Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

ıste dyer lazer merkezlerı gbı yarım saat yada 15 dk bıtmıyor tek tek

makına soguk hawa uflemelı oldu ıcın tek tek ama cok hızlı atıs yapıyor koltuk altının bırı neredeyse 1 dk bıtıo maxsımım 2 dk olsun hadı 2 dk bır kol 2 dk dyer kol 4 dk koltuk altı
4 dk yakın zamanda da hemencecık bıkını bolgesı tamamını bıtıo

teşekkürler hel_in..

dr.beauty sen ne düşünüyorsun bu makina hakkında sencede herion polikliniğinin kullandığı nd yag gibi bir makina var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.. sonra biz alex yapıyoruz deyip ipl yapanlara dönmesin iş ?? CADIARZU

**özeldende tavsiye edebileceğin ndyag ve alex kullanan merkezi yazarsanız çok sevinirimm

Slm arkadaşlar size bişi sormam gerek, bugün ankarada kızılayda bir yerde lazer e başladım. Fiyatları fena değil, tavsiye üzerine gittim fakat yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bilgi eksiğim var diod makina kullandılar, çok acı olduğu için jel kullanıyoruz dediler (jel kullandılar mı sizde de) Yüzüme de iğneli yaptırıyorum, kız kılları çekerken yarısından fazlasını hissettim zaten büyütec kullanmadı ışık tuttu yüzüme ve o şekilde aldı. Normal mi bunlar size de sormak istedim, teşekkürler selamlar.

Merhaba arkadaslar. Ben de uzun zamandır takip ediyordum siteyi fakat yeni yazmaya başladım :)

Burada doktor hanımın tavsiye ettiği cihazları google da arayıp bir merkez buldum Elmas Lazer Poliklinik diye, ki internet sitelerinin başına açıkça adımız poliklinik oldu diye de belirtmişler hoşuam gitti açıkcası. Hiç buraya giden oldu mu acaba, duydunuz mu ya da gidenleri?

teşekkürler hel_in..

dr.beauty sen ne düşünüyorsun bu makina hakkında sencede herion polikliniğinin kullandığı nd yag gibi bir makina var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.. sonra biz alex yapıyoruz deyip ipl yapanlara dönmesin iş ?? CADIARZU

**özeldende tavsiye edebileceğin ndyag ve alex kullanan merkezi yazarsanız çok sevinirimm

ankarada bulunan merkeslerden butun makınaların bır arada bulundugu MEDICANA HASYANESI WAR

DEDIN gbı bana alexsandır makna dedıler dııod cıkan da oldu haklısın dıkkat etmek lazım

bu benım gıttım TUNALIDA HERION LAZER MERKEZINDEKI endıyak yg lazer FOTO_EPILASYON DIE GEICYOR

COK MEMNUMUM

DIOD DAKI GBI KOLUM YANMASIN DIKKAT EDIN

tavsiyen için tesekkürler nd yag alexe göre daha geç sonuç verir diye duymustum birde nd yag cihazı olan yerler daha hesaplıbilmiyorumkismile insanın içine kurt düsüyor

eses81 ve poena bende yazdıklarınızdan dolayı bi özkan dermatolojiyle görüşmeyi düşünüyorum ama önce size danışmak istedim
uygulayan bayan mı?
sakıncası yoksa fiyatları nedir hangi makinalar uygulanıyor yazar mısınız?
teşekkürler

evet uygulayan bayan cihazlarda epıcare alexandrite nd yag fotona kullanıyolar bi de diod var galiba ben daha çok epicare ile ilgilendiğim için dioda dikkat etmedim gidip bi görüşebilirsin hem ortamı da görüp değerlendirmeni öyle yaparsın hangi bölgeleri düşünüyorsun görüşmeye gittiğim gün bi broşür verdiler orda ücretler yazıyo ona göre yazarım istersen
canım bu merkez nerde fiyatları hakkında bilgi verebilirmisin

eses broşürü vardı de mi sende gittiğin yerin rica etsem fiyatları yazabilir misin ben tüm vücut düşünüyorum, en uygun yere başlıcam nd yag ve alex kullanan..

teşekkürler hel_in..

bahsedilen kliniğin kullandığı cihaz FOTONA XP MAX ND/YAG lazer teknolojisidir,bu cihazın en önemli üstünlüğü scanner yani tarama başlığı sayesinde işlem yapılacak alan belirlendikten sonra atış alanını kendisinin taramasıdır bu sebepledirki diğer cihazlarda atışları yapan uygulayıcının aynı yere iki atış yapıp cildi yakma korkusu sebebi ile biraz atlayarak çalışma ve dolayısı ile atlanan yerleri 10 gün sonra rutuşlama ihtiyacı bu cihazda söz konusu değildir ve işlemin sürati daha fazladır

bahsedilen kliniğin kullandığı cihaz FOTONA XP MAX ND/YAG lazer teknolojisidir,bu cihazın en önemli üstünlüğü scanner yani tarama başlığı sayesinde işlem yapılacak alan belirlendikten sonra atış alanını kendisinin taramasıdır bu sebepledirki diğer cihazlarda atışları yapan uygulayıcının aynı yere iki atış yapıp cildi yakma korkusu sebebi ile biraz atlayarak çalışma ve dolayısı ile atlanan yerleri 10 gün sonra rutuşlama ihtiyacı bu cihazda söz konusu değildir ve işlemin sürati daha fazladır

teşekkürler dr hnm denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.. buarada doğum sonrası hormanların değişimi nedeni ile biten tüğlerin tekrar çıkmasına rastladınız mı hiç? acaba tüm vücut lazer için acele etmeyip doğum sonrasını mı beklemeliyim?

eses broşürü vardı de mi sende gittiğin yerin rica etsem fiyatları yazabilir misin ben tüm vücut düşünüyorum, en uygun yere başlıcam nd yag ve alex kullanan..

koltukaltı 100, bütün yüz 100, tüm kol 200, yarım kol 150,bikini 100, genital 150,tüm bacak 400, yarım bacak 200 tl nakitte %20 indirimleri vardı

teşekkürler dr hnm denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.. buarada doğum sonrası hormanların değişimi nedeni ile biten tüğlerin tekrar çıkmasına rastladınız mı hiç? acaba tüm vücut lazer için acele etmeyip doğum sonrasını mı beklemeliyim?

kalıcı epilasyonda yok olan kıllar herne sebeple olursa olsun geri gelmez ancak bu gün için beyaz bebek tüyü gibi olan ve aslında tüm vücudumuzu kaplamış olan tüyler hormonal bir problem yada polikistik over sendromu vb...hastalıklarda koyu ve kalın bir hale dönüşebilirki bununda eski tedavinizde yok olan kıllarla bir ilişkisi yoktur,ayrıca hamilelik sanıldığı gibi anormal bir kıllanma yapmaz

şehir fırsatları diye bir sitede Günün Fırsatı: Beauty Life Wellness Club'da Dilediğiniz Herhangi Bir Bölgede (Kol, Koltuk Altı, Ful Genital, Yüz, Alt Bacak ve Erkekler İçin Omuz ve Ense) 1400 TL'ye Varan 4 Seans Kalıcı Epilasyon Uygulaması %94 Fırsatla Yalnızca 90 TL! (5 Ay Geçerli!) diyor sizce almalı mıyım

tunalıda bir yer varmış 1000 lira ya tüm vucut ve bitene kadar aleksandr lazer giden var mı acaba adını öğrenemedim daha

tunalıda bir yer varmış 1000 lira ya tüm vucut ve bitene kadar aleksandr lazer giden var mı acaba adını öğrenemedim daha

bitene kadar kampanylarını iyi araştırın bence kağıt imzalatıp maksimum sekiz seans yazanlardan iflas edip kapatıp gidenlerden parasının hesabını soramayan insanlardan tutunda,kendibeliledikleri günde gimeyince seansı silenlere kadar bir sürü şeye şahit oldum ben.bacak kol altı genital yaptırıyorum bacağımın yüzd yetmişi biti geitalinde yüzde sekseni.6. seansım geçn haft gittim son seanstan aldğım sonuçsuz bu yazığım ve 2.650 giden toplam param. bin beş yüz lirayla bitecekse diğer benim gibi insanlar bildiğin enayi oluyor=)kararını sen ver maddi manevi büyük sıkıntı bu lazer işi gittiğin yerden memnun kalmzsan paranı isteme hakkında yok.ben 3.gittiğim yerden memnun kaldım mesela nd yag la dvam ediyorum ilk ikisi farklı yerler ama alexti

şehir fırsatları diye bir sitede Günün Fırsatı: Beauty Life Wellness Club'da Dilediğiniz Herhangi Bir Bölgede (Kol, Koltuk Altı, Ful Genital, Yüz, Alt Bacak ve Erkekler İçin Omuz ve Ense) 1400 TL'ye Varan 4 Seans Kalıcı Epilasyon Uygulaması %94 Fırsatla Yalnızca 90 TL! (5 Ay Geçerli!) diyor sizce almalı mıyım
bu işlem record618 IPL cihazı ile yapılacak ve ben bu cihazı 6 yıl önce 1 yıl kullanmış bir hekimim bırakın kalıcı epilasyonu kıllarını arttırmadığı tek bir hasta görmedim hatta bu cihazı ithal eden firmayaki bu salon o firmaya ait,bu cihazı epilasyon yapıyor demek yerine olmayan saçlarınızı bile çıkartır deseniz daha doğru iş yapmış olursunuz dedim:) sonuçta lazer nd/yag,alexandrıte yada diottur bu tip yerler sağlık bakanlığı ruhsatı olmayan kaçak yerlerdir ve bahsettiğiniz işlem ortalama 30 dakikalarını alsa ve bunu kaç kişiye sattıklarını zaten görmüşsünüzdür! hem randevu alamazsınız hemde sürdürülemez bu masraf belli süre sonra kapanım kaçmayla sonuçlanabilir diye endişe edebilirsiniz sonuçta sağlık bakanlığı yetkilileri poliklinik muayenehane yada hastane olmayan bu tip yerleri gördüğü yerde kapatıyor ve hastalar ortada kalıyor!!!
bu işletmeler salon görüntüsünde belediye denetimine tabi iken tıbbi uygulamayı kaçak olarak yapmakta vesağlık bakanlığı şikayet olmadan bu işletmelere giremediği için bu yasal açıktan faydalanıp bu süreçte mantar gibi çoğalıyorlar...önemli olan sağlığınız...

alexandrıte lazer cihazının ampul ömrü 100.000atımdır ve bu atım sonunda 2500 tl gibi bir maliyete tekrar yenisi takılır,tüm vücutta alexandırate cihazının atım sayısı bir insan için ve bir seansta 15.000 atımdır bu işleme 6 seans girmiş olsanız 90.000 atım sadece size harcanır ve 2500 tl sadece ampul maliyeti üzerine doktor maaşı personel maaşı işletme giderleri eklendiğinde size verilen rakamın üzerine 3000 tl zarar etmeleri lazım?
şunu un utmayın bu sektörde hekim olmadığı halde ben hekimim diyen estetisyen ve şirket yetkililerini yine kullandığı cihaz IPL foto epilasyon iken bu cihaz alexandrıte diyen insanları ben 7 yılda sayısız defa gördüm!!! lütfen bu işlemlerde ödeyeceğiniz fiyattan önce size bu işi yapacak sağlık kuruluşunu iyi inceleyin doktorlarının çalışma belgesini ve sağlık bakanlığı ruhsatlarını görün ve en önemlisi sadece yetkili olan muayenehane poliklinik yada hastaneleri tercih edin sağlığınızdan olmayın...

X