çok hoşlanıyorum..yardım edin lütfen kızlar..

dejav

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
62
0
kızlar selam!
ben işyerimdeki bir çocuktan çok hoşlanmaya başladım..yaklaşık 1.5 ay önce işyerimizde çalışmak üzere yurtdışından türkiyeye geldi ve kendisi yabancı..çok yakışıklı düzgün bir çocuktu ve tanışmamızdan itibaren benim etrafımda bana hissetirmeden dolandığını fark ettim..ama çocuk çok utangaç kızlar çok çekingen..sürekli bana bakıyor etrafımda dolanıyor onunla konuşmamı bekliyor. bende bunu fark ediyordum başından beri ve arada bir ona nasılsın nasıl gidiyor gibi gündelik sorular sormaya başladım o da sevinerek bana uzun uzun cevaplar vermeye başladı.tüm arkadaşlarım onun benden hoşlandığını düşünüyorlar çünkü benle konuşurken yüzü kıpkırmızı oluyor ve onlarda fark ediyor tabi bu durumu..ama kızlar mesela bana bakarken ben ona baktığım an kafasını başka yöne çeviriyor yada sadece bir selam verip gülümseyerek geçiyor..sanki konuşursa beni rahatsız edeceğini falan düşünüyor gibi bir hali var hep. bundan 2-3 hafta önce cesaretini topladı sanırım ve masama gelip benle gündelik konuşmalar yaptı sonrada arkadaşının bir konsere bedava bilet verdiğini söyledi ve sende gelirmisin benle diye sordu bende tabiiki dedim ama bilet klmadığı için gidemedik..ama artık konuşmalarımız daha bir rutinleşti gibi çocuğa aynı soruları sormak istemiyorum sürekli ama konuşmak içinde bu soruları sormam gerkiyor ve soruyorum işle alakalı vs. bu çocuk normaldede zaten pek konuşmayan bir çocuk ama benim yanımda çok çekingen sanki..hatta bigün istersen seni bigün şu restorana götürim harika tatlıları var dedim yüzü kıpkırmızı oldu gülümsedi ve bana tamam hemen gidelim demedi ama çok severim ben tatlıları dedi..ama bazende benle konuşmuyor bile. mesela o gün cesaretimi toplayıp yanına gidip havadan sudan konuştum oda cevplar verdi güzel konuştuk ama sonra neyse ben içeri gidim dedi ve diğer odaya gitti. yani bir türlü benimle tam bir iletişim kurmuyor. ama benleyke hafif bir telaş seziyorum onda..sizce benden hoşlanıyormu hiç bu tarz bir erkek arkadaşınız oldumu yada eşiniz?acaba çok çekingen olduğundanmı yaklaşamıyor yanıma yoksa benim ondan hoşlandığımı anladı ve araya mesafemi koydu istemiyormu yani?ama sürekli beni izlediğini hissediyorum çünkü hep etrafımda ama ben o an ona bakmadığım için görmüyorum izleyip izlemediğini ama herkes izlediğini söylüyor ve benim onu dışarıya bir yere davet etmem gerektiğini söylüyorlar. sizce ne yapmalıyım?çok beğenmeye başladım çocuğu..fikirlerinizi bekliyorum kızlar:KK43:

hey gidi günler hey bekarligim geldi aklima bende bir zamanlar yabanci bir cocuktan hoslanmistim ayni isyerindeydik uzaktan uzaga bakisir dururduk oda cok utangacti
sonra kocisimi taniyinca salladim gitti:1closedeyes:

Neden ilk adımı sen atıyosunki.
Boşver bırak o atsın
Hem bırak biraz kendi haline cok üzerine düşme:nazar:

delikafadulden davet et gıtsın bakalım ne olucak ölmezsin ya bırkere dene sonucunda karsındakı bır turk erkegı degıl kı nazdan anlasın :) eger kabul edıpte gelmezse salla gıtsın hadı bakalım gelısmelerı beklıyrm senden :)

X