Saç Rengi ve Saç Boyama çikolata kahve istiyorummm

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
kızlar saçımda yaklaşık 8aydır kına var rengi çok güzel oturdu 4aydır felan yapmıyoruz diplerim çıktı ve artık kınadan sıkıldım herkes boya sanıyor ama ben istemiyorum çikolta kahveye dönmek istiyorum ewde kendim yapacağım öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum....

bnm sacımda da kına vardı üstüne 2 kere boaydım ama tam tutmuyo ilk bıyadıgımda ehle normal süresi kdr beklettim hiiçç sanki boyanmamış gbi hepsi akıp gtmişti anında 2. sefer 1 satten faazla beklettim tuttu ama saclarım yancaktı az kalsın en son röfle setiyle actım zorla acık kızıl turuncu bişiy oldu üstüne boyadım sonbhr kızılı 1 ay ancak kaldı yine attı boyayı
bnmki bide cok üstüste kına yakılmamıştı 5 ayda 2 kere fln ancak..
ona göre sen düşün cnm artık boya yapıp yapmamayı..

yaa ben 4-5 sene önce kına kullanıyodumm..hatta gittim kınalı saçıma kırmızı gölge bile attırmıştım..sonrada gölgeyi begenmedim diye evde boyamıştım tutmuştu valla benimki:)

az önce yazılanları okudum palette yoğun acıcı felan diyorlar acaba benimde işime yarar mı önce açıp sonra boyasam

canım ben kınalı saçı bilemeyeceğim ama kendi saçımı ( siyaha yakın koyu kumral ve bol beyazlı bi saç ) 2 seferde evde çikolata kahveye dönüştürdüm.
kullandığım boya loreal kadife kahveler serisinden 6.35 çikolata kahvea.s

X