Sevgilimin umursamazlığına karşı ne yaparsam peşimden koşar???

Haklısın canım,umursamıyorum zaten,ama bu aralar telefondaki kontörlerini görüyorum,sürekli azalıyor,sanırım başka biri var,benide arada idare ediyor,yoksa durup dururken neden böyle ilgisiz olsun,zaten bulunduğum ortam,işim,şehrim değişecek gibi yakında,zaten uzaktaydık,iyice uzaklaşacağız sanırım,hayırlısı düşünmek istemiyorum valla...

bu durumlar zaten sende yavaş yavaş soğuma yapıcak. onsuz yaşayamam diye bişey yok. bırak sende ipin ucunu istersen.
kaderde kısmette varsa bişekilde düzelinir. offf offf:)

Son düzenleme:
Kavga ettik zaten dün akşam,bu ilgisizliğin neden diyorum,benim kendime hayrım yok ki sana hayrım olsun diyo,sana hayrı olacak birini bul diyo,diyo diyo saçmalayıp duruyo,aramıycam ne hali varsa görsün,birde diyo ki sabret sonunda sen kazanacaksın dedi,ne kazanacakmışım dedim,beni kazancan diyo ya,beni o kadar kır kır sonrada sabret beni kazancan de,işe bak ya,sinir oldum,bunların beyinleri yok bence karar verdim...

canım benim...erkekler böyle malesef hem koşmak istiyorlar kızların ardından ,hem de ilgi bekleyip şımarıyorlar.ben de seninle aynı durumdayım askerlik meselesi...başlarda neden suskunsun mesaj göndermiyorsun vs diyordu ben de yazdıklarına çok geç cevap verip neler yapıyorsun dediğinde iyi ne yapayım gibi cevaplar verip geçiştiriyordum.ben aramayı uzun zaman önce bıraktım o da aramıyor arayamıyor daha doğrusu yüzü yok çünkü.kendine mümkün olduğunca çok iş bul ve oyalan yapacak birşey olmayınca insanın gözü hep telefonda oluyor.
hayat onlar olmadan da yaşanıyor bu kadar düşünme artık ben düşünmüyorum kendisi istiyorsa uğraşır sen de öyle yap canım ve son bir şey söylemek istiyorum;
bir şey olacaksa o an olmuyorsa yalnızca ertelenmiş olur ama olur.yani olacağı varsa her şey olur zaten inşallah herşey olması gerektiği gibi olur senin için canım...

Son düzenleme:
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim,işe yarıyor gerçekten fakat bu adam beni delirtcek gerçekten,kavga ettik yine,hemen alınıyor,o sevgi sözcükleri gidiyor,sanki 40 yıllık düşmanıymışım gibi davranıyor,ilerde evlenince yapabilirmiyim acaba bu adamla bilmiyorum küsüp duruyo,alttan almama rağmen söylediklerim adama küfür gibi geliyor,ona yaptığım o kadar fedakarlığı bir kalemde silip atıyor,bundan onun için kılımı kıpırdatmak istemiyorum inşallah yapabilirim,ağlamak istiyorum gözlerim kapalı :))senağlama

bir tek nazı sana geçiyordur onun.tripleri falan da hep sana yapıyor anlaşılan sende ondan emin olmak için.dene sınava tabi tut.bakalım ne yapacak.vereliniortak

Kavga ettik zaten dün akşam,bu ilgisizliğin neden diyorum,benim kendime hayrım yok ki sana hayrım olsun diyo,sana hayrı olacak birini bul diyo,diyo diyo saçmalayıp duruyo,aramıycam ne hali varsa görsün,birde diyo ki sabret sonunda sen kazanacaksın dedi,ne kazanacakmışım dedim,beni kazancan diyo ya,beni o kadar kır kır sonrada sabret beni kazancan de,işe bak ya,sinir oldum,bunların beyinleri yok bence karar verdim...

sen boşver gerçekten sinirlerini yıpratmaktan başka bi işe yaramaz onun değişmesini beklemen. insan 7 sinde neyse 70inde de o oluyormuş.
evlenince daha çok nazlanır bunlar. bizi anamız onlara kul köle olalım diye doğurmadı ama dimi:) uzaktan bak bi ilişkinize kendine ve ona. senden çok şey alıp götürüyorsa daha fazla seni kırmasına izin verme.:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
cnm ilk önce adina üzüldüm, hos degil bu durum. bende buna benzer ayni bir seyi yasadim daha evvel. ve sana sunu diyebilirim, asla kacan kovalanir triplerine girme. ne malum onunda aynisini yapmadigi? düsün ikinizde kaciyorsunuz...! nereye kadar??? askerden yeni geldi diyorsun, sencede biraz "farkli" olmasi dogal degilme. ona köstek olacagina destek ol. erkek milletini boslamaya gelmez, yoksa aradigi destegi baska ellerde bulur gülüm... sakin sakin konusmayi dene, gurur yapmadan. askta gurur olmaz tatlim benim.. insallah en kisa zmnda düzelir araniz

Gurur yapmıyorum alttan alıyorum,ben aramazsam aranmıyorum,son günlerde de kontörü azalıyor internetten bakıyorum,halbuki bu numarayı senden başkası bilmiyor diyor,her akşam kontörü düzenli olarak azalıyor,of başkasımı var acaba hayatında,bunu düşünmek beni çok yıpratıyor.....:KK43:(((

cnm bunu demek istemem ama lütfen kendini başka bir kızın varlığına hazırla. Sonra benim git pat die baka kalma oldumu.

X