adet düzensizliği için diana 35 kulanan oldumu aranızda

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
9.980
16
slm kızlar lütfen kullanan varsa anlatabilirmi adetim düzelirmi

ben pkosluyum doktorum diana 35 vermişti gününden gününe oluyodm çok faydasını gördüm cnm

merhaba bana da doktorum verdi kullanıyorum gayet düzenli oluyorum

ben pkosluyum doktorum diana 35 vermişti gününden gününe oluyodm çok faydasını gördüm cnm

merhaba bana da doktorum verdi kullanıyorum gayet düzenli oluyorum

çok memnun oldum bu duruma o zaman saolun kızlar benim sdetim aşırı düzensiz klmen vs bisürü ilaç kullandım ama ne çare bi de diana 35 deniyim dedim aynı zamanda bebekte olmuyo benim ama 6 ay falan kullanıyım adetlerim düzelsin ondan sonra bebek inş heee bide hapı bırakınca adet görüyomusunuz asıl bu önemli

cnm hapı bırakınca 2 ayda bir oluyorum pko hastalığım zorlaştırıyor ama ilaç çok işe yarıyor

canım benim arkadaşımda diana kullandı hem düzensizlik hem korunma amacıyla idi.ama bıraktı 1 yıl oldu hala bebiş yokkk.doktoruna danış bence...

cnm hapı bırakınca 2 ayda bir oluyorum pko hastalığım zorlaştırıyor ama ilaç çok işe yarıyor
ay bu gece başlıycam inş hapı dün aldım araştırmadan içmiyim dedim en azından denemek istiyorum cnm
canım benim arkadaşımda diana kullandı hem düzensizlik hem korunma amacıyla idi.ama bıraktı 1 yıl oldu hala bebiş yokkk.doktoruna danış bence...

dr bu sefer danışmıycam kendim içicem hapı cnm...benim 3 yıldır bebiş olmuyo adet düzensizliğide hat safhada zaten ben denemek istiyorum aldığım eczaneci kız hormonlarını dengeler bunu kullan dedi.....yani çocuk işine 1 yıl ara verdim zaten bu arada hormonlarım düzelsin

ben hemen hemen 5 veya 6 yıl kullandım genç kızdım henüz problemler başladığında adet dünsensizdi kıllanma oldu yüzümde falan saçlar hep yağlı sebebi erkek hormonlarımın fazla çalışması
diane35 gerçekten güzel düzene sokuyor yeni tüy çıkartmıyor sivilceler yok oluyor
ama benim kadar uzun süre kullanma derim 2,5 yıllık evliyim ve 6aylık evliyken adetten hep kesildim diane 35 çok ağır bir haptır şimdi aynı firmadan ama birazcık daha hafif olan Yasmin kullanıyorum ve süper herkese tavsiye ederim
ha bu arada bu tür haplar kendi kilo yapmıyor sadece iştah açıyor yani kendini kontrol edersen herşey yolunda gider

iki gün oldu bugun kullanıyorum dianayı cnm ben 3 ay bi deniycem en az sonra bi 3 ay daha daha sonrada bırakıcam inş çocuk için

X