Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

arkadaşlar uzun suredır yazılarınızı takıp edıyorum bu zamana kadar voıla kullandım ama suan preference 8 numarayı dusunuyorum.. yada kolestonun yeni serisinde koyu sarı varmıdır? yardımcı olursanız cok sevınırım arkadaslar..

sanki kolestonda daha turuncu kumral gibi olabilir gerçi annem de 8 numara kullanıor kolestonda açık kumral ama onun saçı nda beyazlar olduğu için renk açık duruor normalde dore gibi sanki renk bence loreal i dene derim sanki daha soft pastel bir koyu sarı olur

preference mi turunculaştırıyormuş pek sanmam çünkü kolestonda kına özü var die duymuştum ne kadar doğru bilmiorm ama gerçekten de renkler koyu çıkıor kolestonun turunculaştırması çok daha normal gibi geldi bana
şu an saçın kumral mı sarı mı ona göre de deişir

sarı canım koyu ama marka deıstıreyım dedım 2 sı arasında kaldım loreal den daha cok etkılendım ama ,cook gusel tatlı bır renge benzıyor turuncu oluyor denıncede korktum bır sikayet sıtesınde okudum hatta..

slm arkadaşalr. ben saçlarımı kızıl kahve yapmak istiyorum. bana hangi markanın hangi nosunu önerirsiniz.üninin 2 hafta sonra mezuniyet partisi varda çabuk olursa sewinirim.

selam kızlaar yaa bana da fikir verin.
saçımı boyatıcam bende 2-3 hafta sonra,
beyaz tenliyim,yeşil göz, saçlarımda kumral;çok açıkta değil çok koyuda değil.
ben siyah istiyorum aslında büyük ihtimalle siyah boyatıcam ama sizce siyah nası olur.Sarı yada,açık renk istemiyorum,bazıları açık renk yap diyor ama.
bi ara kızıl istiyordum ama o da akıyormuş,tutturması zormuş,uğraşamam yani diye düşündüm.
kısacası siyah istiyorum,sizce ne yapiym? ve hangi marka iyi? yardımcı olun kızlar..
a.s.a.s

slm sıla. bence siyah yerine koyu kahve boya.oda siyah gibi duruyo zaten...siyah yapma bence çünkü siyah boya saçtan akmıyo.ancak saçların uzadıkça kesinceksin ki öle kurtulcaksın.ben arkadaşlarımı boyadım. hatta bitanesininde saçları kumraldı.ne açık ne koyu...dipleri sarı gibi görünüyodu...çok sıkıldılar siyahtan ama ancak orealle açılırmış onunda saçı yakma gibi riski var...başka açıcı denediler ama açmadı...bence koyukahve boya onun üstüne başka renkler tutuyomuş.(kuaför didi) ama sen bilirsin...:KK70:

mn 54 ben de kızıl kahve istiyorum ama çikolata kahve gibi canlı bir ton istiyorum,sen düşündüğüne renge yakın bir foto koyarmısın çünkü ben de tam net bilmiorum ne aradığımı

merhaba arkadaslar aranızda sac hakkında tecrubelı olanlar vardır lutfen yardımcı olun, benım sacım kumral- acık kumral arası bır renk yazın ozellıkle dahadah acılıyor.. 2 hafta önce sacıma bır renk yaptırmak ıcın gıttım elımde resımle buna ragmen kuaför dırek kendı sacım uzerıne platin balyaj yaptı.. ve aynı gun organık boya ıle rengin ısmnı tam bılmıyorum ama acık kahveyle turuncumsu bır renge boyadım ama yıkadıkca acıldı ve suan bazı yerlerden balyajlarım ortaya cıkmaya basladı.. ben artık kuaföre gıtmek ıstemıyorum sımdıye kadar ne zaman gıttıysem onca paraya rezıl olup cıktım artık töbe ettım.. zaten cogu zamanda sac kesımımı kendım yaparım ve bır arkadasım var oda sac tan anlar boya fıln yapar ama daha once balyaj yada röfle vs yapmadık.. buraya bır resım koyucam bu saca nasıl ulasılır ve hangı urunler ne dozda kullanılması gerekır yardımcı olursanız cok sevınırım.. kendım mutlaka denemek ıstıyorum ama olmadı yıne boya ıle kapatırım ama bunu denemekte kararlıyım lutfen yardımlarınızı beklıyorum....
(ayrıca bu resımlerde sarı tonunun en acık oldugu yerlerın altında bu sarıların daha koyu tonları var hanı komple platın degıl o nasıl yapılıyor önce koyu saarı boya yapılıyorda ustunemı platın sarı atılıyor yoksa butn sac bu sac acıcıyla paketlenıyor da alttakı bı kac paket daha erkenmmı acılıyor cok acık sarı olmadan nasıl oluyor cok merak edıyorum)

charlizetc9kucukwh3.jpg

sar2kucukef4.jpg

arkadaşlar bu arada küllü sarı nasıl bır renk tam olarak eger mumkunse bi resim ornek verebılırmısınız boya kutularında gormek daha farklı oluyor malesef..

yaa nasıl resim konuyo pek bilmiyorum ama canlı bi kızıl kahve olsun.mesela yasemin ergenenin saçı olabilir.gökçe bahadır belki...

mn54 google'dan resim ekle yaz tamammı oradan bi site seç fotonu gönder sana gelen uygun linklerden birini de buradaki resim ekleye yapıştır

ya o kadar sordum bende ama cevap alamdım ben bu çiğ sarımdan nasıl kurtulacam kuafor küllüleştirmek lazım dedi 50 istedi. eğer adam 9.1 yada 11.1 küllülerle yapıyosa ben evdede uygularım onu sizin basınıza da böle bişi geldi mi yada kuaforler pls

kızlar palette bronz kahve çikolata kahvesi gibi mi yani kızıl kahve mi yoksa turuncu kahve yani dore kahve gibi mi?bana dore gibi geldi adı da bronz zaten ama yasemin ergene nin saç rengine yakın bir renk ço kbenzior hatta ama bana koleston terracotta daha canlı bir renk geldi tam kızıl kahve gibi bir renk ama görevli kız terracotta daha açık ve bakıra dönük bir renk dedi kafam karıştı ,bir de çikolata kahve de daha çok kumrala dönük dedi bilgisi olan?

canım,
saç boyamak saçı yakmaz.
öyle olsa benim kel kalmam lazımdı. 20 yıldır boyarım saçımı,her rengi de denedim.üstelik ince tellidir de saçlarım.
kaliteli bir boya alıp boyarsan ve saçına düzenli bakım yaparsan hiç bir şey olmaz tatlım.
olsa idi sokaktaki bayanların çoğu yanık saç ve kel kafa ile geziyor olurdu :)))))

anlasılan sac boyama konusunda baya tecrubelısınız :1rolleyes:bana bu resımdekı ılk resıme yada ıkıncısıne nasıl ulasabılcegım konusunda yardımcı olurmusunuz lutfen??

charlizetc9kucukwh3.jpg

sar2kucukef4.jpg

gözdey 85 benm saçlarım şuan terrakota ve gerçekten bakırımsı bi renk bende kutusuna aldandım. kızıl kahve gibi duruyodu ama deil. 1 kutu yaptım heralde renk oturmadı dedim 1 ay sonra bidaha yaptım o da 2 hafta önce ama kızıl kahve deil.ama renk canlı...bide akmıyo ama ben kızıl kahve istiyorum...şimdi napcaz...:)

X