Hesapl ve kaliteli Parfm..

OyuNBozaN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
14
0
31
Bana hesaplı ve kaliteli bir parfüm lazım.Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?:uhm:En Büyük KK

Son düzenleme:
benım netten orjinal ve kalıtelı parfum aldığım bır sıte var. reklam olmazsa lınkını göndereyım:) parfümler ucuz ve gerçekten orjinal. devamlı kullanıyorum

benım netten orjinal ve kalıtelı parfum aldığım bır sıte var. reklam olmazsa lınkını göndereyım:) parfümler ucuz ve gerçekten orjinal. devamlı kullanıyorum

canım benim ben o linki istiyorumopuyorumnanaktan o kadar siteden orjinal diye alışveriş yaptım ama sonuç nafile. bi de bunu deniyim baria.s.

Kozmetix Parfm & Kozmetik

arkadaslar sitenin linki bu. yeri uşakta kargoyla gönderiyorlar kargoyuda ödüyorlar. ben bırçok kere alışverış yaptım. ikili alımlarda indirimde yapıyorlar. aldığım parfümleri tekin acara sordum barkodlu giriş yaparak baktılar orjinal tester olduğunu söylediler. tester almıştım ben onlar daha uygun. birinin kapağı yoktu tester kutusunda gönderdıler ikisinide. şişesinden parfümünden herşeyinden belli bence orjinal olduğu. şiddetle tavsiye ederim...

reklam kokar gibi oldu burası ama inanın hiç bir alakam yok:) bir parfüm manyağı olarak tavsiyem sadece...

zannetmiyorum kokulardan bellı oluyor su gıbı değil içerisindeki. şişelerde sıfır öyle açılmış kapatılmış bir hali yok

şişenin bogazındakı metal kısımda zedelenme .. sıkıstırma ızlerı.. puruz varmı..

bende titiz davranan biriyim. açık parfüm ve imitasyonları asla tenıme sıkmamda kullanmamda. vallabenım ıçıme sıne sıne alıp kullandığım sıktığım parfümler. resim eklemeye çalışırım bendekılerden

eğer açık parfüm ve imitasyon istemiyorsan she,cecile veya c-thru kullan canım.
ben c-thru' nun amethyst adlı kokusunu kullanıyorum ne çok ağır ne de çok çabuk uçuyor.babişkom doğumgünümde almış beğenmezsen değiştir demişti ama inan vazgeçemedimyerimseniben
bide açık parfümler sağkığa zararlı diyorlar o yüzden dikkatli olmamız lazım:lepi:

bende titiz davranan biriyim. açık parfüm ve imitasyonları asla tenıme sıkmamda kullanmamda. vallabenım ıçıme sıne sıne alıp kullandığım sıktığım parfümler. resim eklemeye çalışırım bendekılerden

hemen linkine bakıyorum şimdi
sendekilerden resim ekleyebilirmisin zahmet olmassaopuyorumnanaktan

hoş hafif ve kalıcı bi açık parfüm önerebilcek var numarası falan verirseniz güzel olur
dpden alabileceğim..:S

yves rocherin yasemin kokusu var gayet uygun fiyata hem de 200 küsür liraya aldığımız issey miyake gibi kokuyor:) beni cezbeden kısmı oydu zira. yüzde yüz doğal ve alerjisi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

X