Ömrümü yiyen elti belası tam kavga

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eltiye saydırmadık, bir de üstüne ona ne kadar korkunç bir hayatın tam ortasında olduğunu anlatmaya çalıştık diye...
Elti gömeriz diye bakarken kendinin bile farkında olmadığı şeylerle yüzleşti, bi ağır geldi.

Çok romantik değil mi? Ömür boyu onda izim kalsın diye hart diye dalmış kadina. Aynada da tırnak izini görünce o mutlu günü hatırlayıp bi tebessüm ediyormus kavga anında da herkes gelince arkadan sırıtmis. Shining filminde ki kapı kırma sahnesi canlandı gözümde 😐

Eklentiler

• 36398-shining-_-cc-_3_.jpg
    36398-shining-_-cc-_3_.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 44
Çok romantik değil mi? Ömür boyu onda izim kalsın diye hart diye dalmış kadina. Aynada da tırnak izini görünce o mutlu günü hatırlayıp bi tebessüm ediyormus kavga anında da herkes gelince arkadan sırıtmis. Shining filminde ki kapı kırma sahnesi canlandı gözümde 😐
Darp raporu is coming..

Şunların yarısını bir günde yaşasam düşüneceğim en son şey milletin boğazı olur. İş yaparak assla rahatlayamam, ya kafamı vurup yatcam ya da çıkcam bi süre gelmeyeceğim. Sen desene o hizmeti yapmazsam koca canıma okur. Elti de elti diye zırlamaya devam et, kimsenin umrunda değilsin. Hizmet kalitesi düşmesin diye az pışpışlarlarsa şanslı say kendini.
poh yesinler derim şahsen :KK70:

İyiki eltim falan yok, ben hiç öyle hizmet edeyim anlayışında bir insan değilim. Eş ailesine gitsem, sizin gibi de bir eltim olsa çoktan ya eş ailesine gitmeyi bırakmış ya da boşanmıştım. Hayır yani sizin kusursuz hizmet anlayışınız ve tuhaf vizyonunuzdan bana ne? Sırf siz gelenekçisiniz ve doğrularınız bu diye neden ben de millete hizmet edeyim? İstemiyorsanız yapmayın eltiye diş bilemektense. Bu ortamı yaşayan insanlar olarak nasıl barışıp yüz yüze bakıyorsunuz tekrar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X