Gebelik testi kullananlar buraya

ayy prensesin gelcek.bize de toptan dua eder misin canım?:Saruboceq:
sen hamilesin ya duaların çabuk kabul olur........:CüvCüv:

az önce eşime haberi verdim ay çok sevindi eve gelicem dedide yok gerek yok dedim sen işine bak bir doktor arkadaş var o cinsiyet 1 haftalık olunca öğrenebildiğini söyledi bi kaç arkadaşınkini öğrenmiş ama bu düzenli beslenme olursa herkeze değil şans işiymiş bebeğin gelişimi erken oluşuyosa öğrenicem geç oluşuyoasada sorun yokmuş geç ve erken cinsiyetle alakalıymış hadi bakalım allah nasip ederse 28 inde öğrencez

Sen ne gerizekalı bir ruh hastasısın böyle !!!
Açtığın bütün konuları gördüm..
Hepsi de kapatılmış !!!
Arkadaşlar hakettiğin şeyleri sana söylemişler !!
Burada hamile olmak için çabalayan insanlarla dalga geçemezsin ,haddini bil !!!!
Ayrıca o bakırköyden kaçan doktorun gibi sen de bakırköyde tedavi ol ve hiç çıkma inşallah !!!:eek:klava:

Sen ne gerizekalı bir ruh hastasısın böyle !!!
Açtığın bütün konuları gördüm..
Hepsi de kapatılmış !!!
Arkadaşlar hakettiğin şeyleri sana söylemişler !!
Burada hamile olmak için çabalayan insanlarla dalga geçemezsin ,haddini bil !!!!
Ayrıca o bakırköyden kaçan doktorun gibi sen de bakırköyde tedavi ol ve hiç çıkma inşallah !!!:eek:klava:

Kiz ne oldu valla ben anlamadim, uyur gezerim bu günlerde. Niye kizdin canim? Eger o yaziyi diyorsan ben hic bakmadim ve pas gectim cevap bile yazmak istemedim bosver ya.

O zaman zaten bir iki günden kaybolur. Hadi hayirlisi olsun insallah o cizgiler gerceklesir :)
İnşallah canım:Saruboceq:
Merhabalar bende 8 aylık hamileyim temmuzda doğacak hayırlısıyla allah kısmet ederse 2 ciyide düşünüyoruz

Allah sağlıkla kucağına almayı nasin etsin :Saruboceq::nazar: Ben de temmuzda doğum yapacaktım normalde ama olmadı..

Arkadaşlar yukardaki yazım için kusura bakmayın ama acaip sinirlendim onun mesajlarını görünce...:mymeka:

hala gelmedi canım ilaç kullanmama ramen gelmedi.işte ultrasona girdim tertemizim muaynede etti yumurtalar iyiymiş bide hormon testi yazdı adetin gelince git dedi ama daha yok:1no2: bide ulrasonda kalınlaşma var dedi acaba hamile kalbilir miyim?buarada canım üzme kendini boşyere kızıp duruyoruz eşlerimize ben de senin gibiyim bazen,arada olur önemli olan uzatmamak :teselli:

Kiz ne oldu valla ben anlamadim, uyur gezerim bu günlerde. Niye kizdin canim? Eger o yaziyi diyorsan ben hic bakmadim ve pas gectim cevap bile yazmak istemedim bosver ya.

bir 1 günlük hamileyim diyor sonra bir 9 aylık hamileymişim diyor,bir yandan başka bir arkadaşımın bebeğini taşıyacam ama kararsızım diyor,bir arkadaşım 4 haftalık üçüz doğurdu diyor..cins işte...bizi salak sanıyor..Kendi salaklığı..kötükedihüso

badem arkadaşım ne oldu ben kaçırmışım valla eğer bukadar sinirlendiysen vardır bi haklı sebebin senin :sm_confused:

Yeni gelmişti neden banladı diye açtığı konulara baktım..Yazdığı mesajları görünce sinirlendim...

bir 1 günlük hamileyim diyor sonra bir 9 aylık hamileymişim diyor,bir yandan başka bir arkadaşımın bebeğini taşıyacam ama kararsızım diyor,bir arkadaşım 4 haftalık üçüz doğurdu diyor..cins işte...bizi salak sanıyor..Kendi salaklığı..kötükedihüso

Aaaa deme ya hic bakmadim sen bizim gezer gazetemizsin bize iyi haber ediyorsun sagol canim onu listeden silecem o zaman hak etmiyor bizimle olmayi. Dangalak iste.

ben erken doğum yaptım canım..kızımı ve oğlumu 4 buçuk aylıkken canlı olarak doğurdum..aynı günün ertesi mezara gömdük....

sakın üzülme kardeşim Allah sana 1 daha nasipetsin inş :Saruboceq: onlar senin için öbür dünyada dua ediyorlar Allahım annemi bağışla diye......:teselli:

hala gelmedi canım ilaç kullanmama ramen gelmedi.işte ultrasona girdim tertemizim muaynede etti yumurtalar iyiymiş bide hormon testi yazdı adetin gelince git dedi ama daha yok:1no2: bide ulrasonda kalınlaşma var dedi acaba hamile kalbilir miyim?buarada canım üzme kendini boşyere kızıp duruyoruz eşlerimize ben de senin gibiyim bazen,arada olur önemli olan uzatmamak :teselli:

Yok canim ne uzatmasi, simdi cikmam gerekir yemege gidecez esimle sırnaşık şey benim arada sirada kafam bozuluyor iste ama esim sagolsun beni anlayisla karsiliyor :) Bence senin bu ay adetin atladi, eger yumurta varsa hamis olamazsin canim. Demekki tuhaf bi sekilde adetin gecikti.

aa daha gelişmediği içinmi ay çok üzüldüm canım

Hayır canım iki bebeğim de gayet sağlıklı ve iyi gelişiyorlardı..Hatta haftalarına göre de öndeydiler...Bende rahim ağzı yetmezliği varmış,dr ihmaline geldi...bu yüzden erken doğum oldu..Her tarafları gelişmişti bebeklerimin...

Avucuma doğduklarında aynen böyleydi meleklerim..kalpleri atıyordu..şimdi tek dileğim onların sağlıklı doğacak kardeşini eve götürebilmek....sağlıkla büyütebilmek...

X