Polip adet düzensizliği yaparmi

Aylasu19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
42
5
19
Selam kizlar ben 3 hafta önce polip ameliyyati oldum 2 tane polipim vardi 1 senedir evliyim ve hamile kalamadim polip engellermi ve yillardir adetim duzensiz surekli 1 ay gecikiyor polip adet duzensizliği yaparmi ameliyatdan sonra duzelme ihtamali varmi aranizda benim gibi olan varsa lutfen cevapliya bilirmi

Son düzenleme:
Merhaba bugün doktora gittim. Benimde rahmimde yumurtanın gelişmesi gereken yerde polip varmış. Bu yüzden gebe kalamamişim. Doktor hormon testi filanda aldı henüz test sonucu çıkmadı çıkınca sana yazarim

Selam kizlar ben 3 hafta önce polip ameliyyati oldum 2 tane polipim vardi 1 senedir evliyim ve hamile kalamadim polip engellermi ve yillardir adetim duzensiz surekli 1 ay gecikiyor polip adet duzensizliği yaparmi ameliyatdan sonra duzelme ihtamali varmi aranizda benim gibi olan varsa lutfen cevapliya bilirmi
Merhaba benim de 2 adet polibim vardı ameliyattan 1 ay sonra hamile kaldım. spermlerin geçiş noktasindaysa gebeliği engelleyebilir benim ilk gebeliğim bu yüzden dış gebelik olmuştu âdet düzensizliği yapacağını sanmıyorum

Merhaba bugün doktora gittim. Benimde rahmimde yumurtanın gelişmesi gereken yerde polip varmış. Bu yüzden gebe kalamamişim. Doktor hormon testi filanda aldı henüz test sonucu çıkmadı çıkınca sana yazarim
Benim ameliyatin uzerinden 2 ay gecdi ama daha hamile kalmadim adet gecikmem var ve yeni kistim oldugunu ogrendim doktor cok kucuk sorun yaratmaz dedi in se Allah en kisa surede hamilr kaliriz😔

Merhaba benim de 2 adet polibim vardı ameliyattan 1 ay sonra hamile kaldım. spermlerin geçiş noktasindaysa gebeliği engelleyebilir benim ilk gebeliğim bu yüzden dış gebelik olmuştu âdet düzensizliği yapacağını sanmıyorum
Merhaba canim benimde 2 ay gecdi ama daha hamile kalmadim ve adetim 14 gun gecikdi normaldede hep gecikirdi in se Allah bende en kisa surede hamile kalirim

Merhaba ben de bugun 1 cm ve 1 adet polip oldugunu ogrendim. Ilk hamileligim dusuk olmustu. Doktor alalim dedi ancak ben dusunten sonra her ay parcalar ile kanama oldjm. Acaba polipler o sekilde kendiliniginden de dusebiliyormu. 1 tabe mi kaldi fazlaydi die dusundum simdi

Merhaba ben de bugun 1 cm ve 1 adet polip oldugunu ogrendim. Ilk hamileligim dusuk olmustu. Doktor alalim dedi ancak ben dusunten sonra her ay parcalar ile kanama oldjm. Acaba polipler o sekilde kendiliniginden de dusebiliyormu. 1 tabe mi kaldi fazlaydi die dusundum simdi
Bildiyim kadariyla kendiliyinden kaybolmaz bende aldirmadan once parcali adet olurdum bazen o kadar buyuk parcalar geliyorduki acaba hamilemi kalmisdim diye kendimi sorguluyordum ama simdi normal adet goruyorum bence sende aldirmalisan

Bildiyim kadariyla kendiliyinden kaybolmaz bende aldirmadan once parcali adet olurdum bazen o kadar buyuk parcalar geliyorduki acaba hamilemi kalmisdim diye kendimi sorguluyordum ama simdi normal adet goruyorum bence sende aldirmalisan
pazar ovulasyon gunum dontor ameliyati nisanda yapariz sen bugunu de degerlendir dedi ama ben emin olamadim ya. Hamile kalirim o da duser die. Surec cok uzuyo oyle olunca. Ben de aldiriyim oyle deniyim o zaman

Yok hayır düşmez kendiliğinden et beni gibi düşünün oraya yapışık oluyor doktor makasla kesiyor

Insallah belki başka bir problem de olabilir hormon testlerinizi de yaptırın eşiniz de test versin polip alındıktan sonra poliple alâkalı bir sorun kalmıyor
Canim butun hormon testlerimi yapdim esimde test verdi ikimizde tedavi aldik ama daha bi sonuc alamadik bide bi seyi merak ediyorum hormon testleri her hangi bi gun verile bilirmi yoksa verilen bi gunumu var cunku doltor bana hic binsey demedi rast gele. Bi gun vermisdim

IMG-20231023-WA0025.jpg

IMG-20231023-WA0025.jpg

X