Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

balık burcu kızıyım. yeni hoşlanmaya başladığım bir kova burcu erkeği var. çok fazla tanımadığım için şu ana kadar tek bildiğim gerçekten de ben ilgilenmediğimde ilgileniyor ben ilgilendiğimde ilgilenmiyor olması. ne yapmalıyım etkilemek için onu. yardım lütfen...[/QUO

ben bir kovayımmmm, eski sevgilimde kovaydı, ve 2 yıllık ilişkimiz pat diye bitti, kendisi bitti dedi ve bitti aylar oldu görüşmüyoruz hiç, sana tavsiyem zordur kova hem de çok zor, dengesizdir, ilgini çok belli etme ve özgürlüğüne çok düşkün olduğu için çok sıkma başka ne diyebilirim ki bol şans sana, senden etkilendiği belli ki ilgi gösteriyor, zeki insanları sever kova ve eğlenceli, bol şans sanaaaa

balık burcu kızıyım. yeni hoşlanmaya başladığım bir kova burcu erkeği var. çok fazla tanımadığım için şu ana kadar tek bildiğim gerçekten de ben ilgilenmediğimde ilgileniyor ben ilgilendiğimde ilgilenmiyor olması. ne yapmalıyım etkilemek için onu. yardım lütfen...[/QUO

ben bir kovayımmmm, eski sevgilimde kovaydı, ve 2 yıllık ilişkimiz pat diye bitti, kendisi bitti dedi ve bitti aylar oldu görüşmüyoruz hiç, sana tavsiyem zordur kova hem de çok zor, dengesizdir, ilgini çok belli etme ve özgürlüğüne çok düşkün olduğu için çok sıkma başka ne diyebilirim ki bol şans sana, senden etkilendiği belli ki ilgi gösteriyor, zeki insanları sever kova ve eğlenceli, bol şans sanaaaa

canım onun için çok zor olursan eğer kaçarsan ondan sürekli kovalar amacına ulaştırırsan soğur böyledir bunlar sürekli koşturucan peşinden ayy eski günlerim geldi aklıma

Kova erkekleri kendileriyle ilgili bilgileri saklamayı seviyor gibi.Birde hazır cevaplılar hemen bi laf dediğinde lafı tıkıyo insanın ağzına.Karşısındaki insanı sinirlendirmeyide seviyor sanırım :/ :KK1:

arkadaşlar söz konusu kova erkeğiyse size tek tavsiyem uzak durun :)
geçmişte hayatıma iki erkek girdi ikiside kovaydı.İkisiylede benzer şeyler yaşadım.Sonuncusunu anlatayım
Adam bir kaç sene platonik aşık olmuş bana karşı.Sonra açıldı evlilik yolunda ilerliyoruz.Ama ben süreyi biraz uzun tuttum.Bunun yalvarmaları peşimden koşmaları görmelisiniz.Sonunda tamam ailelerimiz tanışabilir dedim Adam ben istemiyorum dedi.Alışmışlar peşten koşmaya zorlanmaya Biraz dengesiz oluyorlar :)

Kova erkeğiyle çok ilgilenmeyin hemen bunalır çünkü özgürlüğü için yaşar ama sakın peşinizden koşturmayın çünkü çok gururludur.Başlarda koşar peşinizden sizin için her şeyi göze alır ama onu yazmıştır bir kenara sonra tam işler yolunda gidiyor dediğiniz anda durup dururken 'Seni ölesiye seviyorum ama gitmem lazım ' deyip sizi yarı yolda bırakarak intikamını alır.İkizler burcu kadar olmasa da dengesizdir ama kararından hiç bir kuvvet döndüremez.Çok sever ama bağlanmaz,aşk gözlerini kör etmez.Kadın haklarını savunan , sizi kısıtlamayan,hoşgörülü modern bir erkektir,sexe düşkün değildir,aldatmaz yani türü az bulunan bir Türk erkeğidir.Onu zekanızla etkileyebilirsiniz.Güven sorunu olmadığı için şu anınızı değil geçmişinizi kıskanır .Yay burcu kadar olmasa da ilgisizdir.Sıcakkanlı ama yüzeyseldir.Yalandan nefret eder.Mükemmel bir ebeveyndir.

iltifat iltifat iltifat :)
pohpohlanmak, en birinci sensin, süpersin, aslansın, bi tanesin bunları demeyeceksiniz, sadece ona hissettireceksiniz öyle olduğunu!
zor insanlar..

Bu burçtan benim kadar hiç kimse çekemez.Ben bir Boğa kadınıyım ve bir kovayla 2 sene birliktelik yaşadım.Üzerine düşmeye gelmiyorlar ilgiden bunalıyorlar böyle saçma dengesiz umursamaz bir burç görmedim.Üzerine düşerseniz kaçarlar,peşinizde koşturursanız acısını çıkartırlar.Bir kere hakikaten de saçmasapan icatlara bilime meraklılar.
Ben bunla onca zaman görüşmemişim buluştuk bana insanların hayatını kolaylaştıracak buluşunu anlatıyor kafasında bir şeyler kuruyor azcık yanaş da birazcık koklaşalım dimi ama başıma bir sürü icat çıkarıyosun? :KK70: Sekse aşırı düşkünlükleri yok hakikaten de..Duygularını açıkca ifade etmekten kaçınırlar esasen ne düşündüğünü bilemezsiniz.Arkadaş olarak anlaşırsanız ancak ilşkiniz yürür.Ve gerçekten geniş bir çevresi olur.Hayat kadınından tutun da üst düzey yöneticiye kadar her çevreden arkadaşı vardır.Hümanisttir insanları mesleklerine göre kazançlarına göre ayırmazlar.Kıskanmak gibi bir huyları yoktur ve kıskanıldıkları an hemen uzaklaşırlar.Ne bileyim bence aşk yaşamaya elverişli tipler değiller.Sığ erkekler.

iltifat iltifat iltifat :)
pohpohlanmak, en birinci sensin, süpersin, aslansın, bi tanesin bunları demeyeceksiniz, sadece ona hissettireceksiniz öyle olduğunu!
zor insanlar..

birazcık aslan erkeğine uygun bir yorum olmuş ama:KK70:

Alttan almasını bilirler,siz sinirlenirseniz susarlar,çok kıskançlar,dengesizler ne düşündüğünü anlamak zordur ,zekalarıyla incelikleriyle kendine aşık ederler.

akıllı olun eline kolay kolay koz vermeyin bir kova erkeğinin.Kapalı kutu olun bu size olan ilgisini daha çok arttırıyor.
ve de en önemlisi hissettiklerinizi sakın ama sakın direk belli etmeyin !!

yükseleni ikizler olan bir başak kadını olarak yazıyorum; evet, gerçekten çok ilginç tipler-gelgitleri bol,göründükleri gibi olmayan, aslında oldukça utangaç ve duygusal tipler.. ben 3.sününe yakalandım bulunmaktayım;hepsinde de bisürü ortak yön var.. ilk yaptığı şey sizi anlamaya çalışmak, sizdeki gizemi çözüp kendisini rahatlatmak..tabi bunları yaparken sizin ortamlardaki konuşmalarınıza kulak kabartır, sizi gözleriyle takip eder hatta açık açık gözlerinizin içine bakar ve düşüncelerine dalar... bir şekilde muhabbet etmeye başlar ve hatta belki de ortamdaki onca kişiye rağmen bir tek sizinle ilgilenir... kızlar ne olursa olsun kendisinden ilgilenmesinden hoşlanır ve yavaştan ısınırsınız... o sizin yakınlaştığınızı hissedince biraz geri çekilir, sebebi aslında soğuması değil kendisi gizleme isteği... o yüzden sanırım en iyisi bunlara küçük oyunlar düzenlemek; baktığını gördüğünüzü belli edip mesela gülümseyip gayet normal bir tavırla başka işlere geri dönmek; sürekli orda burda karşısına çıkıp bir anda dikkat kesilmesini sağlayıp görmemezliğe delmek; sohbetlere değişik yorumlar katarak şaşırtmak ve ya güldürmek; arada pohpohlamak arada da sert çıkışlar yapmak... özellikle de size karşı sırt çevirmeye, eleştirici kırıcı olmaya ve size sıradanmışsınız gibi davranmaya başladığında biraz şaka karışık sert ve kendinizden emin bir tepki-cevap-karşılık artık ne denirse verdiğinizde süt dökmüş kedi gibi olurlar ve hemen duygusallaşırlar; o zaman anlayın ki sizi bir arkadaş gibi görüp severler ve kırmak istemezler... her konuşmalarına kendilerini de ekleyip, araya garip espriler sokup kendilerince gülerler... cool görünürler, genelde tek takılırlar ama etrafları kalabalıktır... beni en çok güldüren yanları sanırım zor hatırladıkları için tuttukları defterler, düzenledikleri dosyalar... inanılmaz detaylı, başlık başlık ve tertemiz... ilginç yanları da o kadar hayalperest oldukları halde sürekli içlerinde bir karamsarlık barındırmaları; o da onların aslında realist ve akılcı olmalarından kaynaklı... ayrıca cidden insan insan insan diye savaş verebilecek tipler ki sevmedikleriyle bile sohbet edebiliyorlar... ben en çok etkileyen yanları da mutlu olduklarında gözlerinde gördüğüm hiç büyümemiş sevimli ve duygusal çocuk... en sevdiğim yanları da aklıma tarzıma yeteneğime hayran kalmaları... sanırım onlar kendine güvenen, akıllı, kendine yeten, kendisini seven ama tutkudan öte dost kalabilen, kötü ve iyi zamanlarında kendilerine el uzatabilen ve en önemlisi hayal ettiklerini istediklerini yapabilmeleri için gereken desteği ve özgürlüğü veren kadınlardan hoşlanıyorlar..

Keşke şu yazılanları bir iki ay önce okusaymışım belki elimdeki kova burcunu kaybetmezdim.Ancak bu kadar olur insan ister istemez inanıyor burçlara..

yükseleni ikizler olan bir başak kadını olarak yazıyorum; evet, gerçekten çok ilginç tipler-gelgitleri bol,göründükleri gibi olmayan, aslında oldukça utangaç ve duygusal tipler.. ben 3.sününe yakalandım bulunmaktayım;hepsinde de bisürü ortak yön var.. ilk yaptığı şey sizi anlamaya çalışmak, sizdeki gizemi çözüp kendisini rahatlatmak..tabi bunları yaparken sizin ortamlardaki konuşmalarınıza kulak kabartır, sizi gözleriyle takip eder hatta açık açık gözlerinizin içine bakar ve düşüncelerine dalar... bir şekilde muhabbet etmeye başlar ve hatta belki de ortamdaki onca kişiye rağmen bir tek sizinle ilgilenir... kızlar ne olursa olsun kendisinden ilgilenmesinden hoşlanır ve yavaştan ısınırsınız... o sizin yakınlaştığınızı hissedince biraz geri çekilir, sebebi aslında soğuması değil kendisi gizleme isteği... o yüzden sanırım en iyisi bunlara küçük oyunlar düzenlemek; baktığını gördüğünüzü belli edip mesela gülümseyip gayet normal bir tavırla başka işlere geri dönmek; sürekli orda burda karşısına çıkıp bir anda dikkat kesilmesini sağlayıp görmemezliğe delmek; sohbetlere değişik yorumlar katarak şaşırtmak ve ya güldürmek; arada pohpohlamak arada da sert çıkışlar yapmak... özellikle de size karşı sırt çevirmeye, eleştirici kırıcı olmaya ve size sıradanmışsınız gibi davranmaya başladığında biraz şaka karışık sert ve kendinizden emin bir tepki-cevap-karşılık artık ne denirse verdiğinizde süt dökmüş kedi gibi olurlar ve hemen duygusallaşırlar; o zaman anlayın ki sizi bir arkadaş gibi görüp severler ve kırmak istemezler... her konuşmalarına kendilerini de ekleyip, araya garip espriler sokup kendilerince gülerler... cool görünürler, genelde tek takılırlar ama etrafları kalabalıktır... beni en çok güldüren yanları sanırım zor hatırladıkları için tuttukları defterler, düzenledikleri dosyalar... inanılmaz detaylı, başlık başlık ve tertemiz... ilginç yanları da o kadar hayalperest oldukları halde sürekli içlerinde bir karamsarlık barındırmaları; o da onların aslında realist ve akılcı olmalarından kaynaklı... ayrıca cidden insan insan insan diye savaş verebilecek tipler ki sevmedikleriyle bile sohbet edebiliyorlar... ben en çok etkileyen yanları da mutlu olduklarında gözlerinde gördüğüm hiç büyümemiş sevimli ve duygusal çocuk... en sevdiğim yanları da aklıma tarzıma yeteneğime hayran kalmaları... sanırım onlar kendine güvenen, akıllı, kendine yeten, kendisini seven ama tutkudan öte dost kalabilen, kötü ve iyi zamanlarında kendilerine el uzatabilen ve en önemlisi hayal ettiklerini istediklerini yapabilmeleri için gereken desteği ve özgürlüğü veren kadınlardan hoşlanıyorlar..

aynısı aynısı bende varr :) tıpkı benim sevgilim ama bende bir kova kadını olarak aynen bu politikada ilerliyorum

aynısı aynısı bende varr :) tıpkı benim sevgilim ama bende bir kova kadını olarak aynen bu politikada ilerliyorum

Keşke o da benim onu ne kadar iyi tanıdığımı bilseydi, o zaman eminim gururlanır ve duygusallaşırdı... o zaman bana sırtını dönmezdi.. ;(( sanırım artık sonsuza kadar gitti, onu benden daha çok pehpehleyen benden büyük bir kadına...

benim hayatımda ilk tanıdığım kova sevgilim oldu.uzaydan gelmiş gibiler.size sorumlulukları yüklüyorlar kendi istedikleri şekle girmenizi istiyorlar.yapıncada arayıp sormuyorlar.eğer sevmeseydim tüm kovaları uzaya sürerdim.bi aslan kadını olarak

Bende aslanım bir kova erkeği var bana ilgi gösteren şu sıralarda ama,kova erkeği ile ilgili yorumları okuyunca uzakmı dursam diyorum:)

ewlenmeden önce aynı böyleydi ama şimdi sözümden cıkmıyo saolsun dizimin dibinde sürekli :KK70: kızlar kowa erkekleri kolay yoğurulur ..istediginiz sekli verebilirsiniz :KK70: azmin zaferi diyorum kesinlikle :KK70: zor olmadı karı kuzusu şimdi ..

ewlenmeden önce aynı böyleydi ama şimdi sözümden cıkmıyo saolsun dizimin dibinde sürekli :KK70: kızlar kowa erkekleri kolay yoğurulur ..istediginiz sekli verebilirsiniz :KK70: azmin zaferi diyorum kesinlikle :KK70: zor olmadı karı kuzusu şimdi ..

seni tebrik ederim valla, bizim 3 yıl oldu gram değiştiremedim. benim beceriksizliğim galiba :KK70: ben boğayım o kova. pek uyuşamıyoruz ama ayrı da olamıyoruz..

Benim aşık olduğum insan da kova burcu. Halim selim, uysal, kendi havasında. Sürekli düşünce halinde. İnanılmaz zeki. İnce, akıllıca esprileri var. Aynı denilenler gibi. Herkesle anlaşıyor, herkesle arkadaş ama sevgilisi yok hiçte olmadı.

Ben ona yeni aşık oldum, ancak gerçekten üstüne düşülmesinden hoşlanmıyor, aksine çok değer verse de belli etmiyor. Bazen bakışlarını yakalıyorum, gülüşüyoruz. Gizemli olmam gerek anliyorum. Üstüne düşünce kaçıyor, ilgisizleşince ilgileniyor. Adeta oyun oynuyor benimle. Bir yakın bir uzak.

İki yıl önce farketmeden ona gizemli davranmışım, ilgisini çekmiştim, bunu burcunu araştırmaya başladığımda farkettim. Ondan matematik notlarını istemiştim, yalvardım adeta. Vermem dedi. Öyle mii deyip bi kaçtım yanından. Okulun etrafından uzaklaşmadan bi baktım karşıdan sesleniyor. :KK70: aaa ne asabisin, ne çabuk gittin oraya kadar, vericektim ben diyor :) çok şekerdi o an :)

Yalvartmaktan adeta zevk alır. Zaten sınıf birincisi, yüksek not almak için adeta çırpınır durur, çok hırslı.

21 nisanda keman konseri var. Son kez onu dinlemek istiyorum... Ondan sonra gizemli olup ondan kaçmayı planlıyorum. Bakalım işe yarayacak mı? Benim için dua edin kızlar... Bu arada ben koç burcuyum. Bana ne tavsiye edersiniz, cevaplarınızı ve mesajlarınızı bekliyorum :) çok dertliyim çok....

X