Doğuma Hazırlık bebek eşyaları için hangi marka deterjan kullanıyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar dalinin toz deterjanı dışında sıvı deterjanı da var mı...........?opuyorumnanaktan

kızlar ben cumartesi gece yıkadım dalin tozla. yumuşatıcı da koymadım,40derecede yıkadım. tertemiz, sağlam ve yumuşacıkçıktı hepsi.ütüledik yerleştirdik dolabına.tavsiye edeerim dalin'i.

Kıslar ben hacışakir sabun tozu aldım . bebişimin ilk çamaşırlarını onunla yıkadım. hiç te sabun artığı vs kalmadı. sanırım miktarını çok koydunuz siz . benimkiler mis gibi . ama lekeleri ne derece çıkarır bilmem . henüz kullanılmamış eşyalarımızı yıkadığımız için sonrasını bilemem tabi.lekelerde başarılı olmazsa omonun bebek deterjanına geçmeyi düşünüyorum. zaten elimizdeki sabun tozu bitene kadar bebişimizde 3-4 aylık olur. sonrasında sorun olmaz sanırım.
bu arada benim çocukluk ve gençlik dönemlerimde cildim çok alerjikti. normal deterjanlar tenime alerji yapıyordu annem hep sabun tozuyla yıkardı benim çamaşırlarımı.bu yüzden ben sabun tozuna çok güveniyorum.

Son düzenleme:
Benimde deterjanlar alerji yapıyordu özellikle beyazları yakarken sabuntozu+ankarasodamatik kullandım.. Şimdi iiyim. :KK70:

Sabun tozu + Ankara Sodamatik. İki kere durlatıyorum düşük sıcaklıta yıkıyorum. Leke meke kalmıyor.

dalan roxy toz deterjanla yıkadım ben kızlar. alt açması battaniyeleri ve bornozları hariç dier kıyafetlerine yumuşatıcı koymadım.
ilave durulama yapın yanlız hiç arrtık kalmıo. ben de tavsiye üzerine öyle yaptm deterjanı da tavsiye üzerine aldım,güzel yanlz fazla kaçırmamak lazım normal deterjandan çok daha az koymak yeterli oluyo:KK61:
hepinize kolay gelsin..
he yumuşatıcım da yumoş baby bu arada

doktorumuz yumusatıcıyı onermedi. 6 aylık olana kadar sadece dalan roxy kullandım.6 aydan sonra ek gıdaya gecip lekeler artınca, dalan roxy ile omo babyi karıstırp kullanmaya basladım. yumusatıcıya gerek yok sabun tozu yumusacık yapıyor zaten camasırları

ya dalin sabun tozu kullanan yokmu otomatik makineler için olandan geçen markette gördüm..yoksa yenimi çıktı?:44:

ben dalin sıvı deterjanla yıkadım sabun tozu kaldığı için sıvı deterjan daha iyiymiş yumuşatıcı da kullanmadım durulama suyunda kaldığı için.2 kere durulattım.

eitimatik sipariş ettim.
kullananlar memenun umarım ben de memnun kalırım.

Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı1.JPG
e bebeğe bakarken gördüm sanırım kendi markası hem fiyatı uygun hem yorumlar güzel denemeyi düşünüyorum 2lt çok gelirse 750ml olanları da var

X