Bölgesel İncelme Guarana inceltici krem (mehmet müdderisoğlu)hakkındaki düşünceleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

gul-çxixnar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
84
0
40
merhaba kızlar guarana diye bir krem varmış inceltici akşam yatmadan süryormuşsun 1.5 2 santim inceltiyormuş daha doğrusu yağ yakıyormuş uzman biri masajla 30 dakika sürdüğünde daha etkili oluyormuş. acaba ne kadar doğrudur bir fikrinizvarmı paylaşın lütfen....:uhm:

Son düzenleme:
Selamlar,

Bahsettiğiniz kremden kardeşimle birlikte ortak 2 tüp bitirdik toplam 2 hafta kullandık. Dediği gibi inceltiyor yalnız incelme bu gece sürdüm sabah kalktım hop incelmişim değil bir iki gün sonra etkisini gördük biz ve her kullanımda daha da incelti. Ben ölçtüm şu anda 4-5 cm incelme var.ışe yarıyor. Biz sadece gece yatarken hafif bir masaj yaparak kullandık ve devam etmeyi düşünüyorum.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Kilo vermede yapılan diyetlerde az ama sık yemek yemek metabolizmayı hızlandırmak içindir ki bunu herkes bilir metabolizma hızlanınca daha cabuk acıkır daha cok acıkırız bu da sık yememizin nedenidir...metabolizmayı hızlandıran etkenlerden(soguk hava egzersiz vs) yiyecek kısmına bakarsak 'acı' nın gayet etkili olduğunu söylemem gerekir ki bildiğim kadarıyla bu kremin içinde acı biber var en azından acı biber özü ya da ona benzer bişey işte artık ne deniyosa :KK70: :KK70: o bakımdan bende gayet etkili olabileceğini düşünüyorum ki deneyen aradaslardan bi kaç kişi daha deneyimlerini gözlemlerini yazarsa hoplaya zıplaya hemen gidip alıcam bu kremden =) =) :lepi:

ben bu üründen bir tüp kullandım zaten 100 ml küçük birşey 5-6 günde bitti ama faydasını gördüm yakmasına yakıyor ama acıtacak kadar değil

ben de aldım, şu ana kadar gördüğüm yorumlardan %50si memnun %50si hiç memnun değil, bakalım kullanıp görücem

arkadaşlar bu kremi kullanıp memnun kalan varmı, almak istiyorum özellikle diz kapaklarımda kullanmak istiyorum ama fayda edermi?

bu kremi bana gariptir ki diyetisyenim önerdi piyasadakiler içinde en işe yararıdır dedi. birçok yazı okudum olumlu olumsuz ama deneyip gözlerinle görmek başka tabi.
diyetime de devam ediyorum bu arada. internetten sipariş verdim geldiğinde kullanıp deneyimlerimi siiznle paylaşacağım.
ben aslında diyetisyenime çok yumuşak olduğumu bunun için ne yapabileceğimi sordum o da bana bunu tavsiye etti. böyle krem vs lere pek güvenmesemde deneyip görücem.
bacak, basen ve göbek için kullanacağım. benim derdim incelmek değil zaten diyetisyen eşliğinde kilo vermeye başladım, zayıflama sonrası sarkmak istemiyorum zaten hiç spor yapmadığım için çok gevşek bir yapım var. :KK8: bakıp görücem

Bu kremi nerden bulabiliriz ve fiyatı ne kadar?

ben eczanemizde diye bir siteden aldım. fiyatı 67,5 tu galiba indirimdeydi. netteki de en uygun fiyat orda var. baya bir araştırdım önceden. sitede güvenilir. yani bana öyle denk geldi en azından. sipariş verdim hemen ertesi gün kargoya verildi diye mesaj geldi. diğer günde paketelime geçti.:KK3:
kremi soracak olursan aldım , bacak göbek ve kollara uyguluyorum, ölçü olarak kendimi ölçmedim. ama en azından bacaklarımda bi pürüzsüzlük hissi yaratıyor.
birde masaj aletin varsa onlarla uygulamak daha etkili oluyor gerçekten.ben watsondan selülit masaj aletleri var onlardan aldım elle kullanılan. o da işimi görüyor:KK9:

ben de dogalecza diye bi siteden sipariş ettim, bölgesel kilo problemim var, spordan tüm vücut kas oldu ayva göbeği gitmedi, 2 gün sonra elimde olacak, bakalım sonuçları yazarım, 2 kutu 99a aldım, parfüm ve masaj aleti hediyeliydi

Kizlar bende aldim bu kremden telefonla aradilar yarim saat yapistilar bende aliyim dedim mantikli geldi icerigi dun gece yatmadan once surdum ama cok mu surdum naptim bilmiyorum sabaha kadar cayir cayir yandim popomun ustune yatiyorum ates gibi bacaklarimi birbirine yapistiramiyorum koltuk altima da gelmis heralde surerken yanlislikla aman allahim nasil bir yanma gun icinde de baya bi yanma devam etti dus aldim lifle ovdum ama hala yaniyo bacaklarim suanda yatiyorum yatakta hep yer degistiriyorum yarim saat masaj diyolarda birakin yarim saati 5 dk masaj yapamadim hangi el kol dayanicak yarim saat masaja ayrica gun icinde gobek deligim de cok yandi cok az surmek lazim heralde kremden ole anladim bir de bunu hergun kullanmak mumkun degil bu yanma hissi cok rahatsiz edici azaldi baya simdi ama tamamen gecmeden asla tekrar surmem yalniz etkili bi urun oldugunu dusunuyorum tupu bitirince size sonucu tekrar yazarim ama alicaksaniz az surun aman diyim ellerimle tabi masaj yaptigim icin elimi gozume her getirdigimde gozlerimde yaniyo hay allahim acaip bi durum insallah ise yarar kendime guluyorum yani yapmadigim kalmadi zayiflama ugruna sizinle paylasmak istedim 2 tanesini 99 tl ye aldim yaninda masaj aleti hediye dediler gelen sey o kadar kalitesiz dandik bisey ki yani bu ne bole alet deyince insan bisey saniyo gondermeyin bari sole seleri kullaniyolar satis yapmak icin bende her seferinde inaniyorum bakalim belki selulitlerde ise yarar telefondaki kizda bir salliy

Salliyor bir salliyor yok kendim kullandim soyle inceldim yok bilmemkim hangi programda boyle inceldi 18 gundur kullaniyomus kiz guya haslanmadin mi 18 gundur insan en azindan yakma hissini soyler diyoki surunce masaj yapiliyo hissi veriyo ütüyle mi yapiliyo masaj :) keske kendim internetten alsaydim insanlari kandirip sattiklarini saniyolar bir de yok siz oyle ozel musterimizsiniz boyle ozelsiniz ondan bu fiyat biz de yedik :) uslubum biraz kotu ama sinirlerim bozuldu yandim ciktim ya :)

Selamlar,

Bahsettiğiniz kremden kardeşimle birlikte ortak 2 tüp bitirdik toplam 2 hafta kullandık. Dediği gibi inceltiyor yalnız incelme bu gece sürdüm sabah kalktım hop incelmişim değil bir iki gün sonra etkisini gördük biz ve her kullanımda daha da incelti. Ben ölçtüm şu anda 4-5 cm incelme var.ışe yarıyor. Biz sadece gece yatarken hafif bir masaj yaparak kullandık ve devam etmeyi düşünüyorum.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ürünün sitesinde de bu yorum var noktasına kadar aynı.

X