Saç Rengi ve Saç Boyama saçı siyaha boyamak..

Olala

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
6.464
17
45
arkadaşlar siyah rengin artısı eksisi nedir, hem uygulama-hem de kullanım açısından + siyahtan nası dönülür? hemen akar mı, kalıcı mıdır, hangi ürün iyidir, sonra saç rengimi değiştirmek istesem çok mu zorlanırım ne yapmam gerekir? bugün saçımı siyaha boyamak istiyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşınnn:CüvCüv:

bir de bende çook hafif kızıl kalıntısı var.. normal rengim koyu kestane, problem olur mu? ne tavsiye edersiniz... çook teşekkürler..opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
arkadaşlar siyah rengin artısı eksisi nedir, hem uygulama-hem de kullanım açısından + siyahtan nası dönülür? hemen akar mı, kalıcı mıdır, hangi ürün iyidir, sonra saç rengimi değiştirmek istesem çok mu zorlanırım ne yapmam gerekir? bugün saçımı siyaha boyamak istiyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşınnn:CüvCüv:

bir de bende çook hafif kızıl kalıntısı var.. normal rengim koyu kestane, problem olur mu? ne tavsiye edersiniz... çook teşekkürler..opuyorumnanaktan
siyah her türlü kapatır.. sac cok acık sarı degilse tam rengini verir.. sarıda bazen acık kalan yerler olabiliyo cunku..
valla benim sacımda siyah.. hani sadece övmicem.. acayip zor bir renk.. acmadan üstüne boya tutmaz.. yani sıkılınca hemen degiştireyim üstüne boya yapayım diyemezsin. bunun dısında bi eksisi yok artısınıda hemen resim koyarak gösteriyorum. ışık altında saclarım bu şekilde. göslgedede kadife gibi duruyo diyorlar.... ben palette kullanıyorum.. öyle kömür karası olmuyor.. bide sacımın kalitesinden galiba keçe gibi olmadıgından güel durdugunu yakıştıgını düşünüyorum ben..

Son düzenleme:
cnm senin saçlarına siyah gerçekten çok yakışmış.. ayrıca çok güzel saçların var yerimseniben bence..

sanırım bu rengi seçersem epey bi kullanmam gerekecek.. ben loreal excellence'ın boyasını almıştım, hiç denedin mi? bir de ne kadar sürede bir tekrar boyamak gerekiyor?

palette'nin fiyatı çok uygun.. ama emin olamadığım için hep pahalı boyalar aldım, zaten epi topu 3 kez boyadım saçımı.. sanırım sen memnunsun, onu da denemek lazım.. bi de ilk uygulandığında siyah ultra siyah oluyo, senin saçın doğal duruyo.. o ultra siyahlık akıyor di mi bi süre sonra? bir de normal saç rengin nedir? benimki koyu kestane..

cnm senin saçlarına siyah gerçekten çok yakışmış.. ayrıca çok güzel saçların var yerimseniben bence..

sanırım bu rengi seçersem epey bi kullanmam gerekecek.. ben loreal excellence'ın boyasını almıştım, hiç denedin mi? bir de ne kadar sürede bir tekrar boyamak gerekiyor?

palette'nin fiyatı çok uygun.. ama emin olamadığım için hep pahalı boyalar aldım, zaten epi topu 3 kez boyadım saçımı.. sanırım sen memnunsun, onu da denemek lazım.. bi de ilk uygulandığında siyah ultra siyah oluyo, senin saçın doğal duruyo.. o ultra siyahlık akıyor di mi bi süre sonra? bir de normal saç rengin nedir? benimki koyu kestane..
yani siyah baya bi uzun süreli kullanmak isteyenler için ideal.. yok ben sacımı actırırım yanarsada kestiririm göze alırım diyosan kısa sürelide kullanılır... benim sacım koyu kahve..ben diplerim 5 cm kadar acılınca uzayınca boyuyorum.. diplerim gelince renk farkı olmuyor dogal sacımla ama ısıkta siyah parlayınca beyaz yansıtıyor ısıgı.. oysa kahvede biraz sarımsı kahvemsi bi parlama oluyor.. umarım anlatabilmisimdir..... bide sadece dipleri boyamıyorum.. boyalı kısımlarıda boyuyorum yer yer parlatıyo iyice sacı... ilk boyadıgındada kömür karası pek olmuyor ama ilk yıkamadan sonra kendine gelior tabi .. bide hint kınası yapanların sacı cok mat ve kömür gibidir.. bide bir arkadasım hangi marka hatırlamıyorum yanıltmak istemem ama palette degil eminim sacını siyaha boyamıstı hakkaten cok yapay bir siyahlık olmustu.... acayip bişeydi ama ben bu boyada onu yaşamıyorum.. sacım ışıl ışıl valla... yani ışıkta... bide siyah saca alışma süreside var tabi.. herkese en başta cok koyu geliyor bi afallıyor insan ama siyahta en az sarı kadar kızıl kadar güzel bir renk..

teşekkürler sineks:) ben de siyahı seviyorum.. kızıl çok çabuk akıyor, sarı ise saçımı çok yıpratacak ve çok maliyetli.. dolayısıyla en mantıklı gelen renk siyah.. kahve tonlarıysa hiç ilgimi çekmiyor çünkü saçımın tonu.. bakalım nasıl olacak, fena olmaz inşallah hihoyyyt

teşekkürler sineks:) ben de siyahı seviyorum.. kızıl çok çabuk akıyor, sarı ise saçımı çok yıpratacak ve çok maliyetli.. dolayısıyla en mantıklı gelen renk siyah.. kahve tonlarıysa hiç ilgimi çekmiyor çünkü saçımın tonu.. bakalım nasıl olacak, fena olmaz inşallah hihoyyyt
ayy hadi inşallah güzel olur... bende sarıyı cok sonra düşünüyorum.. yani maliyetine katlanabilecegim bir zaman... kızıl ve kahve tonlarına bazen bayılıyorum ama gecici bir begeni oluyor onun dısında sevdigim söylenemz... neyse yapınca ekleyebilirsen resim ekle.. özellikle ısık altında ok.. yada haberini ver en azından:1hug:

canim ben sarisinken bir anda karar verdimm sacimi cikolata kahve baska bir renk daha karistirip boyattim siyah gibi oldu isikta kahve tonlar belirgin ama cok memnunumm kuaforde hem param hemde zamanim gitmiyor..hemde cok rahat..olmadi evde boyani al boya tabi ben beceremiyorum amaa-tatlicadiarzu- tavsiye ederimm..a.s.

bi saat sonra boyucam kaydirigubbakcemile2 bakalım nası olacak.. resmini eklerim.. kuaförde boyatmıyorum çok pahalı geliyor.. üstelik her zaman memnun da kalmıyor insan.. bu arada siz siz olun kırmızı balyaj yaptırmayın.. ben geçen sene yaptırdım, çok güzel oldu ama 1 haftada aktı.. verdiğim para çöpe gitti hem de hala kızıllığından kurtulamadım şaka gibi yani.. sanırım siyahla kurtulucam..

kızlar renk güzel oldu bakalım akınca nasıl olacak,

loreal excellence kullandım uygularken o berbat koku nerdeyse hiç duyulmuyordu.. kremledikten sonra da kafamda koku kalmadı.. daha önceki bi kaç farklı boyanın kokusu çok fenaydı mutlu oldum açıkcası hihoyyyt

resim koymaya çalışıcam, inşallah pişman olmam, zengin gösteriyomuş siyah saçları

kızlar renk güzel oldu bakalım akınca nasıl olacak,

loreal excellence kullandım uygularken o berbat koku nerdeyse hiç duyulmuyordu.. kremledikten sonra da kafamda koku kalmadı.. daha önceki bi kaç farklı boyanın kokusu çok fenaydı mutlu oldum açıkcası hihoyyyt

resim koymaya çalışıcam, inşallah pişman olmam, zengin gösteriyomuş siyah saçları
hadi hayırlısı....:nazar::nazar:

cnm eğer şu düşüncedeysen ben artık başka renk istemem sık sık güzel renklerede özenmem özensemde yıpranmasını göze alarak saçımı açtırırım diyorsan SıYAH yapabilirsin...ama güzel yönü olarak çok güzel ve benm düşüncemde çok asill bi renk ne giyersen herşeye uyum sağlıyor o saça hafif koyu tonda makyaj yapıldığında harika duruyor fakat ilk yazdıklarımıda unutma cnm

Bende mavi siyaha boyatmıştım çok güzel bir renk.Kestaneydi saçlarım çok güzel tuttu.Herkeste çok beğenmişti.Ama yinede siyah ağır bir renk pek tavsiye etmem.

Siyah hali.

Doğal saçım.

kızlar ben çok memnunum artık saçlarım siyah :) saçlarım doğal kestane rengindeyken seyrek, ince ve cansızdı- artık siyah haliyle daha hacimli daha dolgun gözüküyorlar göze.. gözyanılgısı da olsa işe yarıyor ya.. sonra makyajla ve kıyafet rengiyle farklılık yaratmak daha kolay.. renk olarak dolgun bir renk.. bir de evde boyaması kolay olduğundan ekonomik.. değiştirmesinin zor olması en büyük eksisi.. ben saçımı uzun süre böyle kullanmayı düşünüyorum açıkcası :)) derdini ilerde çekerim artık.. bi türlü güzel bir foto denk getiremedim ama ekleyeceğim.. sevgiler :)

bende mavi siyah yapmıştım saçlarımı herkes çok beğenmişti ben hariç:) hatta hala senin saçların bi ara ne güzeldi diyen arkadaşlarım var siyaha mı dönsem diyorum ama bilemiyorum off =/

bende dayanmadım kızıl sacımın üstüne 2 paket kahverengi hint kınası aldım onu sürdüm.aslında hint kınası kötü oluyo ama daynamadım işte illa boyucam ya xD
şimdilik fena deil siyah gbi duruyo ama güneste hala kızıl parlıyo

hint kınası cok feci ya.. boyadan beter.. sacı cok matlastırıyor kapkara bişey cıkıyor ortaya...CADIARZU

Kızlar benim siyah hali hint kınası.Mat gibi mi ?
normal ısıkta bakmak lazım ama fotoda gayet hos görünüyo rengin... mavi siyah oldugundan mavi parlıyor gerci ortamdada biraz mavilik var yanıltıcıda olabilir.. gün ısıgında net bir foto olsa daha iyi olurmus.. ben düz siyahı daha cok seviyorum normalde.. ama hint kınası gibi durmuyo..

buda benim sacım.. bu sekilde parlıyor...

adszrdfxgbfdg.jpg

X