirlerinize ikram etmek için bakmak isterseniz.GÜLÜN KURABıYE EVı.
konuyu nereye yazacağımı bilemedimde.buraya yazdım.

başından beri hep dalin sıvı detr +yumş. kullandım
cokta memmunumyerimseniben

selam arkadslar simdi bebeklerin camasirlarinda kulanamk icicn ozel deterjanlar var daha az katkili
ben bingonun boyle bir deterjanini gormustum en azindan turk mali aldigimiz urunlerin hem cocuklarimiza hemde milletimiz icicn iyi olacak olanlari secmeyi tercih ederim mesela haci sakir bir ( yahudi mali ) paylasmak istedim

Asıl tehlike ithal ürünlerdedir bence. Paramızı dışarıya verip duruyoruz.
Diğer yandan bu ülkenin vatandaşlarına istihdam sağlayan, vergisini bu ülkede ödeyen -her ne kadar yahudi de olsa- Türk Vatandaşlığında olanlara karşı bu hoşgörüsüzlük niye?

50 yıl kadar önce İstanbul'da Rumlara ait dükkanlar ağzından salyalar akıtan insanlar tarafından yağmalanmıştı. Tarihimizde kara bir lekedir. Lütfen tarihten dersler alalım. Farklı kültürler bizim zenginliğimizdir.

bende hacışakir sabun tozu kulanmayı düşünüyorum makinadada özel bebek programı var iilave durulama düğmemde var bu şekilde kullanmayı düşünüyorum

slm kızlar bende dalan roxy aldım onu kullanıcam kendinden yumuşatıcılıymış ve yüzde yüz bitkisel yazıyo üstünde

kızlar sonunda bugün aldım dalinin sıvı deterjanını deneyeceğim bakalım yarından sonra yazarım düüşüncelerimi sizde kullandıkça yazın memnunmusunuz diye

arkadaşlar ben de önce roxy aldım ama hep kalıntı bıraktı bebeişimin giysilerinde baktım 2 kez durulama yapıyorum yine aynı dalin aldım biraz pahalı ama memnun kaldım.

selam kızlarrr bende ilk etapta hacı şakir sabun tozunu aldım bebişim eşyalarını yıkadım ve ütülerken deterjanın nerdeyse hemen hemen bütün eşyalarda kaldığını gördüm üstelik topaç olmuş resmen ve uyuz oldum o deterjanı attım çünkü sonuçta bebişler her şeyi ağzına götürüyor allah muhafaza. Sonra dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını alıp tekrar bütün eşyalarını yıkadım mis oldu miissss herkese kesinlikle tavsiye ederim. Hacı şakiri sabun tozlarını asla tavsiye etmem bebeklerimiz için en iyisi bence sıvı deterjanlar hanımlar aklınızda bulunsun.

kızlar neredeyse hepiniz yumuşatıcı almışsınız bunu daha öncede yazmıştım ama yine yazayım belki tekrar topice girer ve görürsünüz yumuşatıcılar cilt kanseri riskini arttırdığı için doktorlar kesinlikle bebek eşyalarında ve kendi iç çamaşırlarınızda kullanmayın diyorlar.yazık bebeişlere almayın yumuşatıcı.ben yumuşatıcı kullananmadım ama yinede yumuşacık

kızlar ben yenıyım ama bilmedıgım cok sey varmıs.dalın sıvı deterjanı heryerde bulabilirmıyım.gülmeyın ama bebegın esyalarının yıkandıgını bile bilmıyrdum:KK43:(( coks ağolun bu site sayesınde cok sey öğrendım cok teşekkürler

henuz kullanmadim ama sabun tozu kullanan cok var. sabun tozunun leke birakma ihtimaline karsin ben bebek icin omo nun bebek deterjanini ve dalin yumusaticisini aldim.

kızlar ben yeğenlerimden biliorum sabun içerikli ürünler lekeleri özellikle bebğin kakası geçmişse asla çıkarmıyor lekeyi,çamaşırlar yıkanmamış gibi görünüyor..ben omo düşünüyorum ama kimyasal içeriği nasıldır diye de düşünüyorum..

kızlar ben yeğenlerimden biliorum sabun içerikli ürünler lekeleri özellikle bebğin kakası geçmişse asla çıkarmıyor lekeyi,çamaşırlar yıkanmamış gibi görünüyor..ben omo düşünüyorum ama kimyasal içeriği nasıldır diye de düşünüyorum..

valla şekerim bebek için özel yapmışlar, güvenmek zorundayız diye düşünüyorum. bebeklerin bir şekilde yaptıgı lekeleri düşünürsek çıkarmak için sabun tozu yeterli değil. ben aldım gitti :emir_bebek:

kızlar ben yenıyım ama bilmedıgım cok sey varmıs.dalın sıvı deterjanı heryerde bulabilirmıyım.gülmeyın ama bebegın esyalarının yıkandıgını bile bilmıyrdum:KK43:(( coks ağolun bu site sayesınde cok sey öğrendım cok teşekkürler

canım dalinin deterjanını heryerden bulabilirsin ben tansaştan almıştım

burda çok yaygın olan bir deterjan var üyeliklerle alabiliyosun aynı avon anway gibi markası ersağ tamamen türk malı ürünün içreği ise hindistanda yetişen bi bitki varmış ondan üretiliyo
tamamen çevre dostu onu kullandıgınızda asla yumuşatıcıya filan ihtiyacınız olmuyo ve sadece çamaşır deterjanı değil parfümden bulaşık deterjanına banyo wc derz araları yağ çözücüsüne aklınıza ne gelirse sinek kovucuya üstelik tüm bunlar elinize temas ettiğinde hiçbirşekilde deforme olmuyo yağ çözüsünde bile görümcem üye oldu öyle aylık bilmem ne kadra satmak zorundada değilsiniz üstelik her yaptıgınız üüyeden puan ve indirim kazanıyosunuz
denizlide üretiliyo sakaryadada şubesi varmış
diğer deterjanlar gibi kalıntı bırakmıyomuş bebeklerde güvenle kulanabliyomurşusuz
şuanda 29+ 4 oldum geçenlerde sancım olunca korktum gece gece hemen attım makinaya iki kere durulattım yinede mis gibi yumuşaçık oldu
internetten ersağ yazınca çıkıyo bakabilirsiniz

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...bu sitede paylaşımlar çok güzel.bende şuan 8 aylık hamileyim...çantamı hazırlamam gerekiyo ve bebeğimin kıyafetlerini dalinle yıkamayı düşünüyorum.dalin kullanan ve memnun olmayan kimse oldumu aranızda?

[arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...bu sitede paylaşımlar çok güzel.bende şuan 8 aylık hamileyim...çantamı hazırlamam ghakaracuha@hotmail.comerekiyo ve bebeğimin kıyafetlerini dalinle yıkamayı düşünüyorum.dalin kullanan ve memnun olmayan kimse oldumu aranızda?:uhm:

X