Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

$Marianne_Puglia_(4)[1].jpg $Pure_Love,_Arash_with_Marianne_Puglia[1].jpg $Pure_Love,_Arash_with_Marianne_Puglia_(1)[1].jpg $Pure_Love,_Arash_with_Marianne_Puglia_(3)[1].jpg

burnunu beğeniyorum dediğin kadın bu mu?youtube açılmadı da göremedim.Rüyarüya beğenmedim diyen arkadaşa öyle bir cevap vermen gerçekten hoş olmamış,ben başka kadın sitelerinde de geziyorum gerçekten o kadar güzel bi ilişki var ki aralarında,hiç böyle kırıcı karşılıklara rastlamadım. bizim bu sitede kırıcı cevapları,kaba didişmeleri kaldıramadık buna üzülüyorum:2: ,sadece sen değil rüya burda başka başlıklar altında da öyle konuşmalara rastlayıp üzülüyorum. ki seni de severim rüyarüya kişisel olarak,ama kırıcı olmasak daha iyi olur...ki zevk meselesi,ben de beğendim o arkadaş gibi.beğenmeyen herkese böyle yanıt verilmemeli

Son düzenleme:
Alınmadım Zaten Canım:)) Beni Alan Almış Gerisi Önemsim :p
Gerçekten Çokmu Beğeniysun Kızın Burnunu Bana Çok Küçük Geldi :s

Valla bayıldım açıkcası, fındık gibi ama sırıtımıyor, şekli çok güzel suratına çok güzel yakışmış, bu kadının eski burnunu da gördüm acayip güzel bir değişim olmuş canım.

burnunu beğeniyorum dediğin kadın bu mu?youtube açılmadı da göremedim.Rüyarüya beğenmedim diyen arkadaşa öyle bir cevap vermen gerçekten hoş olmamış,ben başka kadın sitelerinde de geziyorum gerçekten o kadar güzel bi ilişki var ki aralarında,hiç böyle kırıcı karşılıklara rastlamadım. bizim bu sitede kırıcı cevapları,kaba didişmeleri kaldıramadık buna üzülüyorum:2: ,sadece sen değil rüya burda başka başlıklar altında da öyle konuşmalara rastlayıp üzülüyorum. ki seni de severim rüyarüya kişisel olarak,ama kırıcı olmasak daha iyi olur...ki zevk meselesi,ben de beğendim o arkadaş gibi.beğenmeyen herkese böyle yanıt verilmemeli

Bak arkadaşım sabah sabah cidden üzüldüm mesajını görünce, ii de ben orada kırıcı bişey demedim ki, şakasına takıldım ki arkadaş bile bunu anlamışken siz bunu nasıl anlamışsınız hayret bişey, bu Zeki Müren de bizi görecek mi tarzı birşey di, kaldı ki ben o arkadaşı kırdığımı farketseydim zaten ondan özür dilerdim siz gönlünüzü ferah tutun, espiriyle kabalığı karıştırmayın ve şunu samimiyetle söylüyorum ki pek çok sitenin forumuna takılan bir kişi olarak bu sitedeki sıcaklığı, samimiyeti ve anlayışlığı hiçbir sitede göremiyorum, kaldı ki ben o mesajımda şaka olduğunu belli etmek için o smileyi koymuşum ve devamında şaka yaptığımı da belirtmişim sizin neden alınıp beni suçladığınızı inanın anlamadım, neyse konuya dönelim en iyisi,
Resimlerden çok net anlaşılmıyor bence klibi izleyin. :)

Herkesin Beğenme Açıları Farklı Vallahi:) Sende Düşünüyormusun Estetik ?

Ben geçen sene ekim sonunda burnumdaki deviasyondan dolayı septorinoplasti oldum, ilk aylar gayet normaldi ama üçüncü aydan sonra burun orta hattımda çökme gibi, düzleşme gibi bişey oldu, nefes alışımda tekrardan bozuldu, şimdi reviyon olacağım, Cemil Tugay'da karar kıldım 4 Temmuzda ona olacağım, profilimde Cemil Tugay'ın mail yoluyla resimlerime yaptığı iki tasarım var, herkese açık albüm, bakabilirsin canım, çok karar veremedim şekilde ama ikinci yaptığına gözüm alıştı sanırım, başta çok ufak gelmişti ama resmin açısından dolayı da öyle görünüyor çünkü yanaklarım o kadar toplu değil, kulağımda öyle büyük değil, açı o taraftan gelince yakın yerler yakın ve geniş çıkmış. Resimlere bakınca yorumlarını bekliyorum :KK53:

Ben geçen sene ekim sonunda burnumdaki deviasyondan dolayı septorinoplasti oldum, ilk aylar gayet normaldi ama üçüncü aydan sonra burun orta hattımda çökme gibi, düzleşme gibi bişey oldu, nefes alışımda tekrardan bozuldu, şimdi reviyon olacağım, Cemil Tugay'da karar kıldım 4 Temmuzda ona olacağım, profilimde Cemil Tugay'ın mail yoluyla resimlerime yaptığı iki tasarım var, herkese açık albüm, bakabilirsin canım, çok karar veremedim şekilde ama ikinci yaptığına gözüm alıştı sanırım, başta çok ufak gelmişti ama resmin açısından dolayı da öyle görünüyor çünkü yanaklarım o kadar toplu değil, kulağımda öyle büyük değil, açı o taraftan gelince yakın yerler yakın ve geniş çıkmış. Resimlere bakınca yorumlarını bekliyorum :KK53:

dur bi bakayım tabi bulabilirsem:)

Kızlar üşenmedim araştırıyom :pPP

Eki Görüntüle 208105

ahaha alemsin kız doktorların zaten ilk gittiğinde doğal olsun lafları var ya bunu burda anladım esasında bazıların burunlarını yapmışlar ama hiçbir değişiklik yok eski burunla yeni arasında tamm doğal olsunda o kadar doğalda olmasın yani fark olmayacaksa ne anlamı var estetik olmanın dimi ama bununda bi dozu olsun en azından baktınmı ooo burunda güzelmiş süper denmeli cokta bagırmıyacak ben burdayım diye herkesin bi tarzı bi yüz anatomisi var ona göre olmalı bence

dediklerine aynen katılıyorum

X