Tüp bebek

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
31
-19
23
Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlıcaz bı kac yer gezdım ama çok kararsız kaldım ( ankara )
Bahçeçi tüp bebek merkezındekı berfu hocayla bi ön görüşme yaptık iyidi hoştu ama baya yüksek bi fiyat çıkardılar daha sonra ayşe saltık hocayla ön görusme yaptık çok tatlı dilli ilgili bir doktordu önerdıgınız tanıyosanız yorum yaparmısınız

Ben İstanbul qcıbadem de tedavi gördüm pozıtıf sonuc aldım kızım suan 5 aylık fakat ben 2 yıl önce evlendim de bu konu da Bilgi sahibi oldum kuzenim 10 yıllık evli karısı da 10 yıldır gebe kalamıyordu çeşitli ofis doktorların da tedavi gördü ama pozıtıf sonuc alamadı 2 yıllık tecrübem den ötürü kendisine kurumsal olan bahceci ye berfu hocaya gitmesini söyledim 2 ay sonra dogum yapacak ve bana çokça duacı

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlıcaz bı kac yer gezdım ama çok kararsız kaldım ( ankara )
Bahçeçi tüp bebek merkezındekı berfu hocayla bi ön görüşme yaptık iyidi hoştu ama baya yüksek bi fiyat çıkardılar daha sonra ayşe saltık hocayla ön görusme yaptık çok tatlı dilli ilgili bir doktordu önerdıgınız tanıyosanız yorum yaparmısınız
Ben istanbul tüp bebek=
Ankara bahçeci
Etlik zübeyde
Şuanda da gürgan klinikteyim.
Bahçeciden hiç memnun kalmadım 8/0 döllenen embriyom oldu ilk kez yaşadım öyle birşey
Ve nefes alsak para orada

Merhaba canim bende orada tedavi görüyorum yaklaşık 8 bin Euro tuttu bizim işlem. Gerçekten aşırı pahalı ama berfu hocadan çok ümitliyim. Bugün transferimim 6. Günü

X