Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Ayy çok güzel başlık. Valla şu koca dudaklı kadınlar kabus gibi olmuşlar.. EN güzelide şu hem yüzü hem burnu düzelen sıradan bi kız var ya o..

Jackson kendini rezil etmiş eskiden birşeye benxerken şimdi gözüne sürdüğü eyeliner bile anlamlı bakmasını sağlamıyor.
Allah yapmış mis gibi hadi oynadı bir kaç şeyle hoşuna gitmedi diye (estetiğe karşı değlim psikolojik olarak insanın iyi hissetmesi gerek insanın kendiyle barışık olması önemli) ama bukaddar da yapılmazki rezil etmiş kendini yayvan burundan kalkık burun yapmaya kalkmışlar hadi bu adam istedi doktor nasıl diyememiş olmaz sana o burun diye.

ALLAH RAHMET EYLESİN.ARTIK BURNA İHTİYacı kalmadı ...kötükedihüso

işte betül demir burnu estetikli

Eklentiler

• $d0712337-f958-4f75-84db-5941b26e1a78_bet%C3%BCl%20demir.jpg
    $d0712337-f958-4f75-84db-5941b26e1a78_bet%C3%BCl%20demir.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 58
  • $LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CBet%C3%BCl%20Demir%5CBetul_12.jpg
    $LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CBet%C3%BCl%20Demir%5CBetul_12.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 79
ALLAH RAHMET EYLESİN.ARTIK BURNA İHTİYacı kalmadı ...kötükedihüso

böyle dememliydin bence dediğim gibi bu onun suçu değil onu yönlendirmeyen doktorların suçu.
Çok ağır konuşmuşsunuz ölmüş biri hakkında acımasızca ve ruhsuzca bir konuşma olmuş:umursamaz:

ayyy rojin çoookkkkkkk tatlı ya çok seviyorum benim aşkım o
çok sempatikkkkk
oda estetik yapmış galiba çünkü eski haline baktım burun kanatları daha geniş
onunki de çok doğal olmuş
aşkım benim o ne yapsa yakışıralkisalkisalkis

rojin kendisini pek tanımam şarkıları hiç tarzım değil sadece son günlerde o yarışma programında tanımştım kendini.burnuyla hemen ben buradayım diyor..açıkçası burnunu hiç başarılı bulmadım.önceden daha karekteristik bi yüzü varken şimdilerde burnu acayip kalkık ism, lazım olmayan o hayvancığa benzemiş yazıkk..

böyle dememliydin bence dediğim gibi bu onun suçu değil onu yönlendirmeyen doktorların suçu.
Çok ağır konuşmuşsunuz ölmüş biri hakkında acımasızca ve ruhsuzca bir konuşma olmuş:umursamaz:

ben kötü bişey söylemek istemedimki..öldüğü için öyle söyledim.pardon ama kötü bi niyetle söylemedim

Kocasının ‘maymun gibisin’ diyerek terk ettiği 33 yaşındaki Çiçek Kelleci geçirdiği estetikoperasyonlardan sonra tanınmayacak kadar değişti.

33 yaşındaki Çiçek Kelleci’yi kocası “Maymun gibisin” diyerek terk etti. Bunalıma giren ve aynalara küsen Çiçek Kelleci, bir gün İstanbul’da yolda yürürken tabelasını gördüğü Estetik Cerrah Dr. İbrahim Oskui’nin muayenehanesine girdi. Çiçek Kelleci’nin bu dakikadan sonra hayatı değişti.

8 ay boyunca yüzüne bir dizi estetik ameliyat geçiren Çiçek Kelleci şimdi çiçek gibi bir kadın haline geldi.

evet büyük bi değişim var ama yinede onca operasyona rağmen genel olarak bakıldığında hoş değill..yazık olmuş kadına kocasına yazıklar olsun.sadece tip mi önemli bu erkekle için yavv

kızlar ebru gündesin burnu estetik degil bir arkadas yazmıs da, o sadece gögüs estetigi yaptırdı ve dislerini düzelttirdi burnunda baska bir sey yok, sıkı takipcisiyim de biliyorum :KK70:

gamze özçeliğin burnu estetili değil....yüz yapısına bakarsnız kendi burnu lduğunu anlarsınız.yani çok güzel burnu olanlara mutlaka estetik tir psiklojisioluştu bu forumda

2000 senesinde miss turkey güzellik yarismasinaki burnu kocamandi ama :roflol:
estetiksiz ama güzel burunlu ve estetiksiz sahislari da tartismistik kizz mesela özgü namal, hülya avsar gibi

Son düzenleme:
Kocasının ‘maymun gibisin’ diyerek terk ettiği 33 yaşındaki Çiçek Kelleci geçirdiği estetikoperasyonlardan sonra tanınmayacak kadar değişti.

33 yaşındaki Çiçek Kelleci’yi kocası “Maymun gibisin” diyerek terk etti. Bunalıma giren ve aynalara küsen Çiçek Kelleci, bir gün İstanbul’da yolda yürürken tabelasını gördüğü Estetik Cerrah Dr. İbrahim Oskui’nin muayenehanesine girdi. Çiçek Kelleci’nin bu dakikadan sonra hayatı değişti.

8 ay boyunca yüzüne bir dizi estetik ameliyat geçiren Çiçek Kelleci şimdi çiçek gibi bir kadın haline geldi.

evet büyük bi değişim var ama yinede onca operasyona rağmen genel olarak bakıldığında hoş değill..yazık olmuş kadına kocasına yazıklar olsun.sadece tip mi önemli bu erkekle için yavv

evt bencede ama belkide tam yerine oturmamistir yüzü hani burunda fln en az bi sene beklenilmesi lazimya yerine oturmasi icin. bence tüm yüze daha cok zaman gerektirir belki ondandir

2000 senesinde miss turkey güzellik yarismasinaki burnu kocamandi ama :roflol:
estetiksiz ama güzel burunlu ve estetiksiz sahislari da tartismistik kizz mesela özgü namal, hülya avsar gibi

çok yıllar önce bir magazin programında estetikli ünlüleri tartışırlarken hülya avşar da vardı
içlerinde onunda burnunun estetikli olduğunu söylemişlerdi hatta burnunu kuş gagası
kadar bırakılmış gibi ifadeler kullanılmıştı

çok yıllar önce bir magazin programında estetikli ünlüleri tartışırlarken hülya avşar da vardı
içlerinde onunda burnunun estetikli olduğunu söylemişlerdi hatta burnunu kuş gagası
kadar bırakılmış gibi ifadeler kullanılmıştı

ay öylemi. evet burda tartisilmasaydi kesn yapilmis derdim ama bi arkadas hayir kesnlikle degil diyincelaelaelaelaelae bburnu yapilmamis kimse yok demek ki:))

kızlar peki Merve Sevi'nin burnu estetikli mi

Eklentiler

• $capture34mv3mi0[1].jpg
    $capture34mv3mi0[1].jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 265
  • $vvje8[1].jpg
    $vvje8[1].jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 239
X