Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

aman sanki ayıp mı estetik olmak anlaşılsın o kadar emek çaba var olmuşken şık estetik olsun sakın dr.a çok doğal olsun demeyin kızlar burada tecrube konuşuyo hantal bırakıyolar burunları
ahaha alemsin kız doktorların zaten ilk gittiğinde doğal olsun lafları var ya bunu burda anladım esasında bazıların burunlarını yapmışlar ama hiçbir değişiklik yok eski burunla yeni arasında tamm doğal olsunda o kadar doğalda olmasın yani fark olmayacaksa ne anlamı var estetik olmanın dimi ama bununda bi dozu olsun en azından baktınmı ooo burunda güzelmiş süper denmeli cokta bagırmıyacak ben burdayım diye herkesin bi tarzı bi yüz anatomisi var ona göre olmalı bence

evet aynen öyle.. zaten ameliyatli oldugu nasil olsa iyi baktiginda herzaman anlasilir, hic bir zaman tam saklanamaz, nekadar dogal gözüksede... ama yinede yüzün ortasinda cok dikkat cekmemeli, eger cok göze batiyorsa orantisiz ve o yüze uymuyor demektir.. benim fikrim

ahaha alemsin kız doktorların zaten ilk gittiğinde doğal olsun lafları var ya bunu burda anladım esasında bazıların burunlarını yapmışlar ama hiçbir değişiklik yok eski burunla yeni arasında tamm doğal olsunda o kadar doğalda olmasın yani fark olmayacaksa ne anlamı var estetik olmanın dimi ama bununda bi dozu olsun en azından baktınmı ooo burunda güzelmiş süper denmeli cokta bagırmıyacak ben burdayım diye herkesin bi tarzı bi yüz anatomisi var ona göre olmalı bence

bncede cnm katılıyorum sana micheal jackson gbi de olmasn yapmacık çok itici o ama yüz anatomisine uygun hokka gbi olsun zaten bazı dr.ların da canına minnet doğal olsun diye azcık işlem yapıyolar mesela ben gözlemledim çoğu burun sırtını güzel törpülüyo kemeri alıyo ama ucunu yapamıyo sözde doğal olck diye burun ucunu kanatlaranı bırakıyo olmaz böyle şey

kızlar burnunda estetik falan yok ama birinin burnunu beğeniyorum kızı bilirmisiniz bilmem?herşeye rağmen dizisinde zeliha karakterini oynuyor,gerçek adı tuğçe kumral.yüzü de çok güzel burnu da,onunki gibi isterdim

kızlar burnunda estetik falan yok ama birinin burnunu beğeniyorum kızı bilirmisiniz bilmem?herşeye rağmen dizisinde zeliha karakterini oynuyor,gerçek adı tuğçe kumral.yüzü de çok güzel burnu da,onunki gibi isterdim

canım senin msj cevap yazayım dedim gitmiyor msj kutun doluymuş fıstık bi temizle :)))

$780394d5.jpg $sandraecheverria.jpg

beğendiğim iki burnun sahibi..birinci resimdeki tuğçe kumral diye yeni bir oyuncu,ikincisi aşkın peşinde dizisindeki jade.bu ikisinin burnunu çok güzel buluyorum

Son düzenleme:
X