ankara gata da tüp bebek tedavisi gören var mı

arkadaşlar ankara gata hastanesinde tüp bebek tedavisi gören varmı sanırım biz yazdan sonra yaptırıcaz tecrübesi olanlar bilgi versinler lütfen...

Merhaba burcudemir a.s.

Biz aşılama raporunuda tüp bebek raporunuda ordan çıkarıyoruz ama orda yaptırmadık bilmiyorum hastaneye ısınamadım işlemler çok yavaş ilerliyor bence.Eşimden dolayı mecburen gittik bi kaç kere konseye filan girdik rapor almak için.Seninde eşin asker galiba ilk denemenmi kendinden biraz bahsedermisin sakıncası yoksa..

evet eşim asker. bizde düşünüyoruz bakalım ilk denememiz olacak inşallah. rapor işi beni de korkutuyor çok uzun zaman alıyormu rapor çıkartmak. siz ne kadar uğraştınız. bizim over yetmezliği sebebiyle tüp bebek olacak. sizin sebep ne

evet eşim asker. bizde düşünüyoruz bakalım ilk denememiz olacak inşallah. rapor işi beni de korkutuyor çok uzun zaman alıyormu rapor çıkartmak. siz ne kadar uğraştınız. bizim over yetmezliği sebebiyle tüp bebek olacak. sizin sebep ne

Gatada rapor almak için ilk önce kadındoğumcu muayene ediyo sonra konsey gününde konseye giriyorsun orda karar verildikten bir hafta sonra rapor çıkıyor.Tüp bebeği orda yaptırmak istiyorsanız hemen olmuyo randevu veriyorler 3-4 ay sonrasına..

Bizim problemimiz bende pko eşimdede çift taraflı varikosel var canım.Geçen sene 3 negatif aşılamamız oldu ardından ilk tüp bebek denememizde ikizlerime hamile kaldım ama 9. haftada kalp atışları durduğu için aldırmak zorunda kaldık.İkinci denememizide kısmetse temmuz gibi düşünüyoruz işte böyle canım...:kahve:

canım tüp bebek konusunda randevu sorunu yaşamayız herhalde çünkü benim eşimde kadın doğum uzmanı. ama rapor süresi için yapabileceği bir şey yok herhalde. o yüzden rapor çıkartma süresini sordum bir de biz yurt dışından gelicez şu an tr de değiliz. bu nedenle süresi bizim için çok önemli allah yardımcımız olsun.

arkadaşlar bende istanbul gatada 3 negatif aşılama geçirdim şimdi tüp bebeğe başlıyacağız ama çok memnunum hastaneden ve doktorlardan çok ilgililer umarım tüp bebekte amacımıza ulaşırız

gel arkadaşım ben de istanbul gatada tedaviye başlayacağımda beni biraz bilgilendirir misin?Hangi doktora muayene oldun.Neler yaşadın.

gatayı hem istiyorum hemde istemiyorum.istiyorum en azından adı sanı belli eşimde tsk mensubu işlemleri yapacak hocayıda hemen hemen belirledik onun muayenehanesine gideriz bir kaç sefer işlemlerimizi hızlandırır faydası olur.ama öte yandanda acaba raporu oradan alıp dışarıdanmı yaptırsam diyorum ama bu zayıf ihtimal.

bakalım hayırlısıyla startı verdik erkek infertilitesiyle (doğuşan sperm kanalı yokluğu) ürolog olarak lütfü hoca kadın doğum olarak namık kemal hocayla olucaz sanırım

hayırlı olsun canım. ben sana deneyimlerimi anlatiim. benim eşimde askeri personel bende gata adı dolayısıyla güven verdiği için gittim ama bin pişman oldum .çünkü insan biraz rahat hissetmek istiyor bu tedavi süresince. ama askeri disiplin öldürdü beni orda. moral bozukluğundan başka bişey değil. hayır çıkan masraf benim şuanda tedaviye başlıyacağım merkesle aynı. boşuna canın sıkılıyo. işler çok yavaş ilerliyo. çok kalabalık. kimsenin beklemeye tahammülü yok. nefes bile alamıyosun. tüm gün işimiz bitsin diye oturmadan uğraştığımızı biliyorum. sonuç olarak başladığın doktorla muayenelerini sonlandırmak imkansıza yakın. çünkü doktorlar farklı odalarda farklı günlerde çalışmak zorundalar falan filan daha bi çok şey. ben gatadan vazgeçtim vedüşündüğümde bile diken diken oluyooorum:KK43:-tatlicadiarzu-

biz muayene olacağımız doktorun dışarıdaki muayenehanesinede sürekli giderek tedavi olmayı düşünüyoruz faydası dokunur sanırım.birde ilaç katkı payı hariç fazladan ücret istiyorlarmı gatada?sizin şikayet neydi?

ben yaptırmadım ama yakın bi iş arkadaşım ilk denemesini orda yaptırdı... sonuç negatif ve bozuk bir psikolojiyle ara verdi bi süre... anlattıklarını aktarıyım kısaca...arkadaşım hiç memnun kalmamıştı, tüp bebek isteyen yaklaşık 6-7 çifte her türlü işlem aynı anda yapılmış dediğine göre... dr mesela tüp bebekle ilgili bilgi verecek ya öyle eşini ve seni bi odaya alıp anlatmıyo konferans gibi toplanıyosunuz size anlatacaklarını anlatıyo, biçok sorusuna cevap alamamış, doğru düzgün tedavi bile yapılmamış,hiç inancı yoktu çok az yumurta toplanmıştı vs.. bu arkadaşım atatürk hastanesine gitti suan hamile ve çok memnun..

X