Lekeler, Çiller CİLT İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba.Çok
Canım sağ olunuz.
Ben de sizleri hakikatten seviyorum.
Hepinizi burada tanıdım
ne kadar uzak olsak ta o kadar yakınsınız bana.
Sevgilerimle:KK200::KK200::KK200:
uzun bir zamandır yazmışsınız.Bir kısmını okudum yazılarınızın.Yüzümde ufak lekelenmeler oluşuyor.Yaz kış güneş kremı sürüyorum ama engel olamıyorum.Soyucu kremlerden acnely

Soyucu krem olan acnelys i bir kere çeneme sürdüm hafiften soyuyor.Güneş kremi sürmeden çıkmıyorum.Akşamları arada hametan sürüyorum desteklesin diye.Sorum şu güneş lekelerini engellemek için me yapmalıyım? Güneş kremi sürüyorum ama yine de oluşuyor yavaş yavaş.Kullandığım guneş kremi bioderman 50 spf

Soyucu krem olan acnelys i bir kere çeneme sürdüm hafiften soyuyor.Güneş kremi sürmeden çıkmıyorum.Akşamları arada hametan sürüyorum desteklesin diye.Sorum şu güneş lekelerini engellemek için me yapmalıyım? Güneş kremi sürüyorum ama yine de oluşuyor yavaş yavaş.Kullandığım guneş kremi bioderman 50 spf
Merhaba:KK54:
Acneleyse ile ilgili bir kaç sayfa evvel yazımız var.
Kullanıp yüzünde leke olanlar bile var.Aman dikkat diyorum.
Güneş kreminiz gayet güzel.
Ancak ten renginiz nedir.Bu önemli.
Açık renk ise daha yüksek koruma gereklidir.
Ve tazeleme süresinde de sürmeyi asla aksatmayınız.
Leke açma mevsimi de bitti zaten.
Leke açıcı ürünler kullanmayınız.

Merhaba:KK54:
Acneleyse ile ilgili bir kaç sayfa evvel yazımız var.
Kullanıp yüzünde leke olanlar bile var.Aman dikkat diyorum.
Güneş kreminiz gayet güzel.
Ancak ten renginiz nedir.Bu önemli.
Açık renk ise daha yüksek koruma gereklidir.
Ve tazeleme süresinde de sürmeyi asla aksatmayınız.
Leke açma mevsimi de bitti zaten.
Leke açıcı ürünler kullanmayınız.
Merhaba bir şey danışmak istiyorum sonbahar gelince uygulamak da istiyorum ufak ufak oluşan güneş lekelerini neyle açabilirim.Epey tecrübeniz olmuş ne önerirsiniz bu konuda.

Canım, çok çok geçmiş olsun, umarım biran önce sağlığınıza kavuşursunuz eşinle birlikte. İyi haberlerini bekliyoruz
Ben bu arada bi sürü şey denedim tabii, hepsi fiyasko:)
Kırışıklıklar rahatsız etmeye başlayınca da lekeleri bırakıp botox ve dolgu yaptırdım.
Nazım çerkeşe gittim bir arkadaşımın tavsiyesiyle. Botox dan memnun kaldım ama dudak kenarına inen gülüş çizgilerine yapılan dolgu feci ve orantısız oldu. İlk gün farkedemedim tabii, bir hafta sonra aradım. Kontrol randevusu vermediniz, orantısızlık var diye.
Cevap, o bir kaç haftada belli olur, gerek olursa siz gelebilirsiniz.
Tabi bu cvp büyük bir hayal kırıklığı oldu.
Bu kadar profosyonel bir dr dan hizmet alıyorsam zaten risk almak istemediğim içindi.
Onlar her halükarda randevuyu vermeli, ben gerekmezse iptal ederdim:)
Sonuç olarak gitmedim,
Botox ların yenileme zamanı gelince Hüseyin Tırmandan randevu aldım.
Hüseyin bey son derece nazik ve ilgili bir begfendi.
Botox yerine 2 seans lifting ve 3 seanskarbon peeling önerdi.
1 seans lifting ilk gün, sonrasında birer hafta arayla karbon peeling yaptırdım.
Forlled markasının 2 kremini önerdiler, onlarıda aldım.
Sonuç için sanırım tüm programı bitirdikten sonra yorum yapabilicem. Şu an erken. Ama ilk intiba çok ticari gelmedi açıkçası. Daha samimi ve önerileri daha mantıklı. Mesela gülüş çizgilerim için yaptırdığım dolguya hiç gerek olmadığını ve bu program sonunda onun beni rahatsız etmiyceni söyledi.
Tüm detayları süreç bittikten sonra tekrar paylaşıcam. Bol bol gözlem yapıcam sizler için:)

Merhaba bir şey danışmak istiyorum sonbahar gelince uygulamak da istiyorum ufak ufak oluşan güneş lekelerini neyle açabilirim.Epey tecrübeniz olmuş ne önerirsiniz bu konuda.
Merhaba.:KK54:
Şimdi ne diyeyim bilemem.
Cildinizin tam durumu lekeniz nasıl leke bunlar çok önemli.
Ufak tefek lekelenmeler oluyor yazmıştınız
ancak çil gibi mi ya da nasıl şu an bilemem.
Bazen ufak leke cildin alt tabakasında oluyor zor geçer ,
bazen büyük leke cildin üst tabasında olur çabuk geçer.
Bunlarda çok önemli.
Dediğiniz gibi çok ufak lekeler ise önce cildinize uyan maske yapınız.
Sonra kaliteli leke açıcı kremi leke açma mevsiminde uygulayınız.
Sadece hemen soymayın,çabuk soyan krem vs. işlemlerden kaçının.
Müsait oldukçada ilk sayfayı ve diğer sayfaları okuyun faydalı bilgiler var.:KK28:

Canım, çok çok geçmiş olsun, umarım biran önce sağlığınıza kavuşursunuz eşinle birlikte. İyi haberlerini bekliyoruz
Ben bu arada bi sürü şey denedim tabii, hepsi fiyasko:)
Kırışıklıklar rahatsız etmeye başlayınca da lekeleri bırakıp botox ve dolgu yaptırdım.
Nazım çerkeşe gittim bir arkadaşımın tavsiyesiyle. Botox dan memnun kaldım ama dudak kenarına inen gülüş çizgilerine yapılan dolgu feci ve orantısız oldu. İlk gün farkedemedim tabii, bir hafta sonra aradım. Kontrol randevusu vermediniz, orantısızlık var diye.
Cevap, o bir kaç haftada belli olur, gerek olursa siz gelebilirsiniz.
Tabi bu cvp büyük bir hayal kırıklığı oldu.
Bu kadar profosyonel bir dr dan hizmet alıyorsam zaten risk almak istemediğim içindi.
Onlar her halükarda randevuyu vermeli, ben gerekmezse iptal ederdim:)
Sonuç olarak gitmedim,
Botox ların yenileme zamanı gelince Hüseyin Tırmandan randevu aldım.
Hüseyin bey son derece nazik ve ilgili bir begfendi.
Botox yerine 2 seans lifting ve 3 seanskarbon peeling önerdi.
1 seans lifting ilk gün, sonrasında birer hafta arayla karbon peeling yaptırdım.
Forlled markasının 2 kremini önerdiler, onlarıda aldım.
Sonuç için sanırım tüm programı bitirdikten sonra yorum yapabilicem. Şu an erken. Ama ilk intiba çok ticari gelmedi açıkçası. Daha samimi ve önerileri daha mantıklı. Mesela gülüş çizgilerim için yaptırdığım dolguya hiç gerek olmadığını ve bu program sonunda onun beni rahatsız etmiyceni söyledi.
Tüm detayları süreç bittikten sonra tekrar paylaşıcam. Bol bol gözlem yapıcam sizler için:)
Merhaba canım .:KK200::KK200::KK200:
İyi dilekleriniz için çok teşekkürler.
İnşALLAH en kısa zamanda çok iyi haberlerimizi yazacağım:dua:
Neler yaptığınızı da bize detaylı yazdığınız için çok memnun oldum.
Sayfa açma amacım zaten buydu.
Herkes yaşadığı tecrübeleri yazsın ki
neler faydalı bilelim boşa paralar vermeyelim.
En doğruları bulalım.
Hüseyin bey zaten işinde uzman sadece leke derinliği çok önemli.
Ve doğru yerden başlamak önemli.
Şu an doğru yerdesiniz sonuç nasıl olacak sizden haber bekliyoruz.
Fiyatlar pahallı olduğu için herkes gidemiyor.
Sonuçta bazen belirsiz oluyor o kadar paraya değer mi diyenler oluyor.
Bu nedenle sizin yazınız çok çok önemli.
Sizden çok iyi haberler bekliyoruz .Hayırlı haberleriniz olsun.:KK19:

Maalesef ara vermek durumunda kaldım. 2 haftadır gidemiyorum ama başlıycam tekrar. O önerilen kremleri de sırf bu yüzden aldım, sonrasında eksik yapılan bişeyden dolayı olmadı demesinler:)
Değer mi
Değmez mi
Görücez:)

Herkese merhaba. Mutlaka konusu geçmiştir ama tüm sayfaları okuyamayacağım için bir soum var sizlere. :)

Sigarayı bırakalı 3 ay oldu. Bol su içmem ve cildimi temiz tutmam ( sabah akşam, yıkama-tonik-nemlendirici + haftada 2 maske) sayesinde yüzüm parladı, daha temiz ve dinç görünüyor. Tabi ki en büyük etki sigara içmemek.

Şimdi ilk aşamayı hallettim ama cildimdeki yeni-eski sivilce ve güneş lekelerini gidermek istiyorum. Fakat bunun için çok büyük miktarlar da ödemek istemiyorum. Porselen cilt istemiyorum zaten, lekelerim yok olsun yeter. Bu konuda krem veya ev yapımı maskeler kullanıyor musunuz? Günlük rutinim yanına ne ekleyebilirim? Sabun olabilir, krem olabilir. Neler önerirsiniz?

Herkese merhaba. Mutlaka konusu geçmiştir ama tüm sayfaları okuyamayacağım için bir soum var sizlere. :)

Sigarayı bırakalı 3 ay oldu. Bol su içmem ve cildimi temiz tutmam ( sabah akşam, yıkama-tonik-nemlendirici + haftada 2 maske) sayesinde yüzüm parladı, daha temiz ve dinç görünüyor. Tabi ki en büyük etki sigara içmemek.

Şimdi ilk aşamayı hallettim ama cildimdeki yeni-eski sivilce ve güneş lekelerini gidermek istiyorum. Fakat bunun için çok büyük miktarlar da ödemek istemiyorum. Porselen cilt istemiyorum zaten, lekelerim yok olsun yeter. Bu konuda krem veya ev yapımı maskeler kullanıyor musunuz? Günlük rutinim yanına ne ekleyebilirim? Sabun olabilir, krem olabilir. Neler önerirsiniz?
Merhaba canım hoş geldiniz sayfaya:KK54:
Sigarayı bırakmanız süper aman dikkat geri dönüş olmasın:KK43:
Tüm sayfaları okumak zor ama ilk sayfaya bakın bence.
En önemli öneri güneş koruma kullanmanız olsun.Hatta evde bile.
Sabun önerisi de kaliteli keçi sütü sabunu.
Daha fazla bilgi için de cildinizin tüm özelliklerini bilmem gerekir.:KK28:

Merhaba canım hoş geldiniz sayfaya:KK54:
Sigarayı bırakmanız süper aman dikkat geri dönüş olmasın:KK43:
Tüm sayfaları okumak zor ama ilk sayfaya bakın bence.
En önemli öneri güneş koruma kullanmanız olsun.Hatta evde bile.
Sabun önerisi de kaliteli keçi sütü sabunu.
Daha fazla bilgi için de cildinizin tüm özelliklerini bilmem gerekir.:KK28:
Merhaba açılan lekelerinizde geri gelme oldu mu?

Merhaba açılan lekelerinizde geri gelme oldu mu?
Merhaba canım inan ben çok uğraştım .
Neler yaptım neler sayfaya detay yazamadığım o kadar çok şey yaptım ki anlatamam.Ama cildim incelttim.
Lekeler rengi açıldı ama tamamen geçmedi.
Son kullandığım ürün bir kaç sayfa geride yazıyor son ürün oldu.
Memnun kaldım ama devam edemedim.çok pahalıydı.
Koruma düzenli sürülmeyince bile bazı yerlerde yeni lekeler oluyor.
Ve de oldu.
Ben 90 faktör koruma sürüyorum ...

Bakın başımdan geçen bir şeyi yazmıştım ama arada kaldı çoğu kişi görmedi bunu da buraya kopyalıyorum.....................................................................................................................................Ben zararlı olduğunu bildiğim halde hep solaryuma giderdim. gençken.Sonra ara verdim ama yıllarca bronz gezdim.yıllar sonra Ataköyde evimin yakınında bir salon vardı.kampanya yapmış solaryum oraya gideyim dedim.Parayı peşin verdim.10 seans aldım.O zaman pahallıydı şimdiki gibi değil yani.Neyse gittim tenim beyaz bana dediler 6 dk kal 10 dk kalma.koruyucuda kullan.Tüp solaryumdu.Ben de gittim koruyucu aldım.geldim.girdim sürdüm.o arada bileziğimi çıkarttım yere düştü aldım.kenara koydum .vs.açtım makineyi açtım 6 bile çok diyerek 3 dk kaldım.eve geldim.Canım acıyor.Bakıyorum bir şey yok.ama acı var.Aynaya sırtıma bir baktım ki komple leke .ben koruyucuyu sürerken bilezik düşüp alınca arkaya sürmeyi unutmuşum.orası 1. derece yanık oldu.Ama nasıl anlatamam.acıya mı yanayım leke kaldı ona mı delirdim adeta.hemen gittim oraya a ilgilenmediler bile.Ya geçer önemli değil vs dediler.çünkü şikayet ederim korktular.Onların suçu yok ben sürdüm ama korktular.Neyse netice yanık öyle bir yanıktı ki dr.a gidicem .dr.um tatilde başkasını da istemem.güvenmem.Hemen Suna Dumankayayı aradım.Bana dedik ki çok zararlı ne yaptın.bir daha asla gitme canım dedi.Hemen aloe vera jel al katkısız ,medicasol al,bir de bir temizleme jeli ama yağ şeklinde adını unuttum şimdi.Ve en yüksek güneş koruma önerdi.Hemen hepsini getirttim yurtdışından.Arada da aradım hep konuştuk onunla da sağ olsun çok ilgilendi.Kendimde denemek için salyangoz krem aldım.Sonra ben en zor yer sırt tüm bunları denemeye başladım.ama leke öyle büyük ki anlatamam size geçirmek imkansız.Hemen jelle yıkadım.Alev alev yanıyorum ama anlatılmaz.Üzerine aloe vara sürdüm bekledim.medicasol sürdüm.salyangoz sürdüm.ama salyongozdan 3 kereden sonra vaz geçtim.Zaten bir kaç kere daha sürsem kutu bitiyor.leke büyük.Yaklaşık 1.5 sene bunları kullandım.Azaldı.Geçme süresi tam 3 sene sürdü.Düşünün yani.Çok şükür ki geçti ama neler yaşadım kimse tahmin edemez.uyku falan hayaldi benim için.Sadece bu bana bir tecrübe oldu işte ama en pahallısından.Neyse iz kalmadan tamamen geçti.ÇOK ŞÜKÜR :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Komşuymuşuz :)

Herkese merhaba.Kış geldi.şimdi tam sırası leke açma ayları.
Lütfen saçma sapan ürünlerle değil cildinize göre ürünlerle ve işlemlerle leke gideriniz.
Gittiğiniz salonlarda da gerçek dr.larla çalışınız.
Dr.dan dr.a da fark var unutmayınız.
En pahallı en iyi değil işini en doğru yapan en iyidir unutmayınız.
Bilinçsiz cilt soyma da yapmayınız.
Her cilt aynı değildir.Hep yazdım yine yazıyorum.İki kuru cilt bile aynı değildir.
Sayfaları mutlaka kitap gibi okuyunuz .
Özellikle de İlk sayfayı mutlaka okuyunuz.
Sevgilerimle:KK28:

X