Güneş Kremleri Güneş lekeleri!!.....

Güneş kremleri, bronzlaşma

DATLUMMM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
63
0
BNM GÜNEŞ LEKELERİM VAR YÜZÜMDE GÜNEŞ KREMLERİ FLN BRONZLAŞMAYLA İLGİLİ BİLGİ VAR AMA HİÇ LEKELER İÇİN SAYFA BULAMADIM ÖZÜR DİLERİM O YZDEN AÇIYORUM BİLENİNİZ VARSA LÜTFEN YARDIM EDİN NASIL KURTULACAM BEN BU GÜNEŞ LEKELERİNDENNNNNsenağlamasenağlama:bbo:

cnm onun için bir krem var (kozmatik) adını şu an hatırlıyamıyorum,bir araştır istersen,,,bu lekelerin en büyük sebeplerinden biriside havuza veya denize girildiğinde iyice kurulanmadan güneşlenilmesi,hatta teri bile havluyla sık,sik silmek gerekiyormuş,ve tabi en önemliside güneşte çok fazla kalmamak.....

arkadaşlar ben de 3 yıldır güneş lekeleriyle savaşıyorum ama şimdiye kadar yaptığım ve kullandığım hiçbişey işe yaramadı. en pahalısından en ucuzuna.
konyaya gitmiştim orda doğal ürünlerle bakım yapan bir güzellik salonu duydum ve gittim içeriğini söylemediği bişeyler sürdü yüzüme. yanaklarım, sol kaşımın üstü ve yanları, dudak üstüm ve burnum bariz koyu kahverengiydi. 6 seans gittim. şu an yanaklarım ve kaşımdaki izler iyice açıldı. hatta çoook açıldı. şu an bu bölgelerde çok az leke var. burnum ve dudak üstümdeki lekeler daha koyu ve daha alt tabakada olduğu için buralar biraz daha belli. bu bölgeler de şu an açık kahve. ama inanıyorum buralar da geçecek.
resmen psikolojim bozulmuştu ama lekeler gittikçe moralim düzeliyor
herkese tavsiye ederim
herkes güzel bir cilde sahip olsun inşallah

X