Neden zayıflamak istiyorum ? Neden?

cikin_f

tarihçi
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
512
3
35
Kızlarr ben yeni bir konu açtım...Neden zayıflamak istiyoruz? diye...Ve ilk ben yazayım dedim :)sizden de bekliyorum...hadi destek için bileleim neden bu yola baş koyduğumuzu!!!:1hug:

Zayıflamak istiyorum çünkü;

*Daha sağlıklı yaşamak istiyorum.Yolda yorulmadan rahatça yürümek merdivenleri nefes nefese kalmadan rahatça inip çıkabilmek için,

*İleriki yaşlarda organlarımın bana isyan etmemesi için.

*Allah izin verip hamile kaldığımda çok kilolu olmamak için.

*Sevgilimle ya da ailemle bir dükkana girdiğimde satıcı kızların büyük bedeni de mevcut demelerini duymamak için.

*Aynaya baktığımda her yerden yağ çıkan bir vücut görmemek için,

*Her istediğimi rahatça bir yerimi örtmek zorunda kalmadan giymek için,

Kısacası kendim için!Daha çok sağlık ve mutluluk için!!!hihoyyyt

Zayiflamak istiyorum cunku;
Zayif oldugumda su anki halimden cok daha genc ve guzel gorunuyorum.Kendimi guzel hissettiigm zamanda mutlu oluyorum.Mutlu oluncada daha verimli bir insan oluyorum (vatana millete daha hayirli :p ).

Zayiflamak istiyorum cunku;

aynadaki kadından nefret ediyorum.eski zayıf günlerimi özlüyorum

birincisi sağlık için kilo veriyorum
ikinciside artık kot alırken '29 beden yok' lafını duymaktan çok '27 beden var mı' diyebilmek için istiyorum :KK70:

çünkü artık kıyafet alırken kilolarımdan dolayı alışveriş günlerinin zehir olmasını istemiyorum ayrıca da sevgilimin yanına yakışmak istiyorum... :KK43:

KENDı SAĞLIĞIM ıÇıN, Bir mağazaya girdiğimde giydiğim şeyin bana olması için, bikini giyebilmek için, yazın rahat rahat dolaşabilmek için... daha çok var... :bbo: :)

ben zayıflamak istiyorum çünkü:

dizlerimde 50 yaşında çıkması gereken bir sağlık sorunu oldu! ben aslında çok da kilolu değildim. 63 filan. ve fakat 55 olana kadr artık zayıflamam gerek ki , şu merdivenleri rahat çıkayım

bir gün böyle bir neden yüzünden zayfılamak zorunda kalacağımı hiç düşünmezdim ama oldu!

yapcak birşey yok! artık hep zayıf olmak zorundayım!

sağlık için.hem bedensel hem ruhsal.

istedğim kıyafetleri giymek benim de hakkım.
insanların bakışlarını güzel olduğum için çekmek istiyorum aman şişko kıza ba diyip glmeleri için değil.
başarılıyım ama şikoyum yerine başarılıyım ve güzelim demek istiyorum
beden sağlığım düzgün olursa çok rahat bebek sahibi olmak istiyorum.
bu kilolarla gelinlik giyemeyeceğim için evlenmek istiyorum.
sevgilimn yanına yakışmak ve görenlerin hrika demelerini istiyorum.
ailemin bu başarımla da gurur duymalarını istiyorum

artık geceleri ağlamak istemiyorum...

sağlık için.hem bedensel hem ruhsal.

istedğim kıyafetleri giymek benim de hakkım.
insanların bakışlarını güzel olduğum için çekmek istiyorum aman şişko kıza ba diyip glmeleri için değil.
başarılıyım ama şikoyum yerine başarılıyım ve güzelim demek istiyorum
beden sağlığım düzgün olursa çok rahat bebek sahibi olmak istiyorum.
bu kilolarla gelinlik giyemeyeceğim için evlenmek istiyorum.
sevgilimn yanına yakışmak ve görenlerin hrika demelerini istiyorum.
ailemin bu başarımla da gurur duymalarını istiyorum

artık geceleri ağlamak istemiyorum...

kesinlikle çok haklısın canımmm :KK43:ÇOOOOKKKK:teselli::1hug:

kesinlikle çok haklısın canımmm :KK43:ÇOOOOKKKK:teselli::1hug:

bu kadar acıtabileceğini hiç kimse tahmn edemz sanrm kilolu olmanın..normal olmak istiyorum bende! iradesiz bi insan olmadığımı kendime kanıtlamak istiyorum.insanoğlu herşeyi başarıp da bi boğazına mı söz geciremeyecek..yeter..yoruldum gerçekten..

mafoldumben

ben bir çok kişinin aksine şişman halimi seviyorum aslında.. eskiden 34 bedendim. kıyafet bulmak zor oluyordu. rüzgarlı havada yolda yürümek zor oluyordu. zayıfken daha çirkin görünüyodu yüzüm bi nevi iskeletordum. biri sarılsa parnakları kaburgalarımın arasına batıyordu.. ayy zayıflık ne kötü şeymiş yahu...

şimdi yıllarca herkes zayıf halime alışınca bana çok şişman muammelesi yapıyorlar özellikle kayınvalidem bende sinir oluyorum. biraz simit denilen bölgeyi eritsem yetecek

aslında boylede mutluyum ben cok dert etmıyorum ama gerekcelerım war we ben de artık zayıflmak ıstıyorum we bunu başaracagım da ınanıyorum bu kez olucak .....
zayıflamak istiyorum çünkü.......
standatlara girmek istiyorum ......
bir dükkana gıttıgımde daha ben sormadan buyuk bedenlerımız war lafını duymak ıstemıyorum sanki sorduk .......bunaldım bunlardan ......
zayıflarsam hamiş kalma şansım artacakmış .....aslında en cok bu yuzden istiyorum ....
rahatla denize gidebilmek istiyorum .....
hele bazen 50 kg insanlar yok su kdr kıloyum wersem bı akc kılo ıyı olucak dedıklerınde herkes sırayla bende bu kdr kıloyum dıyor we ben susuyorum çekinmeden kılomu söylemek istiyorum ......

istediğim kıyafetleri almak istiyorum
insanların bakışlarından kurtulmak istiyorum
rahat rahat çekinmeden kilo mu söylemek istiyorum
mağazalarda utana sıkıla beden aramaktan kurtulmak istiyorum
sevgilimi daha da kıskandrmak istiyorum :jeyyar:
az kaldı çok azzzzzzzzzz :eek:

Zayıflamak istiyorum çünkü öyle daha güzel oluyorumkaydirigubbakcemile3 erkek arkadasım öyle çoook beyeniyo:kedi:istediğimi giyebiliyorum istediğimi yiyebiliyorum:) ama zayıf değilim balık etliyim yada balinahihoyyyt
insanlar ne kadar kilolu musun sen deselerde ben kenimi kilolu görüyorum şu göbeği kesip atmak istiyorum:dance:

zayıflamak ıstıyorum cunku daha
guzel olacagımı dusunuyorum
ınsanların benımle kılom hakkımda dalga gecmesını ıstemıyorum
kabıne gırdıgım zaman kıpkırmızı olmak ıstemıyorum
alısverıs yapmak ıstıyorum
saglıklı olmak ıstıyorum
ZAYIF OLMAK ISTIYORUMMMM ! :kedi::eek::enbuyukkk:

güzel bir balerin olabilmek için.
bu kıyafetten göbeğim çıkarmı dememek için.
...

X