Ankara onep-DR.Ünal Şahin'e Burun Ameliyatı olanlar yok mu?

evsud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
30
0
merhabalar,
ankara onepde dr.ünal şahine burun ameliyatı olan arkadaslar nerelerdesiniz?tecrübelerinizi paylaşın ltf.

merhabalar ezgi37,
ben 3 gun sonra ameliyat olacağım.local anestezi+sedasyon ile ameliyat olmaya karar verdim.umarım sonuç iyi olur.tecrübelerimi ameliyat sonrası aktaracağım.

merhaba evsud,şunuda öğrenebilirmiyim senden tahlilleri nerde yaptırdın ve masrafı ne kadar tuttu tahlilin,sormamnın sebebi iznim fazla diil bu yüzden vakit kaybı olmasın diye poliklinikte yaptırsam mı diye,ayrıca sedasyon nasıl onu anlamadım ünal bey bana daha bişey söylemedi.bende kemer var ve burnumdam hiç nefes alamıyorum.bu c.tesi. randevum var.

merhaba,
ben ünal beyden gerekli tahlilleri aldım ve bir tıp merkezinde yaptırdım.emekli sandığı çalışanı olduğum için hiçbir ücret ödemedim.ünal beyin çalıştığı hastanedede yaptırabilrsin tahlillerini.bana çok uzak olduğu için evime yakın bir tıp merkezinde yaptırdım,çok da rahat oldu.
ünal bey,muayeneden sonra local+sedasyonala yapalım dedi ameliyatımı.o zaman cok sıcak bakmamıstım.fakat araştırınca çok rahatbır uygulama olduğunu duydum.ameliyat esnasında uyyorsun aslında.yani oyle ses falan duymuyormuşsun.fakat nasıl uygulandığına dair hiç bir fikrim yok açıkcası.cuma günü ameliyat öncesi görüşmam var.daha detaylı bilgi alacağım.ameliyatımda hayırlısıyla 9 mayıs cumartesi olacak..

ben oldum yarın alçım alınacak sonucu yazarım

çok iyi bir dr. burnum çok güzel oldu ünal beyi herkese tavsiye ederim

Merhaba, hangi ameliyati oldun, nasil gecti, dr. Unal Sahin'e mi gittin. Ayrintili bilgi yazarsan sevinirim. Bende temmuzun basinda gitmeyi dusunuyorum. Simdiden tsk ederim. a.s.:nazar:
merhabalar ezgi37,
ben 3 gun sonra ameliyat olacağım.local anestezi+sedasyon ile ameliyat olmaya karar verdim.umarım sonuç iyi olur.tecrübelerimi ameliyat sonrası aktaracağım.

Merhaba, hangi ameliyati oldun, nasil gecti, dr. Unal Sahin'e mi gittin. Ayrintili bilgi yazarsan sevinirim. Bende temmuzun basinda gitmeyi dusunuyorum. Simdiden tsk ederim. a.s.:nazar:

merhabalar nursen,
evet 9 mayısta ünal şahine ameliyat oldum.aslında biraz iyileştikten sonra daha net duygularımı yazmak isterim.abartıyı sevmem ve yazılarıda süslemeyi becermem açıkcası.bu siteden cok yararlandım.onepi ve ünal beyi buradan öğrendim.fakat insanların bazen cok abartı yazdıklarını,amelyat oalan bir kaç kişyi gördükten sonra daha iyi anladım.ünal bey bu anlamda benim en büyük şansım oldu.alçım alındı,buruma inanamadım açıkcası.bu kadarmı güzel ve titiz çalısılır dedım kendı kendıme.suan tabıkı sisliklerim vemorluklarım var ve zamanla gececektır.ameliyatımda cok rahat gecti.hıc korkma ameliyattan.inan yıllarca insanın burnunu gizlemeye çalışması dah zor.fakat sonrası nefes alamamak alcı falan insanı geriyor açıkcası.ama biraz sbretmek gerekiyor galiba.en guzelıde burnumu saklmak zorunda kalmayacagım artık.
teşekkürler ünal hocam,eline koluna ,emeğine sağlık.

merhabalar nursen,
evet 9 mayısta ünal şahine ameliyat oldum.aslında biraz iyileştikten sonra daha net duygularımı yazmak isterim.abartıyı sevmem ve yazılarıda süslemeyi becermem açıkcası.bu siteden cok yararlandım.onepi ve ünal beyi buradan öğrendim.fakat insanların bazen cok abartı yazdıklarını,amelyat oalan bir kaç kişyi gördükten sonra daha iyi anladım.ünal bey bu anlamda benim en büyük şansım oldu.alçım alındı,buruma inanamadım açıkcası.bu kadarmı güzel ve titiz çalısılır dedım kendı kendıme.suan tabıkı sisliklerim vemorluklarım var ve zamanla gececektır.ameliyatımda cok rahat gecti.hıc korkma ameliyattan.inan yıllarca insanın burnunu gizlemeye çalışması dah zor.fakat sonrası nefes alamamak alcı falan insanı geriyor açıkcası.ama biraz sbretmek gerekiyor galiba.en guzelıde burnumu saklmak zorunda kalmayacagım artık.

slm evsud.ameliyatının iyi geçmesine çok sevindim.ben de ünal beye ameliyat olacağım pazartesi günü.Çok az kaldı çok heyecanlıyım. delikafadulden Seni takip ediyordum 1 haftadır.Sonunda yazdın :) Ünal beyden ve ameliyat sonucundan memnun olman beni inanılmaz rahatlattı.Teşekkür ederim bu anlamda.İnşallah bekleme sürecini bir an önce atlatır ve istediğin sağlıklı ve güzel burna kavusursun.

mrb arkadaşlar uzun zamandır girmiyodum sanırım ameliyat olduktan sonra insan pek ihityac duymu girmeye:eek:
ama şunuda biliyorum ki insan ameliyattan önce bu konuyla ilgili tecrübeli insanlara çok ihtiyaç duyuyor oyüzden bende bişeyler yazmak istedim.
ben ünal bey tarafından 28 ocakda burun ameliyatı oldum bu ameliyatta şunu öğrendim sabır yasakkelime nerdeyse 4. ayıma girecem fakat hala şişlikler var zaten oturması 1 seneyi buluyormuş ama şunu söylebilirim ünal bey çok iyi bir doktor korkulacak hiç bişey yok zaten ameliyattan korkmayın sonrasından korkun:) ama herşey geciyo iyileşiyosunuz şimdi sadece benim ameliyat olduğumu bilenler şişlikleri farkediyo söylemediğim çoğu kişi ameliyat olduğumu bile anlamdı zaten bu konuda ünal bey bana söz vermişti kimse anlamıyacak diye sözünü tuttuyerimseniben
sözün özü ben memnun kaldım inş ameliyat olacak tüm arkadaşlarda memnun kalır çünkü bu ameliyat kolay bi ameliyat değil cesaret isteyen bir ameliyat umarım herkez istediği sonuca ulaşıryerimseniben

evet nursencim ilk gün yüzüm panda gibiydi gözlerim mosmor oldu.. ilk gece çok önemli annemler uyumadan sürekli buz koydu sonra hemen inmeye başladı

Unal beye 2 temmuzda gidecegim, burda sizlerin yazdiklarinizi okuyarak ona gitmeye karar verdim. Mail araciligiyla bana iyi yardimci oldu, daha gormedim kendisini. Onep en iyi Plastik Cerrahlardan biri diye okudum internette, burdada fiyatlarin cok yuksek oldugunu okumustum, ama tek bir bolge ekonomik olarak pahaliya geliyor diye duydum, bir kac bolge daha uygun oluyor fiyatlar bildigim kadariyla. Bekliyorum uzun suredir, yazdiklariniz icin cok tesekkur ederim, arkadaslar tecrubelerinizi paylasmaya devam ederseniz cok sevinirim.Zuhtu Demir beye ya da dr Ugur Kocer beye gidenler varmi Ankara'da. Ilk secimim Dr Unal Sahin bey, fotograflara baktinizmi ameliyattan once nasil gorunuyor, fikirlerinizi paylasirmisiniz benimle. Karin germe, gogus buyutme vb ameliyatlarla tecrubeleriniz nedir, iyilesme ne kadar suruyor.
Simdiden tesekkur ederim. Sevgiler.:içelim::nazar:a.s.

Hangi ameliyatlari oldun ve nasil gecti, detayli bilgi verirsen sevinirim. Ben karin germe,yag aldirma,gogus buyutmeyi olmayi dusunuyorum, 10 gun sonra ucretsiz randevuya gidiyorum. Bilgi verirseniz dr. Unal Sahin hakkinda bana cok yardimci olursunuz. Bence isinde basarili ve guvenilir bir doktor, 11 defa tavsiye almis, tavsiye ediyorum sayfasinda gordum. Mail araciligiyla gorustum, cok ilgili ve bilgi veriyor kisa zaman icinde. Sonucta saglikli ve guzel olalim. Amacimiz bu zaten, arkadaslar. Nursen.
:nazar:a.s.
merhaba,bende ünal şahine ameliyat olacağım geçen hafta konuştuk doktorla,bu haftada tahlilleri sormam lazım çünkü iznim yok ve ameliyat için sadece 10 gün izin alabildim.ünal şahine ameliyat olanların tecrübelerini bizimle paylaşmalarını çok istiyorum.

Yazini okudum ve beni cok rahatlattin, cok memnun kalmana ve sonucun guzel olmasina cok sevindim, darisi benim basima, durumun hala iyidir umarim.Sevgiler.Nursen.a.s.:nazar:
merhabalar nursen,

Ezgi, bende dr. Unal bey'e gidecegim 10 gun sonra. Ameliyat olduysan nerenden oldun ve nasil gecti, tecrubelerini paylasirsan cok sevinirim. Ben yag aldiracagim,karin germe ve gogus buyutme. Umarim ameliyatin iyi gecmistir olduysan tabi. Sevgiler. Nursen.:nazar:
ünal beyden ameliyat olan yok galiba,valla üzüldüm şimdi acaba hatamı ediyorum,aslında ünal beye güvendim ama bilmiyorum,inşalla sonuç çok iyi olur,korkuyorum sonuç istediğim gibi olmazsa diye.umarım evsud senin sonucunda iyi olur c.tesi benimde randevum var.

Funda, ameliyatin nasil gecti, tecrubelerini detayli olarak paylasirmisin, ucretsiz gorusmedeki resimler nasil, guzelmi? Bende 10 gun sonra gidecegim dr. Unal Sahin'e. Sonucu begendinmi. Iyilesmen ne kadar surdu. Cok agrin oldumu.:nazar:
desert ben de ünal beye ameliyat oldum nasıl şişlşk çok mu?

çok iyi bir dr. burnum çok güzel oldu ünal beyi herkese tavsiye ederim

DESERT e cim bende burun estetiği olmayı düşünüyorum ve ünal beyi araştırıyorum ne kadara yapıyor benim nefes alma problemim yok.ve gittikten sonra ameliyat gününü ne kadar ileri bi tarihe veriyor erken veriyormu :)

bende ankarada leke tedavisi yaptırmayı düşünüyorum kışın...iyi bir dr tavsiyesine ihtiyacım var yardımmmm

Evet bende sonunda görüştüm fiyat olarak hiç uçuk değildi (merak edenlere )en büyük korkum oydu bu iki ay içinde kesin olarak ameliyat olucam edc verdiğin bilgiler için saol, ameliyatının iyi geçmesine sevindim.

X