Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

inşallah verdiğim paraya değer deneyimlerimi buraya yazacağım

kızlar ilk deneyimlerimi anlatayım fırın kapağımı 2 dakikada pırıl pırıl yaptı, ocağım tertemiz oldu, bulaşık ve çamaşır makinemin ön yüzü tertemiz oldu sanki bugün alınmış gibi, dün banyomu temizledim banyom ışıl ışıl oldu vallahi bayıldım hiç elimden bırakasım gelmiyor hemen eve gitsemde temizlik yapsam diyorum dün eşim gömlek ve pantolon ütülememi istedi ama çamaşırlar baya kırşmıştı bende önden buharlı temizleyicimle buhar verdim ohhhh mis gibi açıldı ve arkasından şöyle hafifçe ütü yaptım harika oldu işimi çok kolaylaştırdı buradan kullanıcılara çok teşekkür ediyorum bu makineyi almama sebep oldukları için aslında bunun taksidi bitince birde ihlasın temizlik robotunu almak istiyorum o da çok güzel süpürüyor ikisi muhteşem bir ikili olur herhalde birde toz almak için tüm aparatları çıkarıp boş haliyle buharı veriyorum arkasından mobilyanın tozunu şöyle bir alıyorum arkadaşlar üstelik bu makina soğuk buhar veriyor ve hemen kuruyor ben 2 saat banyoda kullandım yere akan su olmadı düşünün duşakabinin içi hep kireçliydi ne yapsam çıkmazdı alüminyum tel ile cifler saatlerce ovardım banamısın demezdi inanın dün duşakabinim yeni takılmış gübüydi annem bile inanamadım kısacası ben memnunum alan pişman olmaz ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi yine yazarım

cumartesi günü eşim fakir 2in1 professional çok amaçlı steam mop buharlı temizleyici almış pazar günü biraz temizlik yaptım halı koltuk fırın camı yerler kapılar falan çok gzel temizledi şimdilik memnunun ben fakir almak istemiyordum ama eşim kombiyle beraber almış işte ama şimdilik çok güzl temizliyor $fakir-2in1-professional-cok-amacli-steam-mop-x.jpg

hayırlı olsun canım memnunsan ne güzel güle güle kullan önemli olan markası değil senin memnun kalman

kızlar annemde de ihlasın robotu var çooook memnunuz bekarken herşeyi onla süpürüyordum inanılmaz bişey çok pahalı kardeşimde astım vardı toza karşı aldıktan sonra geçti gerçekten. Halıları süpürüosun resmen yepyeni alınmış gibi oluyo. koltuklar ve yatak bile süpürülüo her insan vücudu deri döküntüsü yapar o deri döküntüleri bile temizlenior yıkaması da çok güzel. Ben şuan hamileyim düşük riskim var temizlikte şu buhar makinalarına merak saldım beko mu alsam karar veremedim açıkçası. onlarında watt'ları var burda beko kullananlar almş memnun ama hangi watt belirtmemişler :KK43:

Bizim evde eski biraz, lojmanda oturuyoruz, banyo falan zaten kötü.
Pek etki etmeyince moralim bozuldu benim.
Ama cam tepesine çıkmıyorsun bak o dğru:)

senin makinede buhar ayarı yokmu canım benim aldığımda azdan çoğa istediğin kademede ayarlayıp lekenin zorluluğuna göre arttırabiliyorsun ben fayanstaki lekeleri çok rahat çıkardım ayrıca arkamı döner dönmezde kuruyo aparatın ucunda mop şeklinde bezleri var aynı vileda gibi buhar verirken üstüne siliyosun o yüzden nemli kalmıyo cam içinde aynı bezi var buharı verip aşağı çektiriyosun camın dibine inen kirleride sileyim artık en azından cam tepesine çıkma derdim kalmadı istediğin gibi uzatabiliyosun iki tane uzun hortumu var her yere ulaşabiliyo banyodaki derz aralarınıda öyle bi temizlediki kendimden utandım eşim başta ne gerek var derken şimdi banyoya girdiğinde iyi ki almışsın keşke daha önce alsaymışız dedi :)petek aralarınada püskürttüm içinden çıkanlara inanamazsın

Biz beceremedik herhalde ya.
İlk kullanımda öyle oluyor, sonra düzeliyordur muhtemelen de, çok vakit ayırıp deneyemedim tekrar.
Çok verim alamayınca ufak tefek şeyler için yerinden çıkarıp kurmaya üşendim.
Haftasonu dip köşe temizlik yaparken tekrar kullanacağım bakalım.

bende alf kullanıyorum çokda memnun kaldım balkon camlarını süper yaptı cam için aparatı var zaten kademe kademe buhar veriyorsun banyo mutfak fayanslarıda pırıl pırıl oluyor yerlerde aynı şekilde onunla temizlik yapınca ev ışıl ışıl oluyor storları zebraları bile buharla temizledim

ben de fakirin buhar temizleyicisini anneme aldım daha kullanmamış.o yüzden ben de yorum yapamıyorum.ama annemin yanına gidince orda deneyeceğim.fakirinkini kullanıp memnun kalan var mı

Fakir magic steam vac 3 in 1 2300 watt su filtreli/buharlı elektrikli süpürgeyi Anneme almıştık lakin biz olmadan kullanamadığı için bunu satıp bana küçük birşey alın dedi ilgilenen olursa satabilirim çok az kullanılmıştır bütün aksesuarları ve belgeleriyle amabalajında gönderebilirm. makineyle ilgili bilgi de verebilirim aslında çok amaçlı güzlü bir temizlik robotu ama çok aparatlı olduğu için annem pek randımanlı kullanamadı. İlgilenenler yazabilir.

Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi
Eki Görüntüle 765356 Eki Görüntüle 765357

• 2300 W

• 5 bar sürekli buhar gücü

• 21 kPa vakum gücü

• Su filtreli ıslak kuru elektrikli süpürge

• Buharlı temizleyici

• Buharlı vakumlama

Süpürge fonksiyonu

• 4 kademeli filtreleme sistemi

• Yıkanabilir H.E.P.A. filtre

• Islak/kuru kullanma özelleği

• Halı, sert zemin ve parke temizleme fonksiyonu

• Çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir su tankı

• Dirsekten vakum kontrol ayarı

• 4 tekerlek sayesinde devrilmeye karşı koruma

• Park pozisyonu

Buhar fonksiyonu

• Sürekli buhar

• Sürekli dolum imkanı, otomatik su kaynatma

• 0,5 L su tankı

• 18/10 paslanmaz çelik buhar jeneratörü

• 110g/dk kadar kademeli buhar ayarı

Aksesuarlar

• Halı aparatı

• Sert zemin aparatı

• Cam temizleme kiti

• Derz dolgu temizleme kiti

• Antibakteriyel, köpük önleyici ve aroma terapili ekolojik solüsyon

• Kirli su haznesini temizlemek için fırça

• Su doldurma haznesi

Son düzenleme:
kızlar ilk deneyimlerimi anlatayım fırın kapağımı 2 dakikada pırıl pırıl yaptı, ocağım tertemiz oldu, bulaşık ve çamaşır makinemin ön yüzü tertemiz oldu sanki bugün alınmış gibi, dün banyomu temizledim banyom ışıl ışıl oldu vallahi bayıldım hiç elimden bırakasım gelmiyor hemen eve gitsemde temizlik yapsam diyorum dün eşim gömlek ve pantolon ütülememi istedi ama çamaşırlar baya kırşmıştı bende önden buharlı temizleyicimle buhar verdim ohhhh mis gibi açıldı ve arkasından şöyle hafifçe ütü yaptım harika oldu işimi çok kolaylaştırdı buradan kullanıcılara çok teşekkür ediyorum bu makineyi almama sebep oldukları için aslında bunun taksidi bitince birde ihlasın temizlik robotunu almak istiyorum o da çok güzel süpürüyor ikisi muhteşem bir ikili olur herhalde birde toz almak için tüm aparatları çıkarıp boş haliyle buharı veriyorum arkasından mobilyanın tozunu şöyle bir alıyorum arkadaşlar üstelik bu makina soğuk buhar veriyor ve hemen kuruyor ben 2 saat banyoda kullandım yere akan su olmadı düşünün duşakabinin içi hep kireçliydi ne yapsam çıkmazdı alüminyum tel ile cifler saatlerce ovardım banamısın demezdi inanın dün duşakabinim yeni takılmış gübüydi annem bile inanamadım kısacası ben memnunum alan pişman olmaz ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi yine yazarım

güle güle kullan canım :) inşallah ilerde bizde paraya kıyıp daha iyilerini alırız böyle rahatlık yaşayınca insan bidaha dahada iyisini alayım derdine düşüyo :KK70:

kızlar annemde de ihlasın robotu var çooook memnunuz bekarken herşeyi onla süpürüyordum inanılmaz bişey çok pahalı kardeşimde astım vardı toza karşı aldıktan sonra geçti gerçekten. Halıları süpürüosun resmen yepyeni alınmış gibi oluyo. koltuklar ve yatak bile süpürülüo her insan vücudu deri döküntüsü yapar o deri döküntüleri bile temizlenior yıkaması da çok güzel. Ben şuan hamileyim düşük riskim var temizlikte şu buhar makinalarına merak saldım beko mu alsam karar veremedim açıkçası. onlarında watt'ları var burda beko kullananlar almş memnun ama hangi watt belirtmemişler :KK43:

benim kullandığım beko bkk 1100 buharika 1800 watt

arkadaşlarbende şu sıralar deli gibi buharlı temizleyicileri araştırıyorum.birarkadaşım h2mopx5 aldı mükemmel diyor.o bekonun hem yetkili servis imkanı var kullanımıda iyidir benimki bileiyi o daha iyidir diyor.beko ile arçelik tıpatıp aynı zaten kullanım klavuzları bile:)biri kohlemandan memnun biride fakirden memnun olan komşum var.hani biri cık dese vazgeçicem ama diyen yok.beko kullanan bayanlar aklıma takıldı beko ve arçelikte yer silerken yada herhangi bir temizlikte sürekli kolunuza mı takıyorsunuz?bütün işi yaparken ben onu çanta gibi omuzuma asıcakmıyım?onu çözemedim alf in internet sitesindeki videoyu izledim süpürge gibi nereyegitsen geliyor sizinkiler nasıl?

arkadaşlarbende şu sıralar deli gibi buharlı temizleyicileri araştırıyorum.birarkadaşım h2mopx5 aldı mükemmel diyor.o bekonun hem yetkili servis imkanı var kullanımıda iyidir benimki bileiyi o daha iyidir diyor.beko ile arçelik tıpatıp aynı zaten kullanım klavuzları bile:)biri kohlemandan memnun biride fakirden memnun olan komşum var.hani biri cık dese vazgeçicem ama diyen yok.beko kullanan bayanlar aklıma takıldı beko ve arçelikte yer silerken yada herhangi bir temizlikte sürekli kolunuza mı takıyorsunuz?bütün işi yaparken ben onu çanta gibi omuzuma asıcakmıyım?onu çözemedim alf in internet sitesindeki videoyu izledim süpürge gibi nereyegitsen geliyor sizinkiler nasıl?
seylagazi kusura bakma hakkım olmadığı için mesaj gönderemedim uzun uzunda yazmıştım :) bekonun malesef nereye gitsen gelmiyor tekerlek koymamışlar ama yerde tutuyorum hortum uzadığı kadar temizliyorum yine yerini değiştiriyorum yükseklere ulaşamadığım zamanlarda omuzuma takıyorum çok ağır değil ben 44 kilo halimle çok rahat taşıyorum temzlik uzadıkça ağırlaşıyor birazcık :)

seylagazi kusura bakma hakkım olmadığı için mesaj gönderemedim uzun uzunda yazmıştım :) bekonun malesef nereye gitsen gelmiyor tekerlek koymamışlar ama yerde tutuyorum hortum uzadığı kadar temizliyorum yine yerini değiştiriyorum yükseklere ulaşamadığım zamanlarda omuzuma takıyorum çok ağır değil ben 44 kilo halimle çok rahat taşıyorum temzlik uzadıkça ağırlaşıyor birazcık :)

çok teşekkür ederim cevabın için.bende aldım bugün netten inşallah memnun kalırım

arkadaşlar -ben beko aldım evet hafif kullanışlı ama pek gerekli değilmiş sanki..şöyleki:eek:cağım süper oldu zahmetsiz.camlar da ok iyi oldu qama arkasından kuruluyosun yerler viledayla aynı mantık evet güzel bir alet ama olmasada olabilir

merhaba canım,,
benim kızımda de allerji var daha yeni çocuk dr u tozlu süpürgelerden kullanmayın dedi,,
ancak el mahkum kullanıyorum,,onu uzaklaştrmaya çalışıyrm ama bu hep böyle olmayacak,,,
bu ihlasın ürünü güzel mi gerçekten?
bende arçeliğin tozlu süpürgesi ile fakirin buharlı temizleyicisi vra
anladığım kadarıyla bahsettiğin ürün toza çok yönlü,,,bi gidip bakmak istiyorum

Kohlemann X6
Fakir 2in1 Professional Çok Amaçlı Steam Mop
arasında kaldım ikiside alman malı ikiside aynı işleri yapıyor ama fakir 3katı fiyat farkı var fikri olan var mı

Arkadaşlar kesinlikle Siemens bosch grubundan birşey almayın biz siemens bulaşık makinesi aldık, aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 50 şer TL fazladan elektrik su parası ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
yumurtamı tavuktan meselesi
koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada 444 TL haraç vereceğiz,
yada vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

X