Hamile iken baş ağrısı çekenlere öneri

flowersgarden

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
130
1
Merhabalar
Ben kulübe yeni katıldım. Bilgi almak için girmiştirm. Çok faydalı oldu. Hamile iken ilaç almyı kimse istemez gerçekten. Benim doktortum bana minoset verdi ama bende içmiyorum. Bunun yerine başım ağrıdığında PATATES bağlıyorum başıma. Patatesi bir tülbentin üzerine yuvarlak yuvarlak kesin. üzerine biraz kahve telvesi dökün, telveler başınıza gelecek şekilde sıkıca bağlayın. Yarım saat dinlenin. Başınızın ağrısı geçecektir. Ben denedim gerçekten baş ağrınız geçiyor. İnşallah gerek kalmaz ama en azından ilaca gerek kalmıyor.

flowers garden a katılıyorum.Bende de migren var tuttu mu ilaç almadan kesilmiyor ki hamileykende bunu uygulamak gerçekten çok tehlikeli.Böyle durumlarda patates ve kahve ikilisi rahatlamak için birebir formül...Tavsiye ederim arkadaşlar

Benden de bir tavsiye o zaman benimde migrenim var ve bende ilaçsız atlamaya çalışıyorum daha çok. Göz makyajı temizlemek için olan pamuklardan 6 tane alıyorum 3 tanesinin üstüne toz karabiber döküyorum birazcık sonra kalan 3 taneyi de bunların üstlerine kapatıp kolonya döküyorum en üstlerine.toplam 3 cif pamuk olucak.sonra bunları iki şakagima ve anlimin ortasına koyup ninjalar gibi tulbentle iyice sıkıyorum (kolonyali kısımlar tenime değecek) yakmaya ağrıyı çekmeye başlıyo ve gerçekten ağrı falan kalmıyor ben ataklarımı böyle atlatiyorum. Inşallah sizde de ise yarar.

X