Birden fazla kocanız olsun ister miydiniz?

fena fikir diil.. biri haftaiçi kocası, biri haftasonu kocası olsun mesela delikafadulden-tatlicadiarzu-

bir tanesi bütün işleri yapsın, çalışsın para kazansın :roflol:
bende kocişimle gezip tozayım :sm_cool:

biri yazlık biri kışlık ..
biri sabahlık biri akşamlık..
biri alışveriş için..
biri gönlümü eğlemek içn :1rolleyes:

fena fikir deelmiş :jeyyar:

aman yok almiim hepsinin derdi ayrı olur anam bıtmez çile uğraşamam vala :nazar:sositososito

yaz, kış, gece, gündüz, gezmelik hepsine yetiyor benim aşkım.
ben almayayım canım sağol.

ay aman çok zor ya bir tanesı bana yetıyr artyor bıle bırını daha elımde tutamazken
anca cabalarken oho ohohoho ıkı tane ne yapıcam ben
düşünsene bı baskıcı kıskanc bı adam daha bıdıdbıdbıdıd basımda ay kaynana gıbı walla hıc cekılmez .)

kızlar Birden fazla kocanız olsun ister miydiniz?:jeyyar:

29 yaşımdayım hayatımda saygı gösterdiğim,sevdiğim anlaşabildiğim tek erkek eşim.erkeklerle hiç anlaşamam gıcık olurum onlara,artislikleri, kabalıkları, bencillikleri herşeyi çok bilmişlikleri çevrelerindeki bütün kadınları akrabaları hariç asılabilir görmeleri öküz gibi bakmaları ayyyyyyy nefret ediyorum erkeklerden bide ikincisi ha mümkün değil eşimi zor buldum hala ilk günkü kadar seviyorum kimsecikler umrumda değil asla istemem allah göstermesin boşansam yada yüce rabbim korusum kaybetsem asla bidaha evlenmem o derece yani.:asigim:

iğrenç olurdu hangisini sevecegim hangisiyle yatacagım ..kadınlar için zor cok zor...biz ruhsal olarak yasadığımız için her sey zor..ama bu soruya coğu erkek harika olur derdi...

bacımmm biri inmiyo tepemden ayyy ikinci kabus olurdu heralde kaydirigubbakcemile3 uyusun diye gözünün içine bakıyorum oda çocugun gözünün içine bakıyo uyusun diye delikafadulden

Bir tanesi zaten yetiyor ona bile zor yetişiyorum arada şarja bağlıyorum kendimi bir tane daha olursa kesin patlarım.:bbo: :eek:klava:

istemezdim Şahsen bebeğimin hangisinden olduğunu nasıl bilcem sonra -tatlicadiarzu-

olsun valla şöyle her ırktan zencisi sarısı kumralı beyazı delikafaduldenfransız meksikalı italyan ruh halime göre istediğimle takılayımdelikafadulden-tatlicadiarzu-

X