Akupunktur ile zayıflayanlar

inşallah canım sn kaç kilosun ben 74 ile başladım 60a kadar 3 ay giidicem bana diyette verdi sporda bi kadına rastladım benim diyetimden yapıyor ve 4buçuk ayda 29 kilo vermiş baya kilolu bir bayan ay inşallah bi 60a düşeyim sonra biraz ara verip 55e zorlıcam aama onu diyetsiz yapıcağımı söledi doktorum inşaalah seninkde herşey yolunca gider bi kuvvet kurtulalım kızlar şu kilolardan ben seansına 25 veriyorum benim doktorum çinli bayan lui çok memnun kaldım inşllah dediği gibi olur veririm kaydirigubbakcemile2

ya arkadaşım b.çekmecenin neresinde bu doktorrrr???? acil cewapp

slm ben de B.çekmece de oturuyorum.ve ben de sevgi arkadaşın gittiği çinli bayana gittim 1 ay kadar.fakat ben bi türlü boğazımı tutamadım ve doğal olarak veremedim.
neyse tıp 2000 hast ne sadece cuma günleri 12:00-2:00 geliyor.ücreti de 25 tl. kolon da da bi adam var 50 tl. karar senin kolay gelsin.
bi de ben akupunktura giderken bi bayanla karşılaştım 2 yıldır geliyomuş 100 ün üstündeymiş.şu an 70 lerdeymiş çok memnunum diye anlattı hikayesini.

çok saol canım
peki sence ruhaf diilmi 2 yılda 30 kg?
:KK43: ben 67 kiloyum 55 falan olmak istiorum.

arkadaşlar acayip gaza gelidim sizi okudukça inandım ben bu olaya ama doğru uzmanı bulmam gerek inanmam gerek bu akapunkturla ilgili olumsuzda şeyler duyuyoruz çünkü.Nolur bana yardımcı olun istanbul bahçelievlerde oturuyorum.İstanbullu arkadaşlar nerelere kimlere gidiyor bilgi verebilir misiniz?Bayram sonrası hemen başlamalıyım.Ben yıllardır kk lıyım burdan aldığım yorumlara yönlendirmelere gönülden inanıyorum.İyiki varsınız?

ben dr umu buldum sanırım dr gülaçtı hem yakın bakırköyde hemde tv programlarını izledim ve inandım inanmak başarmanın yarısıdır.:)

Kimsecikler gelmemiş bayram diyemidir nedir?Hayırlı bayramlar arkadaşlar ben dr'yi aradım
Ama bayram diye cevap veren çıkmadı.Pazartesiyi bekliyorum.Cuma için randevu istiyecğim
hayırlısı ile

Yine kimsecikler yok benim gitmeyi düşündüğüm dr ilk seans 150 sonrakiler 100 tl imiş.Bende başka buldum yarın ondan randevu alıcağım 70 tl seansı ama kulak ve vücut akapunkturu + pasif jimnastik 70 tl benim bulunduğum yere yakın olması lazım vakit problemim var bu uygundur sanırım bakırköy'de.Ne dersiniz siz bişey diyene kadar ben ilk seansı yaşamış olacağım sanırım tık yok nerdesiniz hatunlar

bende istiyoruuumm :) izmirde giden yokmu hiç banada yardımcı olun lütfen çok fazla seçenek var ama hangisine güvenmem lazım bilmiyorum

Kızlar izmirde nereye gidebilirim, bildiğiniz uygun yer var mı ? 3 aydır uğraşıyorum ancak tek gram veremedim ancak kendi kilomda kalabildim. spor da yapmıyor değilim.
Ancak almadan durabiliyorum, artık akupuntur düşünüyorum. :78:

benımde bugün 4.günüm....
20 kg vermem gerekiyor....4 gündür tatlı çikolata yemedim..
benim için rekor diyebilirim..
umarım önümüzdeki 4-5 ayıda böyle geçirebilrii.:
40 tl seansı.ümran tıp polikliniğine gidiyorum ümraniyed egiden bi arkadaşım 4 haftada 5 kg verdi...

benden başka yazan yok galiba.
8.günde akupunktur iğnelerini değiştirmeye gittim.
2 kg vermişim..
kendimi iyi hissediyorum çok sevdiğim tatlı, çikolata, kuruyemiş vs ile hiç aram yok.
canımda istemiyor...
umarım böyle devam eder.
:nazar:

pelincan ; yeniden derken daha önce nasıldı kaç kg verdin niye bıraktın..

istanbuldaki en ucuz yere gittiğimi düşünüyorum 40 tl ye ama
20 tl ye nerede gidiyorsun
sevgiler.:nazar:

benımde bugün 4.günüm....
20 kg vermem gerekiyor....4 gündür tatlı çikolata yemedim..
benim için rekor diyebilirim..
umarım önümüzdeki 4-5 ayıda böyle geçirebilrii.:
40 tl seansı.ümran tıp polikliniğine gidiyorum ümraniyed egiden bi arkadaşım 4 haftada 5 kg verdi...

hakikaten izmirde uygun fiyatlı neresı var?

biz de eşimle gitmek istiyoruz...tanıdıkların gittiği bi yer var bakırköyde.
orayı düşünüyoruz.benim 10 kilo kadar fazlam var,3-4 aya kadar bebek düşünüyoruz nasipse,o yüzden biraz vermek istiyorum.umarım işe yarar :97:

pelincan ; yeniden derken daha önce nasıldı kaç kg verdin niye bıraktın..

istanbuldaki en ucuz yere gittiğimi düşünüyorum 40 tl ye ama
20 tl ye nerede gidiyorsun
sevgiler.:nazar:

merhaba.
geçenyıl 1 ayda 6 kilo vermiştim uzuuuun süre verdiğim kiloları geri almadım.şimdi yeniden başladım.ben denizlideyim:KK66:

akupunktura ben de başladım... 3 haftam bitti... bu hafta 4. haftadayım...
başlangıç kilom:70,7
1. hafta :67,8
2. hafta :66,7
3. hafta :65,6
ilk hafta 2,90 verdim.... sonraki haftalar 1.1 de sabit kaldı... spor yapmıyorum...sadece masaja gidiyorum incelmek için.....akupunktur iştahımı müthiş kesti....yemek listeme dikkat ediyorum...bazen canım hiç yemek yemek istemiyor... ama doktor öğün atlamamamı sıkı sıkı tembih etti...10 kilo fazlam kaldı....umutluyum....

haydi bakalım bende gitmek istiyorum şu an araştırma aşamasındayım gidersem yazarım size :KK76::KK76:

X