Ebru şahinin (reyyan) burnu güzel mi sizce?(fotoğraflı)

sanirimhayattayim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
67
23
25
Kızlar sizce ebru şahinin burnu güzel mi bu burun şekli kimlere yakışır mesela ve estetik olduğu belli oluyo mu çok

Eklentiler

• 20200216_234120.jpg
    20200216_234120.jpg
    188,1 KB · Görüntüleme: 211
  • 20200216_234138.jpg
    20200216_234138.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 211
Bir ben beğenmiyorum sanırım. :kahve: İlk gördüğümden beri estetikli olduğunu anladım, yüzüne göre kısa yapılmış fazla kavisli bir burun olduğunu düşünüyorum. Ünlülerden Rojda Demirer'in burnunu çok beğeniyorum ben de. :nazar:

Begenmeyenler düz burun sevdiği için böyle diyor 😅 ben kavis seviyorum ve önden kızın burun delikleri de görünmüyo o yuzden doğal ve güzel. Ucu top hos duruyo. Ve küçük burun sevdgm için. Cukurovadaki züleyhanınki de hoşş

Begenmeyenler düz burun sevdiği için böyle diyor 😅 ben kavis seviyorum ve önden kızın burun delikleri de görünmüyo o yuzden doğal ve güzel. Ucu top hos duruyo. Ve küçük burun sevdgm için. Cukurovadaki züleyhanınki de hoşş
Ben de kavisli burun severim ama bunun kavisi olmamış. Çok yuvarlak estetik olduğu belli oluyor.

Bir ben beğenmiyorum sanırım. :kahve: İlk gördüğümden beri estetikli olduğunu anladım, yüzüne göre kısa yapılmış fazla kavisli bir burun olduğunu düşünüyorum. Ünlülerden Rojda Demirer'in burnunu çok beğeniyorum ben de. :nazar:
Yalnız değilsin. Ben de beğenmiyorum. Çok kaba duruyor. Eğreti duruyor. Ben de normalde şişkin burun severim. Benim fikrim tabi. Bazen üstten bakınca kötü durmuyor ama makyajla hallediyor sanırım.

Yoo, ben de kavis severim. Ama buradaki kavis fazla olduğu için burun çok kısalmış. Kadının genel havası hoş. Yalnız yaş aldıkça üst dudak burun mesafesi daha da artacağından lip lifting gibi ekstra işleme ihtiyaç duyabilir. Ay kendimi herbokolog gibi hissettim. :süslü:

Eklentiler

• IMG_20200217_131721.jpg
    IMG_20200217_131721.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_20200217_131732.jpg
    IMG_20200217_131732.jpg
    223,7 KB · Görüntüleme: 121
Bence de çok hoş kim ne derse desin ben de kavisten yanayım düz burnu bu kızda düşünsene asla olmaz erkeksi görünür kavis çok değiştirmiş 😍

Yoo, ben de kavis severim. Ama buradaki kavis fazla olduğu için burun çok kısalmış. Kadının genel havası hoş. Yalnız yaş aldıkça üst dudak burun mesafesi daha da artacağından lip lifting gibi ekstra işleme ihtiyaç duyabilir. Ay kendimi herbokolog gibi hissettim. :süslü:
Uzun burun da yakışmazdı ki bu kıza yuvarlak suratlı çünkü :)

X