Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı bu renk yapmak istiorum..acaba rengi nedir? (resimli)

A_GS_A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
12
0
40
kızlar bu foto daki saç rengini yapmak istiorum..bnm zemin saç rengim 2. nolu foto... 1 nolu fotoda yapmak istediğim renk.. yardımcı olurmusunuz...?:bbo:

Eklentiler

• $2..jpg
    $2..jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 90
  • $1...jpg
    $1...jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 71
Canım benim fikRim hiç boyatmaman... saçLarının renqi qayet hoş diğerinkinden daha qüzeL :içelim:

ah canim be,ayni renkten gecen gun aldim cok hosuma gitti ama daha yapamadim tembellikten,bence super olur yap yap,banada haber ver olurmu,,,yerimseniben

tşk. ederim cnm :) ama aynı renk senelerdir sıkıldım bu renkten... aslında ten rengimde koyu biraz .. tereddütlüyümde ama.. ne bilim can sıkıntısından saçıma saldırıorum işte :)

Elis Cnm bu arada aynı renkten boya aldım dedin ..markasını ve numarasını yazabilirmisin??

benim saçımın renginden herkes beğeniyor bence çok güzel bir renk farklı duruyor birinci fototaki resim bence çok güzel değil şimdi saç rengin çok gzel bir renk herkes onu tutturamıyor biz tutturmuşuz:lepi:

ten renginde koyuysa o rengi hiç yapma canım ya..sürekli makyaj ister o renk, yoksa çok solgun gösterir o renk seni .kızıl bakır rengine benzettim ben onu...

canim ,koleston acik kestane 861,,ama yurtdisi degisirmi numaralar falan bilemem,,,gerci simdiki sac renginde harika bence,optum ,,,yerimseniben

benim sacim su an ayni renk ve makyaj yapmadan kötü duruyor.hastamisin diye soruyorlar,birsürü para verdim yeni boyattim ,yoksa hemen degistiricemde yine iki ay kullanayim bari.

kişiden kişiye değişir bence soluk durup durmaması yüz rengine şekline kaşlarına kirpiklerinin kısalığna uzunluğna bağlı bence

bilmiorum bende çok beğendim o rengi ama tereddütlüyüm.. yakışmaz bide fisfisfis

canim ,koleston acik kestane 861,,ama yurtdisi degisirmi numaralar falan bilemem,,,gerci simdiki sac renginde harika bence,optum ,,,yerimseniben

canım kolestonun açık kestanesi burda 5/4..
ama her saçta öyle durmuyor saçının rengini açıcıyla açman gerekebilir buda saçını yıpratır söyleyeyim..
keşke yüzünle beraber çekseydin saçlarını ..süprizzzzz
açık tenli olunca bu tür renkler makyajsız kullanılmıyor...
ama sen esmer tenli isen korkmadan yaptırabilirsin..her daim makyaj gerekmez bence..şakkıdı

Benim saçlarım şu an böyle,kumral üzerine röfle..

Böyle bir şey de deneyebilirsin canım..:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
kaydirigubbakcemile3 farkettim ... tekrar tşk ederim sana ve yorumda bulunan herkese :1hug:

canım kolestonun açık kestanesi burda 5/4..
ama her saçta öyle durmuyor saçının rengini açıcıyla açman gerekebilir buda saçını yıpratır söyleyeyim..
keşke yüzünle beraber çekseydin saçlarını ..süprizzzzz
açık tenli olunca bu tür renkler makyajsız kullanılmıyor...
ama sen esmer tenli isen korkmadan yaptırabilirsin..her daim makyaj gerekmez bence..şakkıdı

canim sagolasin,aslinda ne esmer ne beyazim ,ortasi bisey ten rengim ama ne biliyim goruncede hosuma gitti,suan sacim mavi siyah,kestaneyi alirken siyah morda almistim yaa,kararsiz kaldim simdi hangisini yapsam diye,,
optum canim,,,a.s.

kızlar saçımı boyadım ... nasıl olmuş ?? buyrunnnnnnnnn

Eklentiler

• $Untitled 1.jpg
    $Untitled 1.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 55
X