Gelinlik Modelleri Büyük beden gelinlik modelleri

gamzelim75

Kocasınınn Gülüüü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
403
0
45
Arkadaşlar merhaba bana büyük beden gelinlik modelleri lazım sitedekilere baktım ama bana daha farklı modeller lazım kız kardeşim evlenecekte yarcımcı olursanız sevinirima.s.

bebeğişm hemen bakıyorum şimdi dur çok sağolasın bir tanesine baktım ama hatırlamıyorum dur hemen bakın bulursan daha yolla emi cnm

bebeğim gördüm sağolsın bir model aldım içinden bulursan at bana ok çok öptüm seni

hani kalın askılı V yakalı olan var böle önden yana doğru parçalar geliyor o iştea.s.

1820-main.jpg

bu mu canim?

arkadaşlar lütfen yardımcı olun 1 ay sonra düğünüm var ve gelinlik bakmadım daha nerden başlıcamı bilmiyorum daha doğrusu diyetisyene gidiyordum anca 11 kilo verebildim fakat buna ragmen 44 bedenim nereye nasıl gidicemi bilmiyorum normal gelinlikçilerde hep küçük bedenler var gidip hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum diktirmekte istemiyorum bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var

arkadaşlar lütfen yardımcı olun 1 ay sonra düğünüm var ve gelinlik bakmadım daha nerden başlıcamı bilmiyorum daha doğrusu diyetisyene gidiyordum anca 11 kilo verebildim fakat buna ragmen 44 bedenim nereye nasıl gidicemi bilmiyorum normal gelinlikçilerde hep küçük bedenler var gidip hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum diktirmekte istemiyorum bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var

aynı sorun bendede var ama ben diktireceğim.neden diktirmek istemiyorsun ki .
zamanın az kalmış bence artık acele etmelisin.arkası bagcıklı modellerden de seçebilirsin bunlarda bıraz genısleme oluyor.ayrıca hazır olanlarda bıraz tadilatla sana göre ayarlanabilir

diktirtme bana daha pahalıya geliyor gibi sanki bide sanırım hemen bitsin kurtulim istiyorum ayşe fridinle konuştum bu hafta oraya gidicem

arkadaşlar ben gelinliğimi aldım üsküdar anıl gelinlikten gelinlik düşünenler mutlaka uğrasın 900iraladım karşılama ilgi ve alaka süper gittim bir tane denedimn ve hayallerimin gelinliği olduğuna karar verdim tavsiye ederim ikinci ellerde acayip indirim var

X