Göz Çevresi Bakımı Rosense tonik

sisem

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
16
0
43
Kızlar merhaba bebe şampuanı denemeyi düşünüyorum cilt temizliği için ama tonik olarak ne kullanacağımı bilmiyorum.doğal olsun istiyorum.aklıma gül suyu geldi ama etrafta doğalı yok .rosense`nin toniğini kullanan var mı?tavsiye eder misiniz?teşekkürler...

kullanıyorum
avucuma bi miktar dokup 3-4damla da limon sıkıyorum
pamugu batirip siliyorum yüzümü
ben gayet memnunum

Kızlar merhaba bebe şampuanı denemeyi düşünüyorum cilt temizliği için ama tonik olarak ne kullanacağımı bilmiyorum.doğal olsun istiyorum.aklıma gül suyu geldi ama etrafta doğalı yok .rosense`nin toniğini kullanan var mı?tavsiye eder misiniz?teşekkürler...

Konuyu yanlış yere açmışsın canım. Cilt bakım ürünleri tavsiyesi bölümüne açman daha uygun olur, daha çok fikir alırsınyerimseniben
Ben kullandım önce gülsuyunu sonra da toniğini ama hiçbir etkisini görmedim. Cildim yağlı, benim için öylesine bir üründü. Bir daha da almadım zaten.:eek:

bende rosanse tonik yada gül suyunu kullanıyorum.. ve dalin bebe şampuanı kullanıyorum.. çoook memnunum, tavsiye edeirm.

kızlar benim dükkanda var.. Almak isterseniz bizzat ıspartadan gönderiyorum orijinal üründür. KK üyesi olduğunuzu belirtirseniz hediyelerimde olaiblir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X