Sivilceli Ciltler Aknilox jel kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben kullandm ama kalıcı değildi. ve uzun vadede etkiledi bnde..

benim arkadaşımın suratı pürüzlüydü pütür pütürdü.Uzun süre kullandı dove'la yıkayp bunu sürüyodu normale döndü yüzü. Yalnız dikkatinizi çekerim uzun süre kullandı belki 1seneden fazla.
ışe yaramadı falan demeyin diyenler zaten 1ay falan kullanmıştır.Bunca doktor yazdığına göre bir hikmeti vardır dimi?
Bu arada bendede arada sivilce çıkar gece yatmadan önce sürerim sabaha taş gibi sivilce söner en fazla 2günde söndürüyo vazgeçemiyorum yani akniloxtan zemuszemus

ya bana da doktor yazdı.. bir ay sonra düğün var geçmeyecek büyük ihtimalle offff

arkadaşlar bende ergenlikte bile sivilce çıkmazdı bu aralar çıktı ve doktora gittim bu jeli verdi. kullnadım ve etkisini gördüm. sadece sivilcelerin iüzerine sür demişti ve bende öyle yaptım.
şöyle bir şey var bu jel sivikce çıkmamasını değil çıkan sivilceyi köreltmede ve iz kalmamasında faydalı bence.. çünkü dana gibi sivilcem önce küçüldü sonra o bölge soyula soyula belki 1 haftada yok oldu.bende bu soyma etkisini görünce bikaç yara izime uyguladım ve bu yara izlerim bile kayboldu... bende bu açıdan bakar kullanın yani svilce tedavisinde kullanılıyo, sivilce engellemek için değil. sivilcelerimin az olması nedeniyle bunların geçici olduğunu fakat çıkmaya devam ederlerse sivilceyi engellemek için ağız yoluyla ilaç yöntemine geçeriz demişti doktorum.ama gerek kalmadı..

dediğim gibi amacına uygun kulanıldığında gayte etkili bir jel tavsiye ederim :KK66:hatta çatlaklar için acnelyse kullanan arkadaşlara özenip çatlkalarıkm için de mi kullansam diyorum :) ama bu aralar dermaroller uygulamaya başladım. bu arada sivilce izleri derin olan arkadaşlar tavsiyem dermorollerı araştırın... sağlıklı günle bizimle olsun....

bende kullanıyorum...iyi geliyo...hatta dün gidip aldım yeni...dışarı çıkarken falan sürü hiç belli olmuyo şeffaf ya...

arkadaşlar bende ergenlikte bile sivilce çıkmazdı bu aralar çıktı ve doktora gittim bu jeli verdi. kullnadım ve etkisini gördüm. sadece sivilcelerin iüzerine sür demişti ve bende öyle yaptım.
şöyle bir şey var bu jel sivikce çıkmamasını değil çıkan sivilceyi köreltmede ve iz kalmamasında faydalı bence.. çünkü dana gibi sivilcem önce küçüldü sonra o bölge soyula soyula belki 1 haftada yok oldu.bende bu soyma etkisini görünce bikaç yara izime uyguladım ve bu yara izlerim bile kayboldu... bende bu açıdan bakar kullanın yani svilce tedavisinde kullanılıyo, sivilce engellemek için değil. sivilcelerimin az olması nedeniyle bunların geçici olduğunu fakat çıkmaya devam ederlerse sivilceyi engellemek için ağız yoluyla ilaç yöntemine geçeriz demişti doktorum.ama gerek kalmadı..

dediğim gibi amacına uygun kulanıldığında gayte etkili bir jel tavsiye ederim :KK66:hatta çatlaklar için acnelyse kullanan arkadaşlara özenip çatlkalarıkm için de mi kullansam diyorum :) ama bu aralar dermaroller uygulamaya başladım. bu arada sivilce izleri derin olan arkadaşlar tavsiyem dermorollerı araştırın... sağlıklı günle bizimle olsun....

derma rollerin faydası oldumu

kullandım.cok etkili yararlı bır ilaç fakat dr verırse etkılı yanı kafanızdan bende sıvılce akne cıktı dıye kullanırsanız sızdekı akneye bu ılaç cevap verırde etkı edermı orası tartısılır.benımkılerı gecırdı ve yıllarca tekrarlamadı 4sene kadar gelmedı.ne zamnkı hamılelık ve yogun ıgne kullanımı o zamansıvılceler costu.

doktorum tetradox 100mg ve aknılox beraber verdi bundan önce acnelys kullanıydm onu bırak dedi ve antibiyotk kullanmadan olmaz dedi bakalım nolck

bana doktorum için başka bir sivilce ilacı verdi ama o ilaç depolarda yokmuş uzun süredir satılmıyormuş eczacı muadili olarak aknilox %2 verdi 2 gündür sürüyorum iltihaplı kocaman sivilcelerimi küçücük yaptı. Bir şey soracağım prospektüsünde önce %4 lük olanını iyileşmeye başlayınca %2 olanını kullanın diyor. Siz %4 mü kullanıyorsunuz ?

bana da doktorum aknılox verdi %4 olandan, bugün sabah başladım her gün sabah akşam sürecekmişim yanında da tetradox verdi de bakalım inş. işe yarar :KK51:

bana da doktorum aknılox verdi %4 olandan, bugün sabah başladım her gün sabah akşam sürecekmişim yanında da tetradox verdi de bakalım inş. işe yarar :KK51:

X