Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kırmızı Deri Koltuk Takımı

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ilk_ask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
33
0
Arkadaşlar ben de yeni ev hazırlığı içerisindeyim. Oturma odam için kırmızı köşe takımı düşünüyordum ancak bu modeli görünce fikrim değişti ve bu takımı aldım. Sizce kırmızı deri bu takım oturma odası için nasıl? (Resimler çok net çıkmadı:KK43:) Yorumlarınızı bekliyorum..:eek:

Arkadaşlar koltuk takımımı aldım. Bu takımı iptal ettim. Alfemo'dan yin yang model köşe takımı aldım ve çok az kısmı deri gerisi flog kumaş.

Son düzenleme:
bence oturma odasına tamamen deri koltuk çok kullanışlı olmaz tatlım tabi sen bilirsin...

canım çok güzel çok hoş ama deri günlük kullanım için iyi bir seçim değil bence. özellikle sıcaklarda oturunca cımcılık su içerisinde bırakıyor. normalde bile deriye temas eden kısımlar terliyor ama yaz aylarında hiç çekilmiyor.deri yerine başka kumaş seç derim.

evet canım dıger uyelere katılıyorum bende derı beyaz dusunuyodum derıyı temızlık acısından dusunuyodum ama devamlı kullanımda kısın ısıtmaz yazın sıcaktan sulara karısırsınız.ancak uzerınde ortuyle kullanabılırsın

aynen dediginiz gibi, bizimde koltuklar deri ve bej renginde,
buna benzer.. kisin soguk yazinsa terletiyor..
hatta acik renkteyse, kotlarin rengi geciyor koltuga,
bu yüzden annem örtü serdi hepsine...

Arkadaşlar yorumlarınız için sağolun. Koltuklara oturdum ve öyle rahattı ki açıkçası hiç terletme kısmını düşünemedim mirmirmirmir . Bir şekilde farklı örtüler kullanarak hem şık hem kullanışlı hale getirmeye çalışırım artık

Son düzenleme:
çok güzel ve şık duruyor fakat. yıpranma yırtılma çok çabuk olabiliyor. sürekli günlük kullanımı zor. yazın üzerinde oturman çok zor. çıplak vucuda deyince çok rahatsız eder. örtü örtsen kayar.
baya zor bir koltuk diye düşünüyorum.
kolarını deri ortasını kadife gibi birşey baksan.

bir arkadasımın deri beyazdı misafir odası. köpeği bir kaç patinajda halletmişti koltukları.

Yok yok benim içim rahat etmedi. En iyisi eve getirmeden değişmek bu koltukları. Çok teşekkür ederim hepinize a.s.

Yok yok benim içim rahat etmedi. En iyisi eve getirmeden değişmek bu koltukları. Çok teşekkür ederim hepinize a.s.

rica ederiz canım:) yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere

inşallah hem kullanışlı hem şık istediğin gibi birşey bulabilirsin.

canım bu modele kırmızı nubuk yaptırabilirsin.oturma yerlerini,sırt ve kol altındaki yastıkları kırmızı nubuk geri kalan kısımları kırmızı deri uygulattırabilirsin :KK66:çünkü model çok güzel

canım bu modele kırmızı nubuk yaptırabilirsin.oturma yerlerini,sırt ve kol altındaki yastıkları kırmızı nubuk geri kalan kısımları kırmızı deri uygulattırabilirsin :KK66:çünkü model çok güzel

Evet canım ya ben bu modeli ve rahatlığını çok beğendim. İnşallah değişirler de kumaşını tekrar alabilirim bu takımı. Bugün gideyim de içimi rahatlatayım:)

X