Cilt Bakımı Ürünleri salyangoz kremi kullanan....

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
merhaba kızlar içinizde ellezza salyangoz kremi kullanan varmı?
yada diğer markaları ilvina vs. hangilerini kullanıp memnun kaldınız acaba?

canım bn ilvina aldım ilk başta düzenli kullandım ii gbiydi. bnm bi huyum bişi düzenli kullanamam ara ara sanırım bundan dolayı çok ii sonuçlar alamıorum ama herşeyden önce temizlik gelio cildini ne kdr temz tutarsan o kdr ii :)

ılvına ıle ellezza arasında baya fıyat farkı var eĞer ıyıyse ılvına neden fazla vereyım dıye soruyorum

canım merhaba ben 2 yıl önce ellezza kullandım.Ben pek bir değişiklik görmedim cildimde fakat görenler cildine ne yaptın ne kadar değişmiş diyordu.Demek ki etkili olmuş.O zaman küçücük bir kutuya 125 tl ödemiştim.

hımm şimdi daha uygun canım 40 tl civarında ama ilvinada var oda yarısı kadar hangisini alsam karar vermedim :KK43:

Arkadaşlar bende ilvina ve havvana adlı krem arasında kaldım.Bu ürünlerden kullanıpta memnun kalan var mı?

ellleza cok daha iyi ilivinayı kullandım hiç başarılı deıl zaten hemnde bıraktım salvilonde ii bir krem ama ellezza en iyisii
ılvına ıle ellezza arasında baya fıyat farkı var eĞer ıyıyse ılvına neden fazla vereyım dıye soruyorum

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşım,

Çok yakın zamanda Güney Korede'den yani kendi memleketinden organik salgangoz kremi getirteceğim ve Türkiye'de küçük bir mağaza açıyorum.Öğrencilik yıllarımın geçtiği Güney Kore'de kesinlikle herkes (ben dahil) kullanıyoruz ve faydasından başka birşey görmedim.

İlgileniyorsan buradan iletişime geçebilirsin benimle!

X