Maske Tarifleri Sala mucizesi..........!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ay_82

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
3.789
35
arkadaşlar ev salçasını yüzümüze maske gibi sürüp 15 dk bekletiyosunuz ve yıkıyosunuz :teytey:cildiniz ışıl ışıl bebek gibi oluyo deneyin derim... ama ev yapımı salça olucak hazır salça değil:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
:roflol:turk kadini delidir ne yapsa yeridir
denerdimde evde hazir salca var yapma salca yok
domates maskeside var

Son düzenleme:
sivilce üstüne salça sürmenin sivilceyi söndürdüğünü duymuştum da buna cidden çok şaşirdim :nazar:

ayyyy..yok yıkasan bile salça kokusu gitmez insanın yüzünden..ben salçanın kokusundan nefret ederim...

:icecream:eek:ff, yakar be, suratta salça sokağa fırlamayın sonra

Kızlar öyle kulaktan dolma duyduyğunuz herşeyi lütfen denemeyin cildinizde.
Telafisi zor hatalar yapabilirsiniz.
Domates zaten sebze halindeyken içinde bazı asitler barındıran bir yiyecek
Salça olması için içine bol miktarda tuz kullanılıyor
Lekenelenmelere yol açabilir,
Hassas ciltlere domatesin alerjiyi tetikleyici yapısı sorun çıkarabilir
Ve daha bir çok şey olabilir.
Domatesi bol bol yiyin bence daha faydalı

arkadaşlar daha dün akşam yaptım valla çok güzel oluyo ...öyle koku falanda olmuyo 10 dk tuttum yıkadım ben dün akşam ..ben memnunum ama siz yinede önce bi yerde test edin belki alerji yapar allah korusun yapmazsa sürün...hem bizim salça fransada eczanelerde tüp içinde maske olarak satılıyomuş arkadaşlar çok şaşırmış kaç kişi salça istedi benden fransadan tabi benimki sadece öneri bana dokunmuyo hatta güzel yapıyo canlarım karar sizinnnnn...HERŞEY DAHA GÜZEL OLMAK İÇİN :)

vay be fransada maske diyemi satiliyomusfisfisfis
bende domates maskesi duymustum ama hic yapmadim bencede once test yapilmali aksi taktirde kas yapalim derken goz cikarmayalim

:1shok:yaw domates salçasımı biber salçası olmazmııyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

X